Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Pavlov   
Дата:   14-06-16 08:54

Нямам нищо против някой, който има желание, да поснима безплатно. Но никъде в темата не прочетох как точно ще се ползват снимките?... Все пак, дори и безплатни, те си остават собственост на фотографа. И той решава къде, на кого, и при какви условия да ги предостави.
Последния път, като снимах така безплатен репортаж, беше по моя инициатива. Помолих да ме пуснат, да имам снимки за спомен и за портфолио. И какво стана? След събитието една мадама от организаторите ме дръпна настрана, и ми поиска снимките - както са необработени. Положението беше такова, че нямаше как да откажа. И после снимките ми се появиха в една купчина електронни медии - не най-добрите, не особено добре обработени, без никой да ме е питал, и без да се споменава никъде името ми. Не са хубави тези работи ...

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Nikolas666   
Дата:   14-06-16 08:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Pavlov   
Дата:   14-06-16 09:02

Nikolas, аз съм си аматьор, приятелю :)
Пиша го за хората, които ще отидат в неделя да снимат безплатно. Да не се учудят, ако си видят снимките после, където не са очаквали. Защото свалянето от Фейсбука е елементарно.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: bo6o   
Дата:   14-06-16 09:02

А и си пише къде ще се ползват - в социалните медии.
Ако не изкарват пари, от твоите снимки, и си плеснал името на тях, не виждам какъв е проблема.
А пък да даваш суров материал... интересно с какво те е притиснала [smilie25] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Nikolas666   
Дата:   14-06-16 09:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Exoras   
Дата:   14-06-16 10:30

Снимките бихме искали да си ги ползваме за фейсбук страницата и честно казано аз много бих се радвал всеки от фотографите да си напише името на снимките...

Не знам там водни знаци ли какво им слагате, за мен така изглежда по-професионално. Като цяло нямам никакви претенции, просто искам да имаме възможност да обхванем колкото се може повече от интересните моменти и ситуации, които ще се случат. :)

Ако има някой, който го устройва това... Да пише.

Относно снимките - необработени или обработени, важното е да са хубави и да ги имаме и ние... Ще се радваме да направим колкото можем по-добра реклама на фотографите, които все пак снимат и за нас, освен за себе си.

п.с. всъщност сега се усетих че няма как да са необработени и да го има името :D просто не е проблем да си ги подписват хората. и това е съвсем естествено.



Публикацията е редактирана (14-06-16 10:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Exoras   
Дата:   20-06-16 11:24

Искам да благодаря на отзовалите се в темата и на лични.

Получи се хубав празник. :) Ще дам линк да разгледате снимки, ако ви е интересно на останалите.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: Exoras   
Дата:   21-06-16 16:48

https://www.facebook.com/Kometabg/photos/?tab=album&album_id=1769191719959035

:)

С благодарности към Георги Ружев от www.fotoscream.com!



Публикацията е редактирана (21-06-16 16:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   21-06-16 16:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсене на фотограф-доброволец
Автор: bg2014   
Дата:   21-06-16 17:42

Хубава тема с приятна развръзка се получи. Снимките са хубави и ефектни с всичките тези емоции и деца. Браво на доброволеца! Приятни снимки.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »