Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: steeens   
Дата:   07-07-16 12:13

50 [beer] [beer] [beer]
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   07-07-16 12:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 12:50

e-mil, явно си някакъв адвокат или от сорта. Тръгна да ми търсиш вратички в закона и оправдания. Съсипването на природата е МАСОВО не на последно място и затова, че хора като теб намират начини да измъкнат виновниците от обсега на правораздаването.



Публикацията е редактирана (07-07-16 17:35)
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: marrio31   
Дата:   07-07-16 12:54

На мен снимката много ми харесва,казвам го защото това е фотографски форум,не знам къде е снимана..едва ли правят нещо противозаконно и нередно хората.А иначе си права за пликовете,чувалите,счупените шишета..и аз много се дразня на тая простотия,но специално в тази снимка не виждам нищо такова и мисля,че не може да се ползва като пример.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: e-mil   
Дата:   07-07-16 13:00

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 12:50
"e-mil, явно си някакъв адвокат или от сорта. Тръгна да ми търсиш вратички в закона и оправдания... хора като теб намират начини да не измъкнат виновниците от обсега на правораздаването."


Не, не посочих вратички в закона. Казах, че лъжеш за закона, и че законът гласи точно обратното на това, което твърдиш.

Преди да говориш за правораздаване първо трябва да го познаваш. В крайна сметка сме на този хал, не защото нямаме закони, а защото се изопачават. Щом лъжеш значи си същата като политиците, които попиляха България.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: AndreyIst   
Дата:   07-07-16 13:01

Аз пък ще се съглася с авторката на темата. Смятам, че у нас, хората в уж цивилизованите страни се таи неандерталският подтик и затова хиляди хора се юрват по палтки, къмпинги, заслони и прочее. За мен прородата е за тези, които живеят в нея, като местното населенсие в недоразвитите страни. Всички вие, уважаеми къмпингуващи сте си варвари в пълния смисъл на думата с паленето на огньове, акащи по пясъци на плажове и разнасящи пластмаси, шишета и кутии. Твърдо смятам, че това трябва да е повсеместно забранено. Природата трябва да е като музей, в който много да се гледа и нищо повече. А вие, живеейки в модерния свят се правите на Робинзоновци за някакъв малък период от време и много ви се иска да се върнете през уикенда в каменната ера, за да може в понеделник отново да се набутата по офисите. На много малко от вас би ви стискало да отидете да живеете като първобитен човек завинаги и да си палите огън, за да оцелеете.

Най са ми забавни тези, с огорчените чуства за чест и достойнство. А, да, и за личните данни. То пък все едно има кво да криете ...
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 13:04

От фотограф, който снима природа се очаква поне малко да я цени и пази. Да отидеш на такова приказно място като тази пещера-мина (Виж снимките по-горе!) и вместо да се възхитиш на красотата й, да запалиш огън, да опушиш скалите и (много вероятно) да си зарежеш боклука вътре. И това както се оказа, не от някой циганин, някой ниско културен и неграмотен човек, а от хора (уж) интелигентни и с образование. Авторката на снимката е дори поет и то както попрочетох, нелош. Та! За циганите е ясно. За мутрите е ясно! За политици, олигарси и адвокатите, които ги обслужват е ясно, че са боклуци! Но когато и поетите ни започват да вършат същото, ей, Бога ми, това племе нашето наистина за нищо не става.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: itilien   
Дата:   07-07-16 13:05

Природата се съсъпва от масово се изхвърлят отпадъци на всякакви места - от хвърляне през прозореца на колата, до всякакви сметища на всевъзможни места. Но това е най-ниското ниво. На по-високо ниво са застрояващите на всевъзможни места, на още по-високо ниво са цели производства и индустрии.

На фона на тия замърсявания направо приветствам дефекацията, паленето на огън, стига да не се стигне до пожар и изстудяването на бири във всякакви налични водоеми.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: e-mil   
Дата:   07-07-16 13:22

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 13:04
"...такова приказно място като тази пещера-мина..."

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 00:10
"... ако въобще е мина, защото дори да е използвана за мина, това си е пещера както се вижда..."


Продължаваш да си измисляш. Не е пещера-мина. Това е дупка изкопана от индустрията. Преди това не е било пещера. Чудесно е, че природата е тръгнала да си я взема обратно, но НЕ Е ХУБАВО ДА СЕ ЛЪЖЕ!

Срамота е, че от снощи насам пишеш дълги излияния, без да намериш 5 минути да се поинтересуваш какво е мястото. Никакъв защитник на природата не си, а обикновен дървен философ. [smilie23]
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 13:26

Този пак помисли, че е в съдебна зала и защитава клиент! Почна с адвокатските трикове и манипулации. Нали си полагал клетва да си честен и да работиш по съвест? Защо не тръгна да защитаваш обратната кауза, да защитаваш природата? Тя има повече нужда от защита.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   07-07-16 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: kvakioh   
Дата:   07-07-16 13:34

Не ги знам хората там защо са и какво правят- замърсяване или почивка, но преди 2 години като почнах да снимам в леда в реки имаше случай, в който дойде полиция за да ме питат дали "не тровя водата" и дали "ловя риба". Като видяха статива и апарата и им казах всичко, се смяха доста. Все пак, казаха, че е лудост да се прави такова нещо...
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-16 13:43

AndreyIst [cool]
Не смятам, че темата има нужда от продължение след това изказване. Хората сме си най-големите врагове на природата и да се излива толкова злост само заради факта дали това било мина, пещера или бог знае какво, няма смисъл.

само имам едно леко усещане, че снимката има висок рейтинг и това е накарало авторът на темата да я пусне - но и това не е проверено, отивам да проверя, че после е-мил [smilie10]

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: e-mil   
Дата:   07-07-16 15:04

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 13:26
"Почна с адвокатските трикове и манипулации."


Любимият номер на мошениците: първо лъжат и манипулират, а после обвиняват другите в същото. [smilie5]

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 13:26
"Нали си полагал клетва да си честен и да работиш по съвест?"


Отново правиш прибързани предположения и при теб неминуемо водят до грешни изводи. Според теб само юристите ли могат да четат правилата? Това, което цитирах са обикновени разяснения предназначени именно за четене от обикновените хора. Толкова ли си задръстена, че не можеш да осмислиш няколко реда простичък текст?
Или въобще не ти е хрумнало да го прочетеш?

Автор: Dora93
Дата: 07-07-16 13:26
"Защо не тръгна да защитаваш обратната кауза, да защитаваш природата? Тя има повече нужда от защита."


Отново лъжеш.
Напротив - похвалих те, че защитаваш природата. А после казах, че е хубаво дето природата си взема обратно бившата мина. Само че за разлика от теб гледам да съм обективен.

И друг път съм спорил с теб, и съм забелязал, че си представител на най-долната измет, която лъже при най-малкия повод, и приписва на опонентите несъществуващи тези. Няма разлика между теб и бай Ганьовците.
Няма добра кауза, която да заслужава разпространяване на лъжи сред масовата аудитория. Ако лъжеш като мошеник, значи си мошеник.

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: m.djorov   
Дата:   07-07-16 16:01

Аз викам тогава например екскурзоводите на Магурата да включат следното обяснение при обиколките - тук виждаме следи от огнища, където първобитни, некултурни, необразовани диваци/простаци/изроди са палили огън, издълбали са скалата да спят и са драскали по стените. Горе долу същото да е и за Ягодинската пещера и другите.
Така де, да се знае какви олигофрени са живяли по земите ни едно време. То явно само такива се раждат тука и преди хиляди години и сега. Варвари.

>> (много вероятно) да си зарежеш боклука
Не си видяла какво са направили освен един огън, обаче си си съчинила в главата цяла история кви са мизерници и се самонавиваш и палиш върху предположения. Все едно да кажеш, че всички, които излизат на палатка в природата, автоматично си зарязват боклуците. Правиш изводи на никакви данни и клеветиш хора на база твои си предположения. Я си представи, че хората са питали и са им разрешили??? Или имаш информация за обратното?



Публикацията е редактирана (07-07-16 16:07)
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: viara123   
Дата:   07-07-16 16:10

Късните олигофрените са драскали върху пещерните рисунки много по-късно.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: itilien   
Дата:   07-07-16 16:38

То какво има да им разрешават. Това е изоставена мина, не е нито пещера, нито природен парк, нито защитен обект. Ако ми трябваше за някаква цел огън там и аз бих запалил без да ми мигне окото.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 16:53

Ето снимки от мястото, където нашите герои са запалили огън:


https://c2.staticflickr.com/9/8679/16177983689_a205551d86_b.jpg




https://i.ytimg.com/vi/B1g_8r2M8m4/maxresdefault.jpg




https://c2.staticflickr.com/8/7019/6397952301_80df455c92_b.jpg




http://i.imgur.com/gUoBeek.jpg



Eто и сайт посветен на мястото, където любители на природата умоляват да бъде пазено и алармират за замърсяване с боклук и цапане с боя по стените.

http://www.capitalgems.ca/wallingford-back-mine.html


 Re: Диваци с дипломи!
Автор: m.djorov   
Дата:   07-07-16 17:01

Имате ли информация, че тези хора от снимката са оставили боклуци или цапали с боя по стените?
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: SLR   
Дата:   07-07-16 17:11

Dora93, ако според ника и наистина е 1993 набор, не знам защо изобщо и се връзвате?!?

Да не говорим че не избухва с глупости за пръв път[smilie23]
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: itilien   
Дата:   07-07-16 17:20

Не знам как не разбрахте до сега кой е дора93. Това е поредната реинкарнация на едновремешния tinman (ако така се пишеше).
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 17:26

Автор: e-mil
Срамота е, че от снощи насам пишеш дълги излияния, без да намериш 5 минути да се поинтересуваш какво е мястото. Никакъв защитник на природата не си, а обикновен дървен философ.
И друг път съм спорил с теб, и съм забелязал, че си представител на най-долната измет, която лъже при най-малкия повод, и приписва на опонентите несъществуващи тези.

True story!!! [smilie24] [beer]
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   07-07-16 17:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: тьма   
Дата:   07-07-16 17:30

имам много опит с коментарите на e-mil , но да наречеш някого в публичното пространство - *представител на най-долната измет* е крайна степен на простащина, жалко, че не съм админ, бих го изхвърлила от форума[smilie23]

не харесвам авторката на темата, но никога не бих си позволила подобно отношение - интересно как никой не реагира



между другото кой е e-mil [smilie8]

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 17:35

Еми добре де, аз от снощи вдигам гири за дето автора на темата си позволява да обижда лице което не познава, а изведнъж някой друг като обиди нея и вече той бил за бан...хахахаххаха...момиченца жал ми е вас.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.