Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: MikeDimit   
Дата:   19-06-16 21:51

Ходих след цял ден висене на офроуд шоуто около ринг мол.
Малко съм очуден, че никой не споделя снимки - имаше доста фотографи. От моята камбанария - убита работа. Имаше евангелисти, събрани в кръг и се молеха за изцеление, докато дойде екип на телевизия. Дадоха интервю и си биха щута. Много полицаи морни от жегата. Много мрънкащи бираджии " аз тия ни ги понасям", обаче кльопнали наблизо за сеира.
От участниците...много гипсирани, много стресирани, много неорентирани какво правят. Не видях прайд.
Мижава работа или буря в чаша вода.Сори, ако някой се обижда и в двете посоки.


https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361286_11_88.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361282_11_16.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361286_11_72.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361282_11_76.jpg


https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361284_11_13.jpg




Публикацията е редактирана (19-06-16 21:57)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:53

PhotoBo, или имат слабост към ануса на съпругите си! Изватеняци, такива с камъни трябва да ги убием! [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 21:55

Не бе, ма някак противоречиво ми се вижда да не може да се ориентират към кои са, освен на приказки сред приятели в кръчмата....докато не си посегнат [smilie3]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:55

Всъщност имаше най-много тийнейджъри,повечето неориентирани и само заради купона.

Е,имаше и осъзнати сериозни,но малцинство......
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 21:56

batsali, нещо не си разбрал коментарът ми: Казах, че нямам проблем с тях, ДОКАТО не ми налагат разбиранията си.
mmjm, детето има нужда от майка и баща, поведението на които копира в определни етапи от развитието си. Липсата на един от двамата води до неоспорими и доста предвидими резултати. Няма как да бъде "симулиран" баща или майка в една такава двойка :)
Отношенията между двамата в семейството са друга тема, която е доста обширна и в момента не касае спора тук.



Публикацията е редактирана (19-06-16 21:57)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 21:58

Аз пак ще питам Гей Парада продължение на Стрийт Парадите от едно време ли е или не? Щото ако е - аз съм участвал многократно без да съм гей, пък ако не е - слагайте ме там в графата на хетерото дето няма против гейовете и да се наредят пешките за топа [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:59

vkk1, дай пример за налагане на разбирания. Също така, щом липсата на един от двамата разнополови родители е пагубна, следват две промени, с които мисля ще се съгласиш.

1. Сама жена или сам мъж не трябва да им аправо да осинови дете.

2. Ако един родител почине, децата се отнемат от държавата.

Чиста работа. [smile]



Публикацията е редактирана (19-06-16 22:00)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: ценослав   
Дата:   19-06-16 22:01

Жив да не бях!!! Иначе съм ... лезбиец!!! [smilie3] [smilie25]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   19-06-16 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 22:07

batsali, да добавим и при развод към списъка :)


Истината е, че изпитвам предимно възхищение към видимата страна на ВСИЧКИ хомосексуални двойки, които познавам. От първо лице познавам такива и познавам отношението им към децата...

А какви Хетеросексуални двойки познавам... познаваме всички, рибки не трябва да им се дават да отглеждат, не деца...

Темата загуби първоначалното си значение, ако започнете да се карате ще я затворя...аз исках да видя репортаж и видях два - добри[shtrak] [beer]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:18

batsali, сериозно ли не разбираш разликата, дали единия го няма, или се симулира от противоположен пол, честно? [smile]
А какво става в периода, в който разбере, че уж трябва да има майка, а има двама бащи? В училище ще е много забавно, или това не е важно за развитието? Ще обясни, колко е "либерално" това и готово :)
Хайде да не спорим, няма смисъл, кой както го вижда, това да е.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:23

catandgoddess, прав си, че малко отиде в друга посока темата и се извинявам, че и аз допринесох, ама като няма снимки, поне панаир да стане [smile] Да се приема за опит за шега, аз в кавги не влизам, споко.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 22:27

Симулира се!? [smilie5] Ти май наистина не си в час. Самотните родители и те ли половината време са си своя пол, а другата половина се правят на противоположния? Две сестри или двама братя също ли не могат да отгледат деца? Единия ще започне да обръща резбата ли?

В училище няма да е много забавно, да - познай кой ще е виновен за това обаче.


Само искам да ми дадеш пример за тва пусто налагане на разбирания и те оставям, обещавам.



Публикацията е редактирана (19-06-16 22:31)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:37

Да ме оставиш? [smilie5]
Не говорим на един език, трябва да почетеш явно доста, преди да можем да спорим, приятелю, остани със здраве.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 22:47

Хубаво.
Някои позиции никога не могат да се изравнят. Нито пък може да се обобщава за хората. Аз знам това - никой няма да страда - нито възрастен, нито дете, независимо какви са, АКО никой не сочи с пръст и не съди според предразсъдъците си.

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: MikeDimit   
Дата:   19-06-16 22:48

Родителството няма нищо общо със секса, а с модела на поведение в кризисни и обичайни ситуации. Два основни модела . Оприличавам с бягане. Крос - максимум усилия за кратко време, после дъъълга почивка за възстановяване - т. нар. активен модел. Спорто бягане - бавно, с едно темпо за дълго време на дълго растояние. Икономия на усилия и максимална ефективност.Пасивен модел. И двата модела на поведение се компенсират чрез компромис,съжителстват за едно балансирано семейство. Детето се учи от тази симбиоза. Ако липсва баланса в семейството детето копира по-ефективния според опита му модел. И той не е свързан с пола, защотот мъжът може да е маратонеца, а жената - боксьора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 23:04

Не ти се получи измъкването, vkk1. Дано поне си се усетил, че не ти се налага поведение, мнение или там каквато си мислиш, че ти налагат.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-06-16 23:08

Автор: batsali

PhotoBo, или имат слабост към ануса на съпругите си! Изватеняци, такива с камъни трябва да ги убием! [smilie5]

Чаааааакай, тука работата стана много дебела. Само няма да се превръщаме в убийци. Right?![beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   19-06-16 23:12

Гледам и не вярвам на ушите си [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-06-16 23:19

lamerko, недей да споменаваш човешки органи в такава тема.

Много съм изненадан от "другото" значение на думата... ! [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   19-06-16 23:21

[smilie5] [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Jk.freeman   
Дата:   20-06-16 00:02

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Hotoshop   
Дата:   20-06-16 00:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mitpis   
Дата:   20-06-16 00:40

Не ги разбирам тези, които предпочитат пред секса с готина мацка мъжки гъз, мисля, че им хлопа нещо в главата на такива- нека си правят паради-не ми пречат,[smile] но не бих ги снимал за нищо на света...[smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 00:55

...интересно е да се отбележи кой налага днес със сила права на хомосексуалните (които си имат всички нормални права, защото ако си искаш да си родител и да имаш деца трябва си хетеро, както ако искаш да вдигаш щанги ти трябва определена маса, или ако искаш да си балерина пък ти трябва определена фигура)...налагат ги със сила държави, които през историята са гонели хомосексуалистите...САЩ, където полицията ги е избивала по улиците и Германия, където са ги вкарвали по лагерите. Интересно е и че повечето потдържници на гейпарада са и потдържници на приемането на измислените бежанци. Които пък са върли врагове на хомосексуализма и са готови да пребият с камъни всеки гей. Мен не ме дразнят хомосексуалистите (познавам и съм в добри отношения с такива), а наложената пропаганда и засилващият се гейфашизъм. Наложен в Европа от САЩ. Нетърпимоста у нас се роди с първия гей парад. И се увеличава. Всяко действие има равно противодействие. Колкото повече парадират, толкова повече ще ги мразят. И хората, които организират парада са съвсем наясно с това, затова го и правят. Защото колкото повече нетърпимост има, толкова повече пари ще се наливат "за да се справим с нетърпимоста" Просто бизнес...Но ако сме демократична държава, трябва да се проведе допитване. Искат или не жителите на един град подобен парад. Останалото е насилствено налагане, което няма нищо общо с демокрацията.



Публикацията е редактирана (20-06-16 00:59)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.