Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   01-07-16 07:55

Давам под наем 7 декара лавандула за декор на фотосесии. Парцела се намира на главния път между селата Братя Даскалови и Белево- община Чирпан. Цената е 10лв на декар за 1 час, като от 4:00-6:00ч. и 20:00-21:00ч. цената е респективно 15лв. на час (залез и изгрев). На обекта Има Ekotoi тоалетна и кафе автомат (не връща ресто). На разположение също е и 52мм UV филтър. Офертата важи до 17 Юли, защото за 18ти съм пазарил трктор да жъна лавандулата. За контакти - на имейл: stamat.potografy@abv.bg
Бонус: В западния край на парцела има една полу-изсъхнала джанка, която може да се използва за разчупване на композицията!
 Re: Давам под наем
Автор: Nikolas666   
Дата:   01-07-16 08:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Давам под наем
Автор: PhotoBo   
Дата:   01-07-16 08:13

На това му викам оферта! Весел-ин оправи ми деня [smitten] [smilie24] [cool]
 Re: Давам под наем
Автор: roburt48   
Дата:   01-07-16 08:23

Перфектната обява [smilie5] [smilie18]
 Re: Давам под наем
Автор: e-mil   
Дата:   01-07-16 08:53

Не ми хареса обявата.
Не видях отстъпка за количества декари в случай, че снимам с широкоъгълен обектив.
Не е дадена цена за преместване на джанката в източния край.
Недостатъчна комплектация - не се предлагат птици или пък буболечки за макро.
Творчески ограничения - не даваш да се снима трактора. Женски портрети в лавандула има колкото си искаш. А тракторите почти ги няма.
[smilie21]

 Re: Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   01-07-16 09:07

Поради големия брой запитвания искам само да добавя, че при предварителна заявка мога да пазаря 2 циганчета и 1 куче(с 3 крака) и да снимате стрийт.
е-мил, понеже виждам че си сериозен, само за теб ще добавя в услугата, при снимане с широкоъгълен обектив - обхващаш и слънчогледите на комшията в съседния парцел(той не трябва да разбира, защото миналата година му откраднах едни клиенти и сме скарани)
 Re: Давам под наем
Автор: PhotoBo   
Дата:   01-07-16 09:15

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Човече, никога не спирай да пишеш във форума! Искам повече хора с такова настроение и словоред да срещам тук!!! [smilie24]
 Re: Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   01-07-16 09:58

Хора,умолявам ви да ползвате предоставеното тоалетно съоръжение!
Онзи ден, недобросъвестен клиент се беше изсрал между туфите. Вчера друг го настъпил по време на снимки и сега ме съди за нанесена средна телесна повреда. Отгоре на това иска да му платя чисто нови маратонки пума (от естествена мушама), които току що му пристигнали от Спортс дайрект.
Никога няма да се оправим ако продължаваме с този селски манталитет. Аз каквото съм изкарал, сега по адвокати трабва да го дам!!!



Публикацията е редактирана (01-07-16 09:59)
 Re: Давам под наем
Автор: CDman   
Дата:   01-07-16 10:14

Тоя е голям кърък. В цели 7 декара да стъпи точно на мината. Не става за сапьор. [smilie5]

Ако аки-то е на две равни части е на моделка [smilie7]
 Re: Давам под наем
Автор: e-mil   
Дата:   01-07-16 10:18

Автор: ve_sselin
Дата: 01-07-16 09:58
"Хора,умолявам ви да ползвате предоставеното тоалетно съоръжение!
Онзи ден, недобросъвестен клиент се беше... Вчера друг го настъпил... каквото съм изкарал, сега по адвокати трабва да го дам!!!"


Зашото ти е грешен маркетингът. Виж какво правят производителите на смартфони! Не продават устройство, ами experience. Вместо да искаш пари за лавандулово поле (каквито има сигурно стотици) трябва да продаваш неочакваните преживявания, които клиентът ще има там. В добавка ще му продадеш и почистващи средства.

Но от друга страна пък тогава ще трябва да плащаш на недобросъвестния да го прави редовно, което ще ти увеличи разходите, съответно крайната цена и ей-така става инфлацията, а пък ние обедняваме.
Няма оправия, ей!
 Re: Давам под наем
Автор: burningice   
Дата:   01-07-16 11:10

Защо е толкова ниска цената, да нема разгонени пчели?
 Re: Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   01-07-16 11:23

Конкуренцията ме принуждава. Виж по-нагоре споменах за комшията със слънчогледа!
Ама той поне в облачни дни, като му клюмнат питите и 1лев не може да изкара, за мен тогава е жътва!
 Re: Давам под наем
Автор: vkk1   
Дата:   01-07-16 12:49

никога, никога не се бях смял така в този форум.
 Re: Давам под наем
Автор: PhotoBo   
Дата:   01-07-16 12:52

Хахахахах станахме 2ма [smilie18] [smilie18]
 Re: Давам под наем
Автор: CDman   
Дата:   01-07-16 13:14

Ако в дъждовните дни даваш под наем някое мазе, празен хамбар или запустяла къща ще утепаш конкурента със слънчогледите [smilie5]

И няма да му даваш да продава семки-занимавки на моделите [smilie7]

 Re: Давам под наем
Автор: burningice   
Дата:   01-07-16 13:19

A за артаджиите (като мен), може ли да се намери циганин с каручка и псе - модели, защото все не мога да уцеля белия баланс и ги конвертирам в Ч/Б?



Публикацията е редактирана (01-07-16 13:34)
 Re: Давам под наем
Автор: ivo70   
Дата:   01-07-16 13:30

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   01-07-16 13:54

burningice трудна работа брат. В нашата махала са бая черни и ще трябва да преекспонираш с поне 2 стопа за да извадиш детайл от сенките под очите. Все пак ще взема сива карта и ще им направя един кастинг за 16% сиво, но мисла че 35-40% е минимума който ще намеря.
Псета бол.Има едно интересно- мелез между немска овчарка и дакел. Като гъсеница се влачи по земята с тия малки крачета. За него пари няма да ти искам, ако обещаеш да не го връщаш.



Публикацията е редактирана (01-07-16 13:55)
 Re: Давам под наем
Автор: turntablism   
Дата:   01-07-16 13:55

Много съм доволен, коректен търговец. Не стига, че ми направи топ цена, предложи ми домашна бира и пирожки. Няма такъв човек. Единствено малко имах затруднение с преминаващи опосумчета, не знайно от къде. На 3-4 кадъра поне 1 се хваща. Веска каза, че може би е от затвора на камерата, но аз дълбоко се съмнявам. Снимам с КИЕВ 88 .

Препоръчвам, наздраве .[beer] (лавандулата, не киева)
 Re: Давам под наем
Автор: mr-drone   
Дата:   01-07-16 18:31

мейла кърти [smilie3]

 Re: Давам под наем
Автор: GenaDP   
Дата:   01-07-16 19:24

Един въпрос - джанката има ли плодове, и цената на наема включва ли консумация на място (количеството - според възможностите на косумиращите)?
 Re: Давам под наем
Автор: burningice   
Дата:   02-07-16 12:51

Според мен трябва да се преместят химическите тоалетни в другия край на парцела, защото са много далече от джанката и ако модела е с консумация, фотографа няма да успее да стигне на време до тях и ще се получат инциденти като споменатия по-горе.
 Re: Давам под наем
Автор: asahi   
Дата:   03-07-16 10:20

Възнамерявам да снимам сцена за супер продукция. Възникват два въпроса:
1. Може ли да си докараме още две тоалетни, че ще стане навалица? Екипът не желае да се облекчава сред природата, защото им боцка.
2. Има ли възможност намясто да наемем пъдар (полски охранител), който да отклонява зяпачи и кибици?

Като бонус във финалната сцена можем да пуснем главният герой да избяга с танка през слънчогледа.
 Re: Давам под наем
Автор: horrible   
Дата:   03-07-16 10:27

И аз се интересувам, дали има вариант за 1 седмица да я взема тая лавандула под аренда... става дума за видео клим и ни тряя мноу лавандула... дали има вариант и берачки да доведете.. и 1 шезлонг за певачката..

[cool] [cool] [cool]
 Re: Давам под наем
Автор: imitev   
Дата:   03-07-16 13:10

С индийски коноп някое поленце да се намирга?
 Re: Давам под наем
Автор: e-design   
Дата:   03-07-16 13:52

ако се намира поленецето от горния пост, осигурявате ли запалки и дали остава същата цена за декар ??? [smilie21]
 Re: Давам под наем
Автор: Volkovski   
Дата:   07-07-16 20:32

ve_sselin [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Давам под наем
Автор: qwer6   
Дата:   07-07-16 22:28

За пореден път се убедих,че нашият беден и изстрадал народец /в случая - ve_sselin / тотално се е чалнал!!!
[smilie11] [smilie9] [smilie10]

 Re: Давам под наем
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   07-07-16 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Давам под наем
Автор: da.fo   
Дата:   07-07-16 22:43

ve_sselin - развесели ме [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: Давам под наем
Автор: ve_sselin   
Дата:   08-07-16 00:12

Благодаря на всички колеги, които споделиха обявата ми във фейсбук и други форуми! Много клиентела се отвори(вижте само в нови предложения какво става-туй всичко е моята нивичка) Графика е пълен,и дори се наложи да извозваме хората с автобус. Добрата новина е, че с комшията се сдобрихме(по скоро той с мен - голяма хиена е) и понеже аз не мога да насмогвам, за да не връщам клиенти, решихме да направим картел и да развиваме бизнеса заедно. Сега ходихме до съседното село на оглед на един обор където мислим да отглеждаме 3 кокошки, едно магаре и една костенурка, които ще пускаме из слънчогледа и лавандулата за да може да снимате и уайлдлайф.Купил съм и едно мушкато и 2 колорадски бръмбара за макро любителите(имам и пулверизатор за да ги пръскате и да им образувате капчици по крилцата). На едно от цигнчетата от стрийт отдела пък, прабаба му изяви желание да помогне и със секция голо тяло.Не се шашкайте, тя е на 34 години.ТОва е за сега, когато имам повече информация, ще ви съобщя. Аа, също да добавя, че се отказах да жъна лавандулата. Аз като я оставя още 10 дена, тя и да прецъфти, аз от вас ще изкарам повече пари отколкото ако я предам за цвят. [cool]



Публикацията е редактирана (08-07-16 00:14)
 Re: Давам под наем
Автор: burningice   
Дата:   08-07-16 06:32

ve_sselin, един съвет за точковането: ако искаш да натрупаш точки, циганчето трябва да е хремаво и да му проличи.
 Re: Давам под наем
Автор: gorjanin   
Дата:   08-07-16 18:14

А дали филтъра от обявата би предпазил моделите от нараняване, че имам само остри обективи?(за един преател питам[beer] )
 Re: Давам под наем
Автор: Митко   
Дата:   09-07-16 01:09

A може ли да ми осигуриш по един мустанг и камаро до 1975?
Плащам двойно!
Ако не, намери поне москвич и жигула от тези години. От мен жъненето през ред.

имам плагиатска идея:

https://photo-forum.net//i/1994459

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13620133_1356238991060072_5033053088828485554_n.jpg?...


(Бахти допотопния сайт, една снимка не мога да туря)

 

 Авторът е затворил собствената си тема.