Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: burningice   
Дата:   22-06-16 09:03

Канонския 24-70/2.8 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: test1011   
Дата:   22-06-16 09:40

Язък както казаха за писаното начи щом си разбрал, че 24-105 е по-добър...

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 09:54

Не, то май човека си е бил избрал обектив и се е надявал тука просто да го подкрепим в избора му, просто неправилно е формулирал темата си. Язък! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: Pavlov   
Дата:   22-06-16 10:06

В тема за избор между два Canon-а препоръчвате Tamron, и се чудите що не ви четат мненията ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 10:11

Ами сигурно защото има резон в това [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: test1011   
Дата:   22-06-16 11:23

@Pavlov, за учудване просто му се предлага по-добрия вариант със същото фокусно разстояние и по-добри характеристики и опции и ценови диапазон .. никой не му казва нещо с лоша замисъл а по-скоро да разшири кръгозора си за избор на обектив което предполага за повече опции и възможност за по-добър и селектиран избор. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: PhotoBo   
Дата:   22-06-16 11:47

Той Павлов, като чуе Тамрон и се изприщва, заради злочестия опит със 17-50/2.8, който пък не пропуска да го изтъкне в теми касаещи обектива [smilie5]
Ама наистина 24-70/2.8 ВЦ е [smilie24] [smilie24] що се отнася до качество/цена!

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: lamerko   
Дата:   22-06-16 11:54

Изказах си мнението на база личен опит. Колкото до двата Канонски обектива - разликите не опират до един стоп. Друг е въпроса, че някои взимат раздрънкани обективи на по няколко милиона кадъра стаж и го сравняват с нова бройка от друг модел... поле били меки, били не знам какви си... ем така ще е :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: guciguci   
Дата:   22-06-16 13:04

Pavlov [smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   22-06-16 15:42

Язък за писането indeed [smile]

Тамронът не съм го пробвал никогиш, казват, че е по-остър на всякакви бленди и дължини (макар, че за мен остротата наистина не е чак такъв приоритет), има стабилизация, което си е супер. Това, което аз отчетох като минус когато избирах между него и канонската първа версия, е че не знам качеството на:
- сглобка
- дефокус
- цветове
На практика това ме отказа, за цената на канонския имаше предложения и за Тамрона. В момента грам не съжалявам и съм адски доволен с избора си.

lamerko [smilie24]

24-70 2.8 по западните форуми наистина казват, че с навъртените километри спада качеството на изображението, може би наистина недоволните от него са пробвали разни разхлопани екземпляри и са си извадили лошо мнение за обектива като цяло. При мен две адски запазени и от последните двойки доказаха, че 24-70 ф2.8 > 24-105 ф4.

Отговори на това съобщение
 Re: Дилема между канонски обективи
Автор: S.Nikolov   
Дата:   22-06-16 23:16

Днес пробвах тестово 24-70 2рата версия - (стана ми :D )
Сега сериозно - за 2та часа игра - наистина е бомба, но ми се искаше да пробвам и 1вата версия за която ще имам средства... Определено 24-70 ми хареса повече.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »