Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: cTpaHHo   
Дата:   09-07-16 10:29

bogdanov - [smilie5]
Отдавна съм упоменал как гласувам и защо го правя. Понякога разсъжденията водят до хептен задънена улица. Та вместо да се питаш защо съм ти гласувал под кадъра, можеш да попиташ мен или или пък да прочетеш в профила ми. Гласувам за всичко що ми харесва. Не само че никой автор не ми е неприятен ами и на кадрите мога да гласувам.

Смяташ, че съм се засегнал по някакъв начин от безмислените ти коментари, пък О, чудо, гласувам ти кадъра :D :D :D

А ТИ, можеш ли така?

Говорили сме си с теб за Его-то. По-скоро, разменяли сме няколко реда по темата.

То е причината и за тази тема.
То е част от причината примерно Мария да влезе специално този ден и да ти гласува кадъра, но и на нито един друг :)
Останалата част от причината е сестринска любов за което мога само да ви се радвам [smile]

Влизаш във форум да покажеш кадър :) Точно така. И час два след показването започваш масовото гласуване и коментиране.

Ама гласувайте си, в това няма нищо лошо. Но пък ще е хубаво тоя тип гласоподаване да ти доведе поне един истински приятел. А не се е получило?

Но пък теми като тази има на година 2-3 пъти.
Значи - прави впечатление.
И не си ти виновника. Това, че аз съм подскочил като ощипана мома те прави виновник в твоите очи. Дори не в моите.

Не се сърди друже, според мен гласовете ти са ръководени от определен ритъм, от определена субективност и тя не е само естетическа.

Разбира се, това е само моето мнение, може и да е тотално грешно :) Не държа да е правилно.
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: SameButDifferent   
Дата:   09-07-16 11:06

Човек може да запомни нечия снимка заради внушението, въздействието в дадения момент, идеята, изпълнението, но едва ли помни броя на точките, с които е била оценена.

Вярно е, че е малко разочароващо, когато някоя чужда снимка е оценена много по-високо от очакванията ни, а собствените ни снимки не са получили достатъчно внимание (примерно), но не е болка за умиране. Или може би аз разсъждавам така, защото за мен фотографията е само хоби. Вероятно за хората, които професионално се занимават с фотография, точките имат много по-голяма стойност.

 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: kvakioh   
Дата:   09-07-16 11:16

Има голямо объркване и смесване на сублимация и показно, за да бъде харесвано нещо. Едното е спонтанно и психологическо, другото е нарочно и леко дори насилено. Хубави кадри се получават редовно. Това е важното. [smitten]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: swqaz   
Дата:   09-07-16 12:11

Няма възгледи и религия, които да могат да се преборят със завишените количества тестостерон :))) И как съскайки през зъби обясняват, че не им пука за това или онова [smilie18]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: kvakioh   
Дата:   09-07-16 12:35

Eгото присъства и при отсъствие на тестостерон...[smilie18]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: bogdanov   
Дата:   09-07-16 13:52

cTpaHHo, случвало ми се е често да гласувам за кадри на автори, които са ме блокирали. Пробвай ме и ти ако искаш. Пусни добър кадър! А защо сестра ми гласува за мен:))) ами как да предположа ... не знам. Вероятно има някаква връзка между брат и сестра. Пък може и да от благодарност, че съм и казвал всичко което знам за фотографията. сТраННа работа, сестра на брат си да гласува... срамота до къде я докарах с това голямо его... Като напишеш нещо после минавай си го на глас, за да чуеш и как звучи!
:)
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: idoru   
Дата:   13-07-16 15:21

Понеже явно на нетренираното ми око убягват артистичните достойнства видяни от другите автори и критици, може ли да ме осветлите какво в следния кадър:


https://photo-forum.net//i/1989822


Е заслужило текущата си оценка? Че и от прословутите "бета" [smilie18]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   13-07-16 15:58

Еми не четеш приятелю idoru...ето още първия критик в случая Matza-f е написал: Много симпатичен и развлекателен кадър!
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: ATHOM   
Дата:   13-07-16 16:32

Тия точки голям зор и проблем, като че са левчета! [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: philip   
Дата:   13-07-16 17:28

ATHOM, не са левчета, а кефчета, затуй си ги менкаме с кеф, някои пестеливичко, други по-ларж[smilie18]

Топалов, 158 харесвания за часове го схващам (визуално) като 158 коментара, но не открих такъв кадър или цифрата е риторична?

 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: geokar   
Дата:   13-07-16 22:41

ATHOM, имате интересни кадри, но повечето от тях са ми убягнали, както и на повечето потребители, защото нямат необходимите 25 точки, за да влязат в албума и са "невидими" за повечето от нас. Така че проблемът си е проблем и за Вас, освен ако не искате кадрите Ви да бъдат виждани от аудиторията. Тук възниква закономерно въпросът: защо в такъв случай ги качвате на сайта? Пък левчетата са нещо друго...
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   13-07-16 23:21

Сякаш дяволът не толкова черен колкото изглежда !
Явно има хора тук които се познават и чисто човешки гледат кой какво е направил и е логично да си гласуват!
Явно има и други които гласуват и коментират умишлено !
И явно има трети които просто искат да покажат какво са направили !Щото ако направиш нещо и другите не го видят то само ти си знаеш че си го направил ! Пък и ФФ е сайт за споделяне все пак !
Явно има и такива които искат да видят оценката си за да подобрят техниката си и когато не получат нито положителен ,нито отрицателен коментар се чувстват ,,незабележими ,, и това не само не им помага ами и леко ги обезсърчава !
Както казва geokar ако не влязат в албума остават ,,незабележими ,,
Дали ако начина на показване е не по дата ,а по случаен принцип за период от 10 дни да речем ,проблемът ще е по-малък ! И естествено в профила не личат кои снимки чакат за рейтинг и кои вече имат ?

 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: Don_Diego   
Дата:   14-07-16 13:28

Винаги съм се чудил, защо има толкова хора без работа и в същото време измъчвани от мега коплекси...
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: roburt48   
Дата:   14-07-16 13:54

Ами защото са без работа [smilie5]
 Re: 158 харесвания на снимки за няколко часа??? Печеливша стратегия за точки или...
Автор: Don_Diego   
Дата:   14-07-16 14:21

Явно имат маса свободно време, поради факта, че са без работа, от което им избиват комплексите, които лекуват с извоюване на виртуални точки под снимките си...
[smilie5]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.