Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 02:03

Не попаднах на снимки от тазгодишното издание. В Рейтинга има други репортажи, в Албума не се разрових обстойно.

Покажете някоя снимка[shtrak]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Joro35   
Дата:   19-06-16 08:01

Ти добре ли си?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: roburt48   
Дата:   19-06-16 08:16

Имах огромното желание да снимам, но клиенти ме отнесоха в съвсем други посоки ...
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: sherbit   
Дата:   19-06-16 09:57

Модерните хора от цивилизования свят са широко скроени. Те са над шовинизма, банерите, сексуалните различия, границите и ограниченията като цяло.[smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: da.fo   
Дата:   19-06-16 10:12

-Какъв е този шум на улицата Джон ?
-Гей парад сър.
-И какво искат ?
-Еднополова любов сър.
-И кой им забранява, Джон ?
-Никой сър.
-Тогава защо крещат?
-Педераси сър ...

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: ogi100   
Дата:   19-06-16 10:48

Не съм ходил, но един от кадрите, които гледах ме накара доста да се замисля върху различни неща...

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13445536_1733651900257885_5987089863341605395_n.jpg?oh...


от Фейсбук страницата "Етюд-и-те на София / Sketches of Sofia"

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: petrov88   
Дата:   19-06-16 11:41

"пляс, пляс педалите..."
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vladod   
Дата:   19-06-16 11:57

Защо да се ходи специално...накъдето се завъртиш - все педали !!![smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   19-06-16 12:07

Бих снимал прайд... лъвски прайд :)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 13:13

Хубава снимка. Бях на първия в София но от тогава все нещо излиза и не мога да отида. Който е снимал може да хвърли още някоя снимка тук...[beer]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: kokotoo   
Дата:   19-06-16 13:30

ти май обърка форума [shtrak]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 15:29

[smilie8]

За снимки е, нали ?[smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 15:37

Преди имаше стрийд парейд, ходех всяка година. Не знам дали го има същото сега или стана гейн парад, но сякаш не е същото [smilie10]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 15:52

Видях едни сбити видео-репортажи в нета и ми се стори, че е имало по-интересни моменти и хора от предни години. Нищо по-сериозно като фото-репортаж не намерих..[smilie5]

Тодоров ден се отразява доста по-подробно [smilie5] :)

Може да е заради драматизма и динамиката на събитието. И директния сблъсък с конската миризма.

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: agop4o   
Дата:   19-06-16 15:56

Тия всъщност за какво се борят че не разбрах.[smilie11]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 16:09

Не знам точно, темата е по-скоро за снимки от събитие... при всички случаи е шарено, различно и интересно за снимане и гледане. Май никой не е снимал[smilie8]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 16:11

Май, май... Не мисля, че парада е борба за нещо..
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: asahi   
Дата:   19-06-16 16:15

Разгледах снимки в електронните медии - нищо вълнуващо. Нещо като нискобюджетен карнавал. Не съжалявайте, че не сте снимали.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 16:16

Наистина беше нискобюджетно мероприятието,само дето малката минерална вода - гореща - беше 2лева.....

Преобладаваха тийнейджъри.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 16:17

То щом нацисти не е имало пак добре [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 16:30

Боби, целия център на София беше отцепен от много полиция защото от НДК тръгна анти-хомо ществие на консервативни хомофоби и се бяха оляли да охраняват полицаите,отделно имаше фейсконтрол и гривнички от стюарди от организаторите.

Имаше много мераклии да ги атакуват.

Аз и без нацисти щях да далдисам от жегата и задуха,защото пия тежко лекарство заради подаграта.



Публикацията е редактирана (19-06-16 16:33)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 16:32

Снима ли?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 16:34

Ами прочетете милите коментари под статии за събитието и ще разберете за какво се борят....
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 16:36

Олях се от снимане - доста повторени и излишни кадри установявам като ги смъкнах.

Сега да видим дали скоро ще преборя мързела да конвертирам по-ефектните кадри.....[smilie3]

Сигурно ще пусна тези дни нещо в профила си - тематиката е актуална.

И все по-актуална ще става......



Публикацията е редактирана (19-06-16 16:37)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 16:40

Актуална е за нас българите, в белите страни нито са интересни, нито нещо невиждано и нечувано до сега, ама нали сме няколко десетилетия назад...[smilie3]
Сложи по някоя снимка тук в темата като си готов, че то май друг не се е похвалил да е снимал до момента [thankyou]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 16:44

Да,прав си - понеже сме доста назад и в мисленето тука стават големи драматизации,особено от хейтърите.

Ми да ги конвертна и по-вероятно в профила - тук е излишно завъртяно да се пускат снимки и докато не го уредят да е по-дирекно нямам желание да пускам.

А,имаше доста снимащи с всякаква техника.....



Публикацията е редактирана (19-06-16 16:52)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 16:52

Давай в профила и линк, ако не ще ровим там:)

Видях в нета - пак скандала са наложили като лайт-мотив - как имало и анти-парад с гневни хора и агресивно скандиране и плакати. Много приказки и нищо от духа на събитието. Само за бой, агресия и насилие им дай да говорят на нашите журналисти. Явно това се купува.

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: petrov88   
Дата:   19-06-16 16:52

agop4o написа:

> Тия всъщност за какво се борят че
> не разбрах.[smilie11]

Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър. . .
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: bleki1   
Дата:   19-06-16 16:59

Ето малко мои тук ЦЪК

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 17:12

Добре отразено, блеки! Не видях нещо така фрапиращо че чак да скачам да се бия с някой... Загубена работа сме ей!!!
Не съм гей, ама честно казано има къде по-значими каузи срещу които човек да се бори, тръгнали срещу хората с различна сексуална ориентация да се доказват?!? Помия!



Публикацията е редактирана (19-06-16 17:14)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: asahi   
Дата:   19-06-16 17:35

След станало свирепо сбиване между циганин и гей, Българският Хелзинкски Комитет изпадна в тежка дилема - не знае, кого да даде на прокурор.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: J0R0   
Дата:   19-06-16 17:46





Публикацията е редактирана (20-06-16 12:14)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 17:53

Супер репортаж bleki1 , изчерпателен[smilie24]

Всъщност, гей-двойките имат значително по-сериозни желания и нужди, за които да протестират, от това - еднополова любов. Но не това е темата...просто седях и си мислех аз лично имам ли проблем със това, за което се борят и отговорът клони към не[smilie21]

Интересно ми стана, полицаите май са се променили последните година - две- едни изгладени, подредени, с отсечени бради... почти като италианските им колеги :)))( това последното е цитат)



Публикацията е редактирана (19-06-16 18:06)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 18:14

Хм,като кача в профила се променят стойностите ЕКЗИФ-а.....
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   19-06-16 18:33

Какво точно правят деца и тийнеджъри на тоя парад?

Кученцето емблема на събитието, обратно ли е?
Редно ли е да се ползва образа му, тъй като не съзнава за какво иде реч? Защо редица известни хомосексуалисти отрекоха парада като нужен и не се появяват на него...Изобщо какъв % от участниците са наистина хомо...Единственото, което обратните не могат е да създават законни семейства и да осиновяват деца, всичко друго им е разрешено, не са преследвани...излиза, че се борят за това...



Публикацията е редактирана (19-06-16 18:41)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 18:48

Същото, което правеха и децата на контрашествието, бяха помъкнати от малоумните си родители(и в двете шествия).
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 18:49

"Единственото, което обратните не могат е да създават законни семейства и да осиновяват деца" - това имах предвид като казах, че не е нито малко нито толкова просто като еднополов секс.

[smilie24]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 18:55

Кои са обратните, от гледна точка на хомосексуалните май сме ние [smilie11] [smilie11] [smilie11] ? Създаването на семейства и осиновяването на деца малък проблем ли е?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 18:56

"Защо редица известни хомосексуалисти отрекоха парада като нужен и не се появяват на него..."

Защото имат какво да губят и знаят в коя държава живеят. Всеки си решава за себе си какво да прави. Хората на гей парада не говорат от името на всички хомосексуални, както и пуританите от контрапротеста не говорят за останалите.

Ако критерия за нормално отношение към сънародниците ни е "е нали не ги убиваме" значи има още работа за вършене. Целта на тия паради е точно да се види, че хомосекуалните са редови човеци, а не някаква тъмна секта, която дебне децата ви от храстите и получава пари от Сорос, за да унищожи родината, както е по ПЛАНЪТ. [smilie5] Аз личновидях познати лица на снимките от линка.



Публикацията е редактирана (19-06-16 18:58)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 19:03

"Убий п*дераст" в присъствието на деца, не е точно „нали не ги убиваме“.



Публикацията е редактирана (19-06-16 19:06)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   19-06-16 19:08

Двойка хомосексуални няма как да възпитат и отгледат дете, без да разрушат тотално психиката му. Ако не сте съгласни, то дайте своите деца за един месец да ги отглежда хомосексуална двойка, която не бива да познавате...защото децата също не избират и не знаят кой ще ги осинови и отглежда...всяко нещо си има граници. Колкото до известните хомосексуалисти, те нямат какво да губят у нас. Всеки знае че са такива още от преди 89г и въпреки това са станали и са си останали звезди. И са уважавани. Но защото са талантливи, а не защото са обратни. Парада се опитва да казва обратното. т.е. ако си различен (хомо) това е чудесно...Само че, ако наистина беше чудесно нямаше да има парад. Всички тези хора (парадиращите) страдат от чувство за малоценост. Колкото до антипарада, той не е против обратните, а против насилствената реклама, и агресивно парадиране.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 19:13

Дебатираме си тук докато работя и по темата. Та, видях един плакат от горния линк: Не на разврата[smilie8]

И дойде въпросът, че чалга певица с 6см широки устни, силикон и тигрови прашки е разврат. Аз не познавам гей, който ще си позволи... да не говорим, че на естетиката и обонянието хомосексуалните по-малко вредят...

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 19:17

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


"Двойка хомосексуални няма как да възпитат и отгледат дете, без да разрушат тотално психиката му."

[citation needed]

Как точно става разбиването на психиката? Я раздуй, сигурно имаш солидни доказателства.


Известните хомосексуалисти се ползват с уважение, защото имат някакъв талант, който да компенсира греха им в очите на околните или поне да изкарва пари за тези околни. Ако си само Мариус Педераса, чакай уважение....
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: philip   
Дата:   19-06-16 19:17

batsali: ...Аз личновидях познати лица...

БатСали, може да са статисти бре, нали Сорос плаща...[smilie18]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   19-06-16 19:22

"Двойка хомосексуални няма как да възпитат и отгледат дете, без да разрушат тотално психиката му."

Сали, почети малко книги по психология и по темата "Децата, копират поведението в семейството". Всеки е свободен да има мнение различно от това разбира се, но може да го докаже по един начин, както вече казах. Да пусне децата си да живеят с двойка хомосексуални за поне месец. Останалото е лицемерие
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 19:26

Искаш да ми кажеш, че ако еднополова двойка отгледа дете, то ще е с хомосексуална ориентация като порасне?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 19:31

Демек всички хомосексуалисти понеже са копирали поведението на родителите си са възпитани да са такива от самите им родители. По голяма простотия не бях чел!
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 19:33

Camelasign излагаш се, а говориш за психология...
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 19:38

Ти познаваш ли личния живот на възпитателите и преподавателите на децата ти? Вярвам ще се съгласиш, че днешните деца прекарват повече време в детската градина, а по-късно в училище отколкото с родителите си. Ти също би могъл да прочетеш и по съвременни книги по детска психология.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: agop4o   
Дата:   19-06-16 19:46

Аз пак не разбрах-Някой пречи ли им да са обратни та трябва да се чувстват в нещо онеправдани.Някой да им пречи да се чукат с който си искат и както си искат.[smilie11]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 19:58

Хора,имам едно питане за новия формат за качване на снимки......

Не виждам вече опцията да не ми се гласува за снимките?

Няма ли такъв вариант сега?



Публикацията е редактирана (19-06-16 19:59)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 20:10

Kaто я качиш, просто не я пускаш за гласуване
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: SameButDifferent   
Дата:   19-06-16 20:13

Двойка хомосексуални няма как да възпитат и отгледат дете, без да разрушат тотално психиката му.

Ето това изречение е показателно - убедеността на обществото, че тези хора рушат психики. Защо е необходимо хората да дават децата си за отглеждане в чуждо семейство? Не е ли по-добре да ги възпитат да не набеждават някого за нещо, което не е сигурно, и да не съдят другите прекомерно?

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: ATHOM   
Дата:   19-06-16 20:23

Ще си позволя да се изкажа по темата, като хетеросексуален мъж с хомосексуален брат, относно лицемерието и опасноста децата ми да живеят и биват възпитавани от хомосексуална двойка.


Боклуци има както хомосексуални, така и хетеросексуални и ако става въпрос за възпитание, то по скоро ще дам децата ми да живеят не месец, ами 3 години в обществото на хомосексуалисти, отколкото да ги пусна да живеят и ден покрай неуки селяндури, почитащи Азис и шопската салата.

А коментарите под статиите относно събитието в най-разнообразни социални мрежи, са показателни за това в кой век живее отромното мнозинство от българите.


Edit: едно време така са подскачали срещу правата на жените и срещу отмяната на робството в най-различни държави, в най-различни епохи.



Публикацията е редактирана (19-06-16 20:26)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 20:29

ATHOM[smilie24]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mamata   
Дата:   19-06-16 20:39

ATHOM[smilie24]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-06-16 20:50

ATHOM - първоботната, нискочела и ужасно неуверена сексуално част от българите е огромна. Нагледах се на латентни хомосексуалисти, които се нахвърлят да доказват колко мразят "педали" и колко много са хетеросексуални.
Адмирации за мнението, опитвам се да накарам доста хора напоследък да видят нещата по този начин, но, уви, удрям на камък. Така и никой не проумя, че не е негова работа кой с кого си ляга, кой каква благотворителност прави и дали помага на възрастни хора така, както помага и на бездомни животни.
И че колкото повече подскачат на прайдове и т.н., толкова повече групата хора, която ги организира, ще има нужда да ги прави - в крайна сметка всяка действие има еднакво по големина и обратно по посока противодействие - групата хора ще се чувства дискриминирана и ще се мъчи да се защити.
Всеки, изповядващ такава философия, е заклеймен от мачовците като гей. Аз няма да казвам какъв съм, защото е все едно - и да съм гей, и да не съм не е ничия работа, само ще кажа едно - ако се боря за правата на жените - жена ли съм? Ако се боря за правата на негрите - негър ли съм? Приемайте всички и се старайте да бъдете добри с околните, само това има значение. Набивайки на един хомосексуалист колко е ненормален и как върви срещу природата си, ще срещнете само ожесточен отпор. В неговите си очи той е толкова нормален, колкото сте и вие.



Публикацията е редактирана (19-06-16 20:51)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 21:17

Аз нямам проблем с този тип хора, не ги мразя, до момента, в който не парадират или не се опитват да ми налагат разбиранията си, не ми пречи и да бъда дори приятел с подобни, ако са свестни и интелигентни хора.
Обаче това: "Двойка хомосексуални няма как да възпитат и отгледат дете, без да разрушат тотално психиката му. " е абсолютен факт и всеки, който е чел поне една книга за психология на детето, никога няма и да си помисли да го оспорва.
Разбира се, съм напълно съгласен с мнението на ATHOM, че е поне наравно вредно, ако дете е в среда на неуки селяндури. Може би това е най-лошото, което може да се случи на едно дете. За съжаление, че са неуки е най-малкият проблем, ами те са и първични, първосигнални, елементарни, озлобени, завистливи, неамбициозни и тези качества накуп създават наистина нещо крайно нелицеприятно като продукт.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:22

PhotoBo:Дам,намерих му цаката.[smile]



Публикацията е редактирана (19-06-16 21:25)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: tkqjwh   
Дата:   19-06-16 21:25





Публикацията е редактирана (19-06-16 21:25)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 21:26

И пак цитат от домашната ни дискусия, която върви паралелно с тази: Познавам 2-ма хомосексуални и на всеки бих поверила детето си по-спокойно, отколкото на баба му и дядо му!

Това е краят на цитата. Аз съм работил с хомосексуални и като фотограф и като барман. И в двата случая са хора. Обичайно е обаче повечето хомосексуални мъже да са придирчиви към облеклото, хигиената и въобще вида си. Което не може да се каже за хетеросексуалните. Както споменах в началото - "нормалните" са по-вредни за естетиката и обонянието ми[smilie7]

А това, че на хомосексуалните двойки се отнемат законните права, дадени на хетеросексуалните такива си е държавно и административно тесногръдие. Да не се връщаме в Средновековието :)[beer]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:28

tkqjwh: Не е активен линка.....

Човек не може да е на две места едновременно и избира по-цветното мероприятие.

Изкривени от злоба муцуни по-често може да се снимат у нас - поводи и причини много уви.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: wddrtgtfvv   
Дата:   19-06-16 21:31

И както казва Владимир Путин-"вие вашите деца си поверявайте,а ние нашите няма да поверим"
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: wddrtgtfvv   
Дата:   19-06-16 21:33

Някой снимат педераси,други снимат това http://bob59.35photo.ru/photo_1282756/

Въпрос на ценности

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:35

Всъщност по-опасни от открито хомо и транс-сексуалните са подтиснатите латентни ,които се манифестират като хетеросексуални и най-силно хейтят и заплашват хомо определлилите се - те вършат най-големите жестокости в исторически план ако се зачетете и замислите.....
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 21:35

О, да, това звучи като Путин[smile]

Определено имаме различия с политиката и идеологията му, затова този цитат от Путин ме поощрява да подържам още по твърдо собствената си позиция[smilie24]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: realnoncho   
Дата:   19-06-16 21:36

И от цялата тая гюрултия малко останаха да снимат на най-голямото състезание на открито - Обиколката на Витоша 100 [smilie25]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mmjm   
Дата:   19-06-16 21:37

Неуспоримият факт, отдавна е оспорен. Детето копира отношението между родителите си без значение едно или разнополови са те, психиката му я разрушават, отношението на околните към „ненормалното“ семейство, хихикания, побутвания, дори насилие. Истинска вреда нанасят на децата си семейства с отношения от типа бия тъ щот тъ обичам, ти си виновна и т.н. където детето се чувства виновно за боя който отнася с майка си.
Тези прайдове, не рекламират различността, а я показват, показват, че има и различни от нас, които въпреки а не заради различността си са професионалисти в областта си като нас и не са по-лоши родители от нас.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:39

vkk1, как по точно някой ти налага разбиранията си? Хора всякакви, разбирания всякакви, ако си мислиш, че имаш правото да живееш в свят в който всичко се случва спрямо твоите желания и разбирания, малко си се объркал. Живеем в света такъв, какъвто е. Ако не ти се нрави хомосекса, не го практикувай.

Апропо, аз съм прелиствал книги, в които се обяснява надълго и нашироко как евреите са паразити, как не са всъщност хора и темподобни простотии. Книги също има всякакви писани от хора всякакви.


Малко "праведна" логика:

Дете отгледано от праведно семейство - праведно дете.

Дете отгледано от самотна майка - се държи като жена, защото е отгледано от жена.

Дете отгледано от самотен баща - се държи като мъж, защото е отгледано от мъж.


В праведните хетеросексуални семейства децата как разбират на кой родител да подражават и каква сексуалност да развият? На кого са подражавали хомосексуалните, отгледани от хетеросексуални двойки?


Каквото иската си въобразявайте, но сексуалната ориентация не е заучено поведение. Ако беше, чакам всеки хетеро тука да сподели спомен от детството си за момента, в който е бил на кантар кой пол го влече и е направил избор или са го научили, че трябва да го влече противоположния пол. [smilie5]

Дори да е въпрос на избор - голям https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/luk.gif
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:39

wddrtgtfvv: Това което си постнал е патриотично и хубаво и СЪЩО трябва да бъде уважавано и снимано,НО не трябва да бъде поставяно в контрапункт на така наречения "прайд".

Няма нищо лошо и е само за уважение това да се почитат предците,дали живота си за родината и аз уважавам тези мероприятия СЪЩО.

Всъщност важно е на кой колко му е широко "скроено" мисленето за да възприема нещата в света.

Да се ограничен определено е по-лесно,ама не е по-реално и по-истинско.



Публикацията е редактирана (19-06-16 21:50)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:46

И въпреки че подкрепям и разбирам сексуалните различия все пак когато опре въпроса до осиновяване и възпитание на деца трябва да има ограничения.



Публикацията е редактирана (19-06-16 21:47)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:49

Още малко повод за размисъл.

Смятате, че хомосексуалността е някаква психичен дефект да речем. Може да е наследствен, може да е причинен от руги фактори. ОК. Бихте ли имали същото мислене и отношение спрямо хора със синдром на Даун? Физически недъзи? Шизофрения? Срещу шествия в името на техните интереси бихте ли извадили аргумента

"Аз нямам проблем с този тип хора, не ги мразя, до момента, в който не парадират или не се опитват да ми налагат разбиранията си"
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 21:49

colorphoto:
Всъщност важно е на кой колко му е широко "скроено" мисленето за да възприема нещата в света.

Да се ограничен определено е по-лесно,ама не е по-реално и по-истинско.

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

А най-любимата ми част е тия дето скачат срещу гейовете бясно и вечер си пускат лесбийско порно за развлечение - и всичко е ток и много яко [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:51

Да Боби - много точно го каза!
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:51

colorphoto, значи трябва да се мине някакъв тест за родителоспособност. Гаранция, че много хора няма да бъдат одобрени без значение на сексуалната им ориентация. [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: MikeDimit   
Дата:   19-06-16 21:51

Ходих след цял ден висене на офроуд шоуто около ринг мол.
Малко съм очуден, че никой не споделя снимки - имаше доста фотографи. От моята камбанария - убита работа. Имаше евангелисти, събрани в кръг и се молеха за изцеление, докато дойде екип на телевизия. Дадоха интервю и си биха щута. Много полицаи морни от жегата. Много мрънкащи бираджии " аз тия ни ги понасям", обаче кльопнали наблизо за сеира.
От участниците...много гипсирани, много стресирани, много неорентирани какво правят. Не видях прайд.
Мижава работа или буря в чаша вода.Сори, ако някой се обижда и в двете посоки.


https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361286_11_88.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361282_11_16.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361286_11_72.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361282_11_76.jpg


https://photo-forum.net/static/site_pics/144/1466361284_11_13.jpg




Публикацията е редактирана (19-06-16 21:57)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:53

PhotoBo, или имат слабост към ануса на съпругите си! Изватеняци, такива с камъни трябва да ги убием! [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 21:55

Не бе, ма някак противоречиво ми се вижда да не може да се ориентират към кои са, освен на приказки сред приятели в кръчмата....докато не си посегнат [smilie3]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: colorphoto   
Дата:   19-06-16 21:55

Всъщност имаше най-много тийнейджъри,повечето неориентирани и само заради купона.

Е,имаше и осъзнати сериозни,но малцинство......
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 21:56

batsali, нещо не си разбрал коментарът ми: Казах, че нямам проблем с тях, ДОКАТО не ми налагат разбиранията си.
mmjm, детето има нужда от майка и баща, поведението на които копира в определни етапи от развитието си. Липсата на един от двамата води до неоспорими и доста предвидими резултати. Няма как да бъде "симулиран" баща или майка в една такава двойка :)
Отношенията между двамата в семейството са друга тема, която е доста обширна и в момента не касае спора тук.



Публикацията е редактирана (19-06-16 21:57)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-06-16 21:58

Аз пак ще питам Гей Парада продължение на Стрийт Парадите от едно време ли е или не? Щото ако е - аз съм участвал многократно без да съм гей, пък ако не е - слагайте ме там в графата на хетерото дето няма против гейовете и да се наредят пешките за топа [smilie5]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 21:59

vkk1, дай пример за налагане на разбирания. Също така, щом липсата на един от двамата разнополови родители е пагубна, следват две промени, с които мисля ще се съгласиш.

1. Сама жена или сам мъж не трябва да им аправо да осинови дете.

2. Ако един родител почине, децата се отнемат от държавата.

Чиста работа. [smile]



Публикацията е редактирана (19-06-16 22:00)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: ценослав   
Дата:   19-06-16 22:01

Жив да не бях!!! Иначе съм ... лезбиец!!! [smilie3] [smilie25]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   19-06-16 22:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 22:07

batsali, да добавим и при развод към списъка :)


Истината е, че изпитвам предимно възхищение към видимата страна на ВСИЧКИ хомосексуални двойки, които познавам. От първо лице познавам такива и познавам отношението им към децата...

А какви Хетеросексуални двойки познавам... познаваме всички, рибки не трябва да им се дават да отглеждат, не деца...

Темата загуби първоначалното си значение, ако започнете да се карате ще я затворя...аз исках да видя репортаж и видях два - добри[shtrak] [beer]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:18

batsali, сериозно ли не разбираш разликата, дали единия го няма, или се симулира от противоположен пол, честно? [smile]
А какво става в периода, в който разбере, че уж трябва да има майка, а има двама бащи? В училище ще е много забавно, или това не е важно за развитието? Ще обясни, колко е "либерално" това и готово :)
Хайде да не спорим, няма смисъл, кой както го вижда, това да е.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:23

catandgoddess, прав си, че малко отиде в друга посока темата и се извинявам, че и аз допринесох, ама като няма снимки, поне панаир да стане [smile] Да се приема за опит за шега, аз в кавги не влизам, споко.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 22:27

Симулира се!? [smilie5] Ти май наистина не си в час. Самотните родители и те ли половината време са си своя пол, а другата половина се правят на противоположния? Две сестри или двама братя също ли не могат да отгледат деца? Единия ще започне да обръща резбата ли?

В училище няма да е много забавно, да - познай кой ще е виновен за това обаче.


Само искам да ми дадеш пример за тва пусто налагане на разбирания и те оставям, обещавам.



Публикацията е редактирана (19-06-16 22:31)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: vkk1   
Дата:   19-06-16 22:37

Да ме оставиш? [smilie5]
Не говорим на един език, трябва да почетеш явно доста, преди да можем да спорим, приятелю, остани със здраве.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   19-06-16 22:47

Хубаво.
Някои позиции никога не могат да се изравнят. Нито пък може да се обобщава за хората. Аз знам това - никой няма да страда - нито възрастен, нито дете, независимо какви са, АКО никой не сочи с пръст и не съди според предразсъдъците си.

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: MikeDimit   
Дата:   19-06-16 22:48

Родителството няма нищо общо със секса, а с модела на поведение в кризисни и обичайни ситуации. Два основни модела . Оприличавам с бягане. Крос - максимум усилия за кратко време, после дъъълга почивка за възстановяване - т. нар. активен модел. Спорто бягане - бавно, с едно темпо за дълго време на дълго растояние. Икономия на усилия и максимална ефективност.Пасивен модел. И двата модела на поведение се компенсират чрез компромис,съжителстват за едно балансирано семейство. Детето се учи от тази симбиоза. Ако липсва баланса в семейството детето копира по-ефективния според опита му модел. И той не е свързан с пола, защотот мъжът може да е маратонеца, а жената - боксьора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   19-06-16 23:04

Не ти се получи измъкването, vkk1. Дано поне си се усетил, че не ти се налага поведение, мнение или там каквато си мислиш, че ти налагат.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Jk.freeman   
Дата:   19-06-16 23:08

Автор: batsali

PhotoBo, или имат слабост към ануса на съпругите си! Изватеняци, такива с камъни трябва да ги убием! [smilie5]

Чаааааакай, тука работата стана много дебела. Само няма да се превръщаме в убийци. Right?![beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   19-06-16 23:12

Гледам и не вярвам на ушите си [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: shamelessEyes   
Дата:   19-06-16 23:19

lamerko, недей да споменаваш човешки органи в такава тема.

Много съм изненадан от "другото" значение на думата... ! [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   19-06-16 23:21

[smilie5] [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Jk.freeman   
Дата:   20-06-16 00:02

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Hotoshop   
Дата:   20-06-16 00:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: mitpis   
Дата:   20-06-16 00:40

Не ги разбирам тези, които предпочитат пред секса с готина мацка мъжки гъз, мисля, че им хлопа нещо в главата на такива- нека си правят паради-не ми пречат,[smile] но не бих ги снимал за нищо на света...[smilie18]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 00:55

...интересно е да се отбележи кой налага днес със сила права на хомосексуалните (които си имат всички нормални права, защото ако си искаш да си родител и да имаш деца трябва си хетеро, както ако искаш да вдигаш щанги ти трябва определена маса, или ако искаш да си балерина пък ти трябва определена фигура)...налагат ги със сила държави, които през историята са гонели хомосексуалистите...САЩ, където полицията ги е избивала по улиците и Германия, където са ги вкарвали по лагерите. Интересно е и че повечето потдържници на гейпарада са и потдържници на приемането на измислените бежанци. Които пък са върли врагове на хомосексуализма и са готови да пребият с камъни всеки гей. Мен не ме дразнят хомосексуалистите (познавам и съм в добри отношения с такива), а наложената пропаганда и засилващият се гейфашизъм. Наложен в Европа от САЩ. Нетърпимоста у нас се роди с първия гей парад. И се увеличава. Всяко действие има равно противодействие. Колкото повече парадират, толкова повече ще ги мразят. И хората, които организират парада са съвсем наясно с това, затова го и правят. Защото колкото повече нетърпимост има, толкова повече пари ще се наливат "за да се справим с нетърпимоста" Просто бизнес...Но ако сме демократична държава, трябва да се проведе допитване. Искат или не жителите на един град подобен парад. Останалото е насилствено налагане, което няма нищо общо с демокрацията.



Публикацията е редактирана (20-06-16 00:59)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 01:02

Знамето на гейфашистите е дъгата, дъгата е в резултат на светлината, светлината е ИЛьОМЕНАТА. Слочаенос? Не мисла.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 01:05

"ако сме демократична държава, трябва да се проведе допитване. Искат или не жителите на един град подобен парад. Останалото е насилствено налагане, което няма нищо общо с демокрацията"

Голямо насилване ви насилват тези слуги на рептилите.

Не можеш да правиш допитване дали за някои да важи конституцията или не. [smilie5]



Публикацията е редактирана (20-06-16 01:23)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 01:40

...дъгата е на всички, не е редно да се приватизира...най-отчайващо е кучето с гейско знаме по плакатите...избират се невинно изглеждащи символи ...дъга, куче, деца... това вече не е случайност, а си е съвсем търсено внушение. А когато някой се опитва да внуши нещо толкова упорито, аз се съмнявам в чистите помисли
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 02:21

Какво е внушението?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 02:54

Внушението е към таргета, който е болшенство на парада, тийнерджърите..откъде се появяват там е неясно, но няма как да се появяват случайно, това е организирано.Внушението е ясно, да си гей е готино. Да, ама не. Не мисля, че е готино защото са малцинство. Т.е. имат малко евентулани партньори, съответно връзките са трудни и проблемни, съответно (и това е факт) са убийствено ревниви (в буквалния смисъл на думата) и неуравновесени, това е и една от причните такива двойки да са напълно неподходящи за родители осиновители. Детето поставя връзката на изпитание (така е и при нормалните семейства), а едно изпитание за връзката при хомосексуални е катастрофа. Катастрофа за детето най-вече. Парада в София засега е в рамките на "нормалноста", но това е временно. След време никой няма да им обръща внимание и ще стават все по-агресивни и все по-провокативни. Снимките при сегашния парад са скучни и стерилни донякъде. Разгледайте такива от западни паради и си помислете, дали бихте допуснали децата си и на метър от екстравагандните представители. Но нещата не спират само до облекло веднъж в годината.За да докажеш, че си различен (като не можеш по друг начин) започваш да правиш и по-дръзки и извратени неща. Ако ги правиш със себе си обществото отново свиква и не му пука...тогава започваш да ги правиш с други и то такива, че обществото да се скандализира. Да си гей не е болест, но да парадираш с това е.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 03:05

Кой е министъра на тази пропаганда? Целта каква е?
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Hotoshop   
Дата:   20-06-16 03:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 03:27

Отдавна съм чел "1984", но не бяха ли напълно фиктивни страшните врагове на народа, с които ги плашиха? Като гледам сте налапали въдичката, но си мислите, че всъщност сте открили топлата вода.

Много специален тоз българин, бе. Той си седи мирно и кротко и бива гениален, а гадните врагове всячески се опитват да го унищожат и затова все не може да пекне с гениалността си. Никога ние не сме виновни за провала си, винаги е някой друг. Ей това мислене е причината Те да са с БМВ-то, а ние с изгнилия Опел.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 03:49

Може да има само хипотези по въпроса ти, но някои изводи се налагат. Най-активни в подкрепата на пропагандата са САЩ. В страната си наложиха трийсет и незнам си колко полови различия, рестрикциите към неразбиране и неуважение на база сексуални предпочитания са жестоки. Тук отново онеправдано е болшенството за сметка на малцинството. Защото болшенството са ...бедни. Но никой не налага глоба за обида по принцип бедност, това даже се толерира. Пикът на тази тенденция и политика започна при Обама, при Буш нямаше такива залитания. Съответно появата на Тръмп е резултат на агересивната гейщина + модерен макартизъм + (всеки враг на нашите врагове ни е приятел). Така се появи ИД. Та един от изводите които ми се налагат е: "Направи всичко за да не потърсят бедните изход от несправедливоста на дълбокото разделение между бедни и богати, там където ще ги заболи богатите". И още..."Разрушете стабилноста (не ме приемайте за фен на тиквата:) там където я има. Стабилност има (имаше) в Европа. Е вече няма. Стабилност има при православието. Е и него вече го няма, останали са няколко острова където се води войната. Гърция - там вкараха Ципрас, като най-изгоден кадидат за разруха. Сърбия - там засега търпят неуспехи, кой ли не мрази САЩ в бивша Югославия. Македония - опитват се. Русия - не им се отваря парашута, но залога е голям. България...няма нужда да я споменаваме, тук разрухата е пълна. Католиците обаче паднаха отдавна. В Италия по стените на столетни храмове и катедрали отдавна седят графитите на гей "обществото"...никой не ги и трие, пак се появяват още на следващия ден. В Германия публичните домове с всекидневни провокативни прояви сякаш нарочно се правят в близост до църквите. В Рио половината Копакабана е окупирана с гейски флагове. Никой като че ли не обръща внимание на мизерията, която пълзи по света. В Бразилия, Италия, вече и в Германия...а Африка и Азия редица държави отдавна са превърнат в клоаки на деградацията.

Мисля си, че ако си радетел за толерантност не искаш да дразниш и да се подиграваш на различните от теб. Което не може да се каже за софийския вариант на парада. Има фейс контрол, контролиран от организаторите...та точно те са допуснали подигравателния плакат изписан с цветовете на дъгата "Бог с нами". Държи го някакъв дебел представител на гейфашизма. Гавра и подигравка с православието, със семейството, търсена провокация, търсен скандал. Ето това е "парада".
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: imartin   
Дата:   20-06-16 04:10

camelasign , браво за търпението да обясниш! Аз го нямам и затова не тръгвам да пиша по темата. Много са верни разсъжденията ти.
Поздрави!
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: imartin   
Дата:   20-06-16 04:21

Моля, г-н Георги Величков - J0R0 да махне тая гнусотия - паралела с иконата. Засяга нещо свято за мен и други хора християни - Св.Апостоли Петър и Павел. Нали в сайта не трябва да има религиозни обиди? Или?...
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 04:40

Аз съм атеист и това хленчене ме обижда. Да се изтрие мнението моля. [smilie10]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Антивик   
Дата:   20-06-16 09:27

Лелееее колко писане се изписало и в края на краищата нищо конкретно[smilie10].
Дали требе да съм за или против...ами против тези...изчекнатите по принцип немам нищо против ама така агресивно да ми се навират в очите с техните си разбирания ми иде в повече.
Дали трябва да ги има..., че то ако беше нормално в природата нямаше да има 2 пола, а щеше да ни създаде като охлюви. Така че отговора е ясен, нека ги оставят някъде сами тези еднополовите и след 1 поколение ще са изчезнали.
Някъде се спомена, че ги приравнявали с други луди и трябвало ли да заклеймяваме и лудите /опа извинете, психично болните[smilie3]/ и веднага се сещам за един репортаж от новините на времето де цял блок ревеше от такъв болен де го тормозел, плашел, лопал по врати и стълбища, че и на бой скачал.
И то какво излиза, че всеки е съгласен с нещо си, докат не му дойде на главата.
Та тез изчекнатите, да си кротуват и да не ни навират разбиранията и схващанията си, а за бракове и осиновяване на деца па съвсем да забравят.
Може да съм много краен, с разбирания на селяндур, но какво да се прави, аз съм с по-стари разбирания и внушения /някой по в началото спореше може или не може да се вкарват внушения, те види се, че може/. Туй де ти го набият у главата като дете и подрастващ, после трудно ще се промени.



Публикацията е редактирана (20-06-16 09:29)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Marten   
Дата:   20-06-16 10:13

Да дам и аз моите 5 стотинки тук, въпреки, че е абсолютно безсмислено, защото нито аз ще успея да променя мнението на някой, нито някой ще успее да промени моето.

В най-общи линии.. докато има такива мнения, като мненията по-горе против прайда и гейовете, то има нужда от прайд.

Много неща се изказаха, които според мен са сериозно не-верни.

Било ок стига да не ни се навират в очите. Все едно аз да кажа за металите:
Абе да слушат каквото си искат като са си вкъщи, ама какво са ми излезли с тия черни дрехи по улиците поклонниците на Сатаната? Децата гледат!

или пък за мотористите, които всяка година се събират.. Какво ми навират в очите тъпите мотори.. Да си ги карат на пистата тихичко. Децата гледат и заради тях детето ми ще поиска да кара мотор някой ден. Което е доста по-опасно от това да си гей.

Да ве, ама никой не афишира хетеро-сексуалната любов.. Ама и това не е вярно. Ей писна ми да гледам огромни хетеросексуални сватби където мъж и жена се мляскат на публични места, да си го правят вкъщи.

Или пък тъпите скинари как ми навират смешното си родолюбие в очите. Да са си патриоти вкъщи. Аз искам и съм гражданин на света, а не на една единствена държава.

Нелепо звучи, нали? Нелепо е, защото никой нищо не ми навира в очите. Светът е голям, има място за всички докато спазват закона.

Или пък природата била създала два пола.. Все едно има значение какво е направила природата. Според природата като се набодеш на ръждясал пирон и трябва да умреш. Или от грип. Обаче измислихме антибиотиците напук на природата. Или като ми се спука апендикса и трябва да умра. Обаче разни там хирурзи ще ми направят операция и ще живят. Отново напук на природата. Някакси се обръщаме към природосъобразното само когато ни е удобно.

Дори днес видях снимка във фейсбук.. 4 обувки настъпили снимка на дъга и надпис "нашата омраза е по-силна от вашата еднополова любов". Защо омраза бе хора? Ами ако вашето дете е гей ще го мразите ли?

Да уточня.. Хетеро-сексуален съм и дори не познавам гей-двойки. Всъщност, познавам две лесбийки, но не сме толкова близки, че да знам как живеят и за какво се борят.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: boxer   
Дата:   20-06-16 11:10

Уж САЩ пропагандират хомосексуализма, а най-големите развъдници на педераси са православните манастири.
Баба Гуси, Дулсинея, гей скандали във висшия клир.
Искаха наказание за митрополит, за това че издигал в йерархията гейовете духовници.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Stoi2   
Дата:   20-06-16 11:36

Парад - парадираш .
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: imartin   
Дата:   20-06-16 12:11

batsali, никой не ти закача атеизма и ти не си глупак да не разбираш това. Така и аз не желая някой да обижда християнските светии. Ако някой изтипоса така твой близък или роднина, вероятно цинизма ти бързо ще те напусне, заменен от други чувства. Освен, ако ония отдясно не ти харесват, че знае ли човек (прощавай, не те познавам и не знам).
Що се отнася до педерастите по манастирите и пр. - те нямат нищо общо с вярата. Обикновено това са или невярващи, попаднали там по др.причини, или хора с неправославна вяра, макар и с раса. Църковните правила са доста строги по отношение на хомосексуализма. Такъв не може да стане доживот свещеник (ако е вече свещеник се низвергва, т.е.престава да е свещеник). Дори, ако е паднал само веднъж в такава връзка. Това се е спазвало доста строго в Православната Църква. До 20-ти век...
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: VladX   
Дата:   20-06-16 12:21

Изобщо не съм и предполагал че има толкова много педали [smilie10]
А уж балканджиите сме мъжкари, а тук пълно с гнусни пендели.
Когато разбрах че в България ще има гей парад, си представах двама, трима педераса и тва е. То се оказа че половин София се изпедерастила.

А защо си наричат цирка "Прайд"?
Когато чуя думата Прайд, си представям лъвове - лъвове мъжкари!

WTF....?!?!?

Не е нормално тава някви мъже да са си гаджена, да се пецкат и незнам си какво още.
Някак си логично е и е нормално да се мъж и жена да са заедно и да се раждат дечица.
Не! Не ми казвайте че и педалите и лезбийките могат да си имат деца, като си осиновят например. Това е още по-откачено. Малко дете да живее с педали. Ужас!



Публикацията е редактирана (20-06-16 12:34)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: J0R0   
Дата:   20-06-16 12:22

Добре, нямаш проблем. Махнах картинката, дето ти обижда вярата.
А какво ще кажем за пернишкия парад.
Сред т.н. кукери половината мъже са облечени в женски дрехи, с грим и червило.
На гей парада не съм ходил, но съм бил много пъти на пернишките и радомирските кукери и толко травестити на едно място събрани не мога да си представя другаде.
Ама нали са ни "традиционните ценности", не им връзваме кусур.
По-късно може да пусна снимки.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   20-06-16 12:37

Жоро верно ли бре?
"Кукерите, наричани още чауши, бабугери, станчинари, дервиши, старци, сурати или джамалари, са българските карнавални фигури – мъже, предрешени като зверове или типични персонажи (бабата, дядото, царят, бирникът)"

Кукерите са актьори, ти верно ли ги принизи до психично болни (да хомосексуалността е болестно състояние, кой както иска да говори). Няма нищо ама нищо НОРМАЛНО в това да си привлечен сексуално от своя пол.
Освен съчувствие към болните хора, друго няма как да изпитам ... не ги мразя , не ги ненавиждам ... Това е ...

На мен винаги ми е пречила показността ... Тази с парадите ... Ето и днешния ми статус от сурат тефтера:

Парад ... едно време парадираха комунистическите п******и ... сега само п******и ... Глупостта човешка - край няма ...
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 13:09

Като изключим предразсъдъците от листа с разумните доводи - има множество материали за насилие над деца, за педофилия и тн извращения и посегателства. Аз не съм търсил статистика, но какъв ли е процентът на насилие над деца от Хомосексуални.

Личните ми наблюдения са, че са изключително грижовни и внимателни...и най-вече, търсят подход към децата на базата на разбиране...може би защото осъзнават колко голям проблем е липсата на такова.

Това по-темата за децата растящи с хомосексуални двойки...

ПП: .. все тая [smilie7]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: J0R0   
Дата:   20-06-16 13:59

LorDDemoniC, ама разбира се, че аз ги принизявам родните кукери и пазители на българщината!
Всяка година съм им консултант по костюмите.
Туй понеже сме близки на Гоце с родата от Сирщник, затова ме наемат.

Така де.
ДОЛО еврогейщината, да живей българската традиция!


http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00001.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00002.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00003.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00004.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00005.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00006.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00007.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00008.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00009.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00010.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00011.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00012.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00013.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00014.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00015.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00016.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00017.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00018.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00019.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00020.jpg




http://joro.photo-forum.net/images/KUKERI_00021.jpg

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   20-06-16 14:06

"Оправихте" ми деня :)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   20-06-16 14:19

Доста активна тема, някои от съфорумците май цял ден сте на педалите
[smile]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: nyamago   
Дата:   20-06-16 14:21

^^ Може да не е най-'евро', ама е много по-'гей' (буквално: весел, англ.) и много по-парад [smilie5] [cool]

А на нашенеца му дай да се прави на идиот - щяхме да сме световни шампиони ако имаше такава дисциплина; по-идиоти от най-идиотите на планетата можем да бъдем (когато искаме ; ) Правим го сърцато и с особен хъс, както свидетелстват снимките на JORO. Абе тия 'що не ги пратАт на Евровизията, да 'земат убедителна първа награда?!

[beer]



Публикацията е редактирана (20-06-16 14:37)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: kasad   
Дата:   20-06-16 14:24

Либерастията е страшно нещо. Дори при полупромит мозък,не се осъзнава промиването. Дава го на сравнения и видите ли всеки можел и трябва да се изявява. Да живее либерастията, да живее ...педерастията. А крачката до Големият брат го направиха в САЩ отдавна..."Няма по контролиран народ от този на САЩ. Само за сведение- народеца беше обран няколко пъти от финансови кризи. Да, парите не се губят, просто от средната класа изчезна, богатите се увеличиха, също и бедните. Защото средната класа беше ограбена. И то няколко пъти. Последствия? Въстания? Съпротива? Дръжки. Народът яде буламачи, гледа буламачи,защитава педалите, а когато му кажат- ВОЙНА (без значение, че американеца не може да посочи на картата къде се намира ни Сърбия, ни Ирак, ни Сирия, ни Судан, ни Афганистан), гордо вее знамето, обяснява как защитавал фрийдъма си и гоу янки, гоу..". Междудругото като онзи виц -най добре в САЩ да си чернокожа лесбийка. Помислете,но си е факт.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 14:28

J0R0 [cool]


Мале, мале, колко латентни хомосексуалисти наизскочиха. Не се притеснявайте, можете да се признаете и да бъдете себе си. [smilie24]

Никога не съм изпитвал нужда да се сравнявам с хомосексуален мъж или да отричам и заклеймявам хомосексуалните толкова ожесточено, за да разсея някакви съмнения, че не съм хомосексуален. Никога през живота ми не съм бил на кантар да се чудя кой пол ме влече. Това, че може с думи и картинки да се промени сексуалната ориентация на някой е невероятно смешна позиция. За вас може да не е смешна, защото сигурно имате някакви влечения, но ви е начукано канчето от обществото, че тези влечения са страшен грях и сте ги подтиснали. Човек не може да върви срещу природата си, това го ранява психически. Агресията на някои противници на хомосекста най-вероятно идва от това. Хора, имате някакви лични проблеми ми се струва. Дано нямате деца, че не виждам как дете би изреснало нормално в дом където виреят такива комплекси и конспиративни теории. Хората нямат само едно такава щура идея, обикновено вървят комплект с доста други.


"Дали трябва да ги има..., че то ако беше нормално в природата нямаше да има 2 пола, а щеше да ни създаде като охлюви. Така че отговора е ясен, нека ги оставят някъде сами тези еднополовите и след 1 поколение ще са изчезнали."

В природата има хомосексуализъм при животни, които са си двуполови по принцип, както нас. На тях Сорос ли им плаща също [smilie5] Няма никога да изчезнат хомосексуалистите, защото това е генетична аномалия и винаги някакъв процент ще се родят с влечение към същия пол. В древността пра-пра-пра-дядото на Сорос ли е плащал на гърците да пропагандират хомосекса? [smilie5]



Аз така и не можах да разбера какви са ви хипотезите. Хомосексуалните хем са болни, хем не са, но им е внушено, че трябва да са хомосексуални от някакви глобални кукловоди с цел да се печелят пари някакси и да се всява смут. Как се печелят пари от това не е ясно. Казва им се, че е готино а си гей и те се връзват много лесно, но после правят паради и искат да се спре гадното отношение към тях, защото не е готино да си гей - ще те набият, ще те хулят. Но по време на същите тези паради самите те пропогандират, че е готино да си гей. [smilie10] Логиката е безупречна.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: CDman   
Дата:   20-06-16 14:31

Да се сравнява гей-парада с кукерите е нелепо.[smilie8]

Наистина ли не правите разлика между това веднъж в годината да се облечеш гротескно като жена и това да се ч***аш с други мъже ? [smilie11]

То и жените в армията са облечени като мъже, ама са си жени. [smilie7]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 14:35

[smilie24]

Палеца е за batsali в случая[smilie7]



Публикацията е редактирана (20-06-16 14:40)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 14:46

Май наскоро ми стана ясно на кое викате либерастия. Това май е авторитарното крило на левите, против което съм и аз. Но всъщност всички тези търкания и развявяния на пръсти идват от авторитарните леви и авторитарните десни. Аз съм на принципа - кой каквото иска да прави само да не ранява другите. И става дума за физическо раняване или някакъв друг материален ефект. Тва да ми се жалвате колко сте обидени, как не щете да виждате нещо и прочее простотии, нема да мине. Всеки с нещо не е съгласен и всеки от нещо се муси. Не може да се угоди на всички, затова ще се наложи на ВСИЧКИ да си преглътнат егото и да разберат, че живеят плуралистично общество. Алтернативата е доста опасна и историята познава не един или два случая, когато авторитарно настроените люде са били палачите на милиони, които не ги кефят просто.


Като стана дума за религията, тя е част от авторитарното дясно. По-забавния факт е, че религията претендира за и е получила специални права, които няма никоя друга идеология. Не е прието да обиждаш религията. По-скоро не може и не трябва да има обиден вярващ. Става и по-забавно. Религията не се предава по полов път и тя, за разлика от хомосексуализма, неминуемо трябва да се разпространява като зараза. Много е трудно да убедиш възрастен, че има приказни герои в небето, които контролират света и го следят какво прави всяка секунда. Лесно е да убедиш дете в това, защото за децата всичко е невероятно и непознато. Гнусната част е, че християнството вкарва в детските глави идеята, че са болни(грешни), от раждането си. Виновни са за чужд грях и страдат заради този чужд грях и това е праведно. Продават и лекарство за тази измислена болест. Така че вярващите, моля ви спестете ни хленченето си, как това ви обиждало, онова ви обиждало. Ако богът ви съществува, ще нахвърля светкавици и на гей парада и на хулителите му и на недостатъчно добрите верващи. А колко е и удобно да кажеш, че някой не е истински християнин, ако не си съгласен с него. [smilie5] За християнството няма тест, няма норматив. За да си християнин, трябва само да кажеш, че приемаш Ицака за свой спасител и хоп - вече си християнин. Не може да се докаже, кой е искрен и кой не така че за зла участ всички, които се самоопределят като християни са по дефиниция християни. А има много интересни личности, които са в тоя кюп и вършат невероятни християнски дела. [smilie7]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   20-06-16 14:58

За мен проблема не е нито в религията, нито в сексуалната ориентация и тези трети полове, дето се навъдиха наскоро... Редикалното парадиране на нетрадиционни феномени съвсем нормално довежда до негативен отзвук. Гледайки малкото снимки от "прайд-а" ми направи впечатление на един индивид с татуировки, очила и токчета - виждал съм го и друг път на подбни снимки - да ме извинява много, но наистина си търси боя. За останалите не видях нищо кой знае какво - единствено това, че напират на разни паради и следния виц

Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей парад, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педераси, сър. . .


става актуален. Просто със всяко нещо, което се прекалява води до обратен ефект. Например наското проведения пърформанс на веганите породи много негативизъм и подигравки спрямо тях. И съвсем нормално - просто си го търсеха :)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 15:08

Това е авторитарното ляво, lamerko. Най-модерното превъплащение и мутация на феминизъма е намесено.

Нещата стават много объркани и се очертава да живеем в интересни времена, както се казва.

Най-елементарното решение на всички тия проблеми и изискващото най-малко енергия и нерви е следното. Просто съдете хората като отделни индивиди. Имайте едно ниво на елементарно човешко отношение и уважение, докато някой не направи нещо да го загуби. Повечето хора са добри хора и няма да сбъркате да го имате това наум при лутането ви из социума. [smile] Повече лична свобода и всички ще сме по-щастливи. Да не ви пука кой каква татуировка си е направил, а вие си направете каквато искате.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: lamerko   
Дата:   20-06-16 15:13

Абе не знам какво ляво е, но ако някой си събуе гащите пред блока, ще му бия един шут, пък нека да разправя, че му е дошла физиологична нужда. Та според моето лично мнение - докато го има този парадизъм, ще има и силни негативни отношения, и то не обикновенния нормален бял мъж ще е виновен, а самите тези, които парадират със своите комплекси.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: camelasign   
Дата:   20-06-16 15:18

batsali , новото "ляво" (което не е никакво ляво) се управлява от капитала. трябва да се отбележи, че то е забравило да се занимава с понятия като класи, работници, заплати, здравеопазване...занимава се с ксенофобия, бежанци, чат пат с измислени "зелени" каузи и хомосексуалисти, иначе е пронатовско и капиталистическо по същество.

А всъщност най-скандалното на сегашния парад беше нападението на двама гей активисти срещу двама инвалиди, единият с фланелка "да забраним бхк", която гей активистите определили като заплаха за тях и напръскали и двамата с лютив спрей в лицата. Инвалиди съответно с 95% и около 60% инвалидност. Единият е постъпил в болница със затруднено дишане. Гей активистите са разпитани и пуснати без обвинение. Медиите мълчат.

Мълчаха и когато в трамвай номер 20 бяха пребити и оставени полумъртви в кръв няколко млади представители на комунистически движения у нас. Пребити нарочно и организирано, с метални тръби. Вече 8 години няма присъди, процесите се отлагат всеки път.

Ето това са престъпления от омраза, в които ако жертвите бяха гейове медийната среда щеше да гръмне от напрежение.

Не можеш да отречеш, че гей агресия има

Не разбирам защо гей парада се провежда на ПСА...Може би от благодарност към Съветската армия освободила света от фашизма, който вкарваше цигани и хомосексуалисти в газовите камери. Или?



Публикацията е редактирана (20-06-16 15:24)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Nikolas666   
Дата:   20-06-16 15:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 15:46

Тя се изнася сама, Николас, сега вече и те не са щастливи [smilie7] [smilie5]

 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: roumen6   
Дата:   20-06-16 15:54

аз пък съм против! толкова! няма какво да ви се обяснявам! [beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 15:54

Новото ляво баш си работи с класи. Само дето класите не са по материално състояние, а по признак на пол, сексуална ориентация, раса.

"Не можеш да отречеш, че гей агресия има"

Това е много подвеждащо. Ако някой от София набие някой от Ямбол, това софийска агресия ли е? Ако християнин атакист набие сирийски бежанец, това християнска агресия ли е? Затова казах - отношението само към индивида, иначе се хлъзгаме по много опасни плоскости.

lamerko, като почне да се ползва тия думи "парадиране" и "налагане", кагота става дума за някакви прояви, които не са задължителни за никого ми става смешно, честно. Християните по религиозните празници като се съберат, като се изтипосат тия блекметъли с черните раса, бради и коси и като закантят тия ми ти камбани, това парадиране ли е, налагане ли е? Аз не мисля, а съм алергичен към религия. И християните също ще се съгласят, че не парадират и налагат в този контекст. Обаче, ако стане дума за мюсюлмански прояви, които не са някъде на закрито и да се провеждат супер тихичко, много хора настръхва - ама как може такова нещо. Може. Щом за едните може и за другите може. Аз бих предпочел нито едните, нито другите да не съществуват като идеология, но това не може да стане със забрани и репресии.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: roumen6   
Дата:   20-06-16 15:57

забравих... и атеистите да се изгорят! [beer]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: batsali   
Дата:   20-06-16 16:02

Помоли се на Шефа, той ше ни накаже. [smile]

Даже си го просим....

Aeon - Morbid Desire To Burn

Hell seeker I walk through fire
To fulfill my morbid desire
I escape this flesh
I escape this world
As I walk the path where no angels laugh
Hell seeker my goal is near
The ultimate fire is here
Flames licking my flesh
Baptized again
A nice warm caress
I came to stay
I have a morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
I feed the flames
Morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
Burn me
Hell seeker I contribute
My life to all beauty below
My knowledge you take
Your knowledge you give
Together we are
Six six six
Hell seeker tonight I burn
The ultimate fire embraces me
Flames licking my flesh
Baptized again
A nice warm caress
I came to stay
I have a morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
I feed the flames
Morbid desire to burn
Burn in hell
Morbid desire to burn
Burn me


Простете, че парадирам с музикалните си предпочитания. Дано не съм обидил някого. [cool]



Публикацията е редактирана (20-06-16 16:09)
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: Rand   
Дата:   20-06-16 16:12

Не разбирам защо гей парада се провежда на ПСА

Щото на паметника също са изобразени техни представители? Просто версия. [smilie8]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: PhotoBo   
Дата:   20-06-16 16:25

Не е зле автора да се ориентира към приключване на тая сага [smilie3]
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   20-06-16 16:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: bogdanov   
Дата:   20-06-16 16:56

Прозорецът на Овертон ...това е реалността, а защо се пропагандира? Заради маркетинговото гладно животно. Дали гей двойки трябва да имат право да отглеждат деца? Стига да имат възможност и желание да го правят. Повярвайте... в държавните институции децата се чувстват значително по-зле. Там често стават жертва и на педофили, насилници, побойници, наркомани, крадци, лошо образование, лицемерно съжаление или презрение.
Гей обществото се е приело за жертва и се държи така, не осъзнават милите колко парички печелят от тяхната сексуална слабост. В тяхната кауза са впрегнали усилия много хетеросексуални икономисти с единствената цел да осигурят поминъка на поне две поколения след тях. В гей общността, естественото оплождане е в противоречие с идеологията им, така естественият подбор не толерира увеличаването им. Единственото логично обяснение за наличието им в такъв мащаб е пропагандата. Вече свободно се рекламират масажи на простатата. Какво повече ще попита някой? Ами пари...но не за тези със шарените знаменца.
Не съм ядосан, не съм и против, защото земята отеснява. Тази пропаганда трябва бързо да се изнесе към Китай, но в България, където и без друго прираста е отрицателен, не бива да мъти главите на подрастващите. Гледах снимките от прайда и се зачудих какво им липсва... Усмихнати, красиви предполагам интелигентни, с пълната свобода да избират както сексуалните си обекти, така и местоработата си. Добре облечени...С гарантиран старт в сферата на театъра, танците, музиката...Вратите за тях са широко отворени в много български манастири... в семинарията, на гарата и в повечето градски паркове. Не бива да се оплакват.
 Re: Някой ходи ли да снима на Прайда
Автор: catandgoddess   
Дата:   20-06-16 18:20

Благодаря за снимките ... добре се побъбри, стига вече, а?[smilie7] [beer]
 

 Авторът е затворил собствената си тема.