Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: fotorafi   
Дата:   10-06-16 18:39

Световно неизвестен колега, нарича деликатния, услужлив и изключително точен колега Деков,"мошеник". Първо, не знае че не се казват триъгълници, а куки за ремък. Второ изпраща жена си, която нищо не разбира и тя след оглед приема "голямата и скъпа " поръчка за 4 лв...Ама по размер не му ставали... Ако съм на мястото на Здравко Деков, такова дело за обида и накърняване на доброто име, ще му извъртя, та ще му взема 3 хиляди лева и ще отида на почивка в Испания.
На малкия и скалист остров в Гърция, където събират всяка капка дъждовна вода за да поливат китните си градини, седнах да изпия една бира. Комшията извади от фризера замръзнала от студ халба и ми наточи бирата. Донесе и малка чинийка с хапки с рибки, сармички и соленки. А баба Митра от нашето море ми продава домати по 8 лв. Били градински... и ние от столицата сме получавали "софийски" надбавки на заплатите и пенсиите. За два месеца искат да заработят и после да живеят с тези пари десет месеца. Да не се чудим, че с мъка имаме 3 милиона туристи годишно, а Испания 64 милиона 2014 г., Гърция 24 милиона 2015 г.
Въпреки че уличката ни е еднопосочна, едрогърдести и напети девойки с огромни джипове, си карат както искат. И когато направих забележка на една мутреса, тя ...ме напсува на майка. Като хамалин.
Докато не спазваме приетите европейски правила и норми на поведение, докато не изкореним андрейковщината, вкорененото кокошкарство насадено 5 века турско робство, ще си останем последни по всичко в Европа.
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: BXMarkov   
Дата:   10-06-16 19:04

.



Публикацията е редактирана (10-06-16 21:08)
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: georgioiv   
Дата:   10-06-16 19:07

Не си спомням някъде да съм чел за робство по нашите земи... За Америките съм чел че е имало, за Африка, за Русия са били крепостни, за тук не съм чувал да сме били роби... :)

Иначе - хора всякакви, има и от едните и от другите, и от третите... Къде е минал социализЪма, има силно неравенство социално и хората са озлобени. Тейк ит изи... [beer]
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 19:09

И аз внимателно прочетох цялата тема, и най-гнусното е, че младежа вместо да си посипе глупавата тиква с пепел и да закрие темата, продължава да държи на своята си "правда" !! Кокошкарство си е ТОЧНАТА дума... Любители сме си на дребната далаверка и евтин тарикатлък ! А дали е от 500 г. робство - не знам. Знам само, че го има и е ужасно ! ... И за нещастие става все по-разпространено, ПАНДЕМИЯ !
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: BXMarkov   
Дата:   10-06-16 19:15

.



Публикацията е редактирана (10-06-16 21:08)
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Kras-cho   
Дата:   10-06-16 19:48

Не си спомням някъде да съм чел за робство по нашите земи... За Америките съм чел че е имало, за Африка, за Русия са били крепостни, за тук не съм чувал да сме били роби... :)

gorbi Май е време да започнеш да ЧЕТЕШ.Даже не искам да коментирам поста ти.Ти Българин ли си,или просто живееш в България!!!

 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: georgioiv   
Дата:   10-06-16 19:52

По - кротко. Покажи ми исторически сведения, че всички българи в османската империя са били държани в робство, че са купувани/продавани. НА някой може и много да му се иска да е потомък на роби, ама на мен не.. :)
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Kras-cho   
Дата:   10-06-16 19:55

По кротко ще викаш на жена си.Явно разговора ще е труден,да не кажа невъзможен.Всеки сам избира на какво да вярва.Успех

 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: georgioiv   
Дата:   10-06-16 19:59

По кротко ще викам на всеки дебил, който вместо да ме обори с аргументи се хвърля да ме определя аз какъв съм... На жена си не мога да кажа така, защото съм възпитан и джентълмен.. На човек който държи да е наследник на роби, не знам как да го обясня тва.. [smile]
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 20:01

Хора, пак изкривявате нещата !! Това е адски тежък спор и хич не е за тема във форум ..... Всеки си има собствена теза и едва ли някога ще се съгласи с чуждата такава !!!! Идеше реч за малкия келеш, който заради 4 лева охули един (доколкото се запознах) доста коректен професионалист !!
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 20:02

Бъдете така добри и оставете трактовките робство или не на компетентните :)....
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Kras-cho   
Дата:   10-06-16 20:09

Само Дебил може да пусне пост,че нямало турско робство.
А доказателството за това е 5 вековната ни История и хилядите дали живота си за освобождението от Турско робство!

 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Dora93   
Дата:   10-06-16 20:10

Прав си, Рафи, за съжаление!
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Dora93   
Дата:   10-06-16 20:13

Но не ни е виновно робството. Ето сега сме свободни, дори няма комунизъм от 27 години, а ни управляват най-големите боклуци в българската история. Тези които ще съсипят страната завинаги като ни вкарат в предстоящата война срещу Русия, независимо дали ще е ядрена или не.
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: georgioiv   
Дата:   10-06-16 20:17

Голямо доказателство, няма що... [smilie18] [smilie18]

Който ви е набивал в канчетата че сте потомци на роби е за бой със сигурност...

Компетенции ли ви трябват за дадете определение за робство ? Моите прадеди по тия земи не са ги купували и продавали и са се разхождали из цяла Европа и са търгували, ама вашите може да са били в робство някъде, не знам.. [smilie18]
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: Kras-cho   
Дата:   10-06-16 20:18

Dora93 Съгласен съм с теб на 100%,за съжаление е точно така[smilie24]

 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 20:22

Ай стига с тия робства бе !!!!! Осъзнайте се !!!
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: georgioiv   
Дата:   10-06-16 20:24

Тоест побойника Русия, която къде можа изпрати войска и уби що можа мирно население в Чечня, в Грузия, в Украйна и Сирия, вместо заедно с останалия нормален свят да участваме в биенето по канчето да си седи на вмирисания селски побойнически задник, трябва да отидем да си свалим гащите, да ни накаже колко сме лоши...

Вашите предци верно са били роби, май моя е грешката... :)
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: bogdanov   
Дата:   10-06-16 20:29

Хе, хе :-) този лаф ме подразни още, като го сътвори автора му, дразни ме и сега. Разбрах драмата. Младеж получава от търговец нещо, което не му върши работа. Плаща 4 лева, но вижда че продукта не е за него. Иска да го върне, но не може. Тук ще запитам, младежа повредил ли е стоката? Ако да, търговеца има право да откаже рекламацията. И в другият случай може, но не е много морално. Разковничето и повода да пиша е, че господин Рафи, порицава младежа, без да е страна в сделката. Преди години същият пусна тема срещу моя реакция на негов коментар под кадър. На бързо си разменихме любезности и прикючихме спора достойно. Тук това няма как да се случи, защото тотално се нарушават морални принципи. Не познавам младежа, нито знам какво снима. Но това, което става в темата е безумие. Господин Рафи и Гърция, и Испания са прекрасни дестинации. Ако от всеки подобен случай вземате по 3000 лева,нищо няма да ви попречи и тук да се чувствате добре. Лош материал наистина има, злоба също. Това поне видях в темата.
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: roburt48   
Дата:   10-06-16 20:35

Бих препоръчал на Рафи да затвори темата !!
 Re: От кофти материал сме, защо сме толкова озлобени
Автор: mitpis   
Дата:   10-06-16 21:17

Използвам темата да кажа, че Деков е много точен и коректен човек, при него си чистя сензора и съм много доволен.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена