Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Ще бъде ли форумът толерантен към нетолерантните търгаши
Автор: tema   
Дата:   17-06-16 12:58

Само аз ли не разбирам как може след това като възмущаваш защо "форумът толерантен към нетолерантните търгаши" след като го наричащ този който "не държи на думата", да правиш после сделката с него?
"защото на мен лично ми е противно и не желая форума да се превръща в поле за манипулиране и разиграване на който и да е от колегите от некоректни търгаши!" не е ли купуване от тях е начин да ги насърчаваш, тези "некоректни търгащи"?
Или нещо не съм разбрал правилно?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще бъде ли форумът толерантен към нетолерантните търгаши
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   17-06-16 13:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще бъде ли форумът толерантен към нетолерантните търгаши
Автор: sirteo   
Дата:   17-06-16 13:50

Както се казва - лоша реклама няма [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще бъде ли форумът толерантен към нетолерантните търгаши
Автор: Dr.Strangelove   
Дата:   17-06-16 16:44

Странен начин да откриеш, че все още има алтернативна музика в България през 2016-то лето. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще бъде ли форумът толерантен към нетолерантните търгаши
Автор: nafets   
Дата:   17-06-16 17:55

Не се учудвайте на завършека. Когато пуснах темата не съм имал за цел нито да оплювам някого(а да обърна внимание, че има такъв човек - няколко пъти са му изтривали профила за подобно отношение), нито да му правя реклама, каквато впрочем не правя и след това.
Не мислех, че сделката ще се осъществи след първоначалните перипетии - бях я отписал. Не влизах и не четях темата докато не получих описаните обаждания, извинение и запитване дали все още съм съгласен да ми прати апарата. Може би вашите мнения са му въздействали... а аз не видях причина да откажа. Сумата ми беше налична, бях направил и други проучвания без ангажименти, но така давах шанс и на него. Това е. Желая здраве и успех на всички![shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »