Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Brexit-а?
Автор: Станчев   
Дата:   23-06-16 10:23

Brexit-а?

Кой печели или губи и как ще ни се отрази?


Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: kvakioh   
Дата:   23-06-16 10:26

Или ще падне или ще се вдигне паунд лирата...И малко по-сложно за доставки и такси допълнително за фототехника, това е.
53% "ЗА" оставането, 47- против, това е моята прогноза...

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: burningice   
Дата:   23-06-16 10:46

Ние губим, все по-често семействата са разделени и безвизовия режим беше удобен макар и за временно събиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: sauron69   
Дата:   23-06-16 10:50

Няма да ни се отрази, щото няма да мине [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: vkk1   
Дата:   23-06-16 10:56

уф, дано да не стане това, че много лошо за мен. Мисля това е политическото събитие, което ме вълнува най-много за годината.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-06-16 11:42

Някой ще вземе едни големи пари, обикновенния човечец ще бъде ощетен финансово със сигурност при излизане от EU. В момента пътувам с 12 човека и обсъждаме темата. 4-ма от тях ще гласуват за излизане, останалите са за или няма да гласуват. Снощи излизах с колежки - 5 от 7 ще гласуват да останат. Дано нагласите не само в моето обкръжение са такива, в противен случай всички ще загубят... не съм сигурен само как ще се отрази това на нас в заварено положение, които сме вече на острова [smilie11]

Адски глупави ми се струват аргументите на тези, които ще гласуват за излизане от еврозоната, като например, че ще отворят пазарите си за африканските държави, както и това, че не трябва да плащат дълга на страни като Гърция, като част от съюза, ако изпаднат в немилост, както стана...Или пък това, че много хора емигранти получават помощи в страна от която не са родом.
Като ги питам кой ще им работи нелегално, за без пари, кой ще им върши мръсната работа (като искам да им кажа истината, че масово са мързеливи) или дали са готови да плащат двойно за импорт продукти - млъкват или почват да ми развиват теории как Английската икономика ще процъфти и всички хора ще имат работа. За мен работа, които те не искат реално да работят, защото предпочитат да лежат на бенефити. Ако тръгнат да пътуват до европейска държава ще им са необходими визи, паспорти... даже международните самолетни билети ще скочат, заради напускането на евро съюза. Абе прост народ са, ама горд и все да са отделно и различни - десни вилани, леви ленти, отделни кранчета за топла и студена вода, генно модифицирана храна дори в магазините с надпис органик... Робинзонивци!



Публикацията е редактирана (23-06-16 11:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: lamerko   
Дата:   23-06-16 11:51

Вече почти искам да гласуват за излизане и после да им гледам сеира. Общо взето имам само една сметка да изпразня и не ми пука... просто толкова глупости изприказваха против ЕС като наблягат миграцията, а всъщност не виждат, че най-голямата НЕевропейска общост е всъщност при тях самите...

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-06-16 11:57

Проблема е че страната е пълна с емигранти, основно с неевропейски произход [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: hardcpz   
Дата:   23-06-16 12:06


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil



Публикацията е редактирана (22-03-19 12:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: lamerko   
Дата:   23-06-16 12:11

Това ще го усетят след като се случи [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: nikson   
Дата:   23-06-16 12:20

Тях поне ги питат: искат или не. А нас някой пита ли ни ,дали щем в ЕС?

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: blue.light   
Дата:   23-06-16 12:33


Най-големите преразпределения на пари стават по време на криза, като тази. Тогава богатите стават още по-богати, а бедните още по-бедни.

Цитат:
"Сорос: При Brexit спекулантите ще забогатеят, а гласоподавателите ще обеднеят." тук

Цитат:
Междувременно пред много обменни бюра на Острова се извиха опашки, защото мнозина се опасяват, че при евентуален Brexit лирата ще се обезцени сериозно, а те ще обеднеят.
"Кой знае, може би ще се събудим в петък и внезапно ще сме с 20% по-бедни"
тук

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: sauron69   
Дата:   23-06-16 12:39

Той пък Сорос си баш от спекулантите и забогатя покрай британския паунд, тъй че точно той по добре да мълчи [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: Nikolas666   
Дата:   23-06-16 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: Jk.freeman   
Дата:   23-06-16 13:15

Да излизат, все някой трябва да е първи, после ние, после още три-четири членки и да го разформират тоя псевдо съюз, несъюзяващ нищо...

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: e-mil   
Дата:   23-06-16 13:28

Брекзит-ът ще се разбере най-рано другата седмица като почнат дебатите в парламента. Референдумът каквото и да каже няма да има реална сила без решение на парламента. А там 2/3 от депутатите са за оставане в ЕС.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: asahi   
Дата:   23-06-16 14:37

Брекзит-ът e преди всичко изява на вътрешна междупартийна борба. След като мине това ще дойде нещо друго.

В България такъв тип безумие беше референдумът за Белене.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: m.djorov   
Дата:   23-06-16 14:45

http://www.economist.com/blogs/graphicdetail/2016/06/britain-s-eu-referendum

може да гледате по различни показатели кой иска да се маха и кой не.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: Nikolas666   
Дата:   23-06-16 14:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-06-16 14:51

e-mil, добро инфо, не го знаех това! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: burningice   
Дата:   23-06-16 15:00

Според мен, депутатите няма да посмеят да не се съобразят с резултата от референдума, там те не разправят че електората е под нивото им. Във вътрешните боричкания бе използвана и т.нар. заплаха от имигриране на 17мил. румънци и 27мил. българи (според тях), а и странно този, който поде инициативата за излизане от ЕС, обърна листото.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: asahi   
Дата:   23-06-16 15:06

Който си е продал паундите ще си плати такса "евроскептицизъм".

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: itilien   
Дата:   23-06-16 16:04

burningice - според мен пък, ако наистина 2/3 са против излизане, все ще намерят начин да не зачетат резултата. Щото това ще им е по-малкия проблем от двата. Ама си мисля, че резултата ще е в полза на ЕС. Те и шотландците се пъчиха, че ще се делят, ама като дойде деня друго стана.

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: chill   
Дата:   23-06-16 17:03

А няма ли кой да пита дели НИЕ искаме британците в ЕС, със всичките им специални права и изключения? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Brexit-а?
Автор: PhotoBo   
Дата:   23-06-16 17:08

И да ни питат, какъв мислиш ще е резултата? Ние сме с всички, щом плащат, могат да ни купят! Не говоря персонално, става въпрос за едни куфарчета с пари и двеста тикви, които ще ги вземат, за нарадо хич никой не го еня...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »