Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: altium   
Дата:   10-06-16 10:37

НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ЛИЦЕТО dekov - Собственик на Фото студио и фотомагазин в София,ул."Цар Иван Асен II" 34.

Голям мошеник е, прати ми пълни ментета на триъгълници за ремък, с по-голям размер от нормалните, като упорито и нагло твърдеше, че са "стандартни".

Дори не искаше да ме изслуша като 3 пъти му казвах изрично размерите на триъгълника и не искаше да си ги вземе обратно и да ми върне парите.

Имам снимки на въпросните ментета, ще ги прикача впоследствие.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: guciguci   
Дата:   10-06-16 10:47

Какви са тея триъгълници за ремък? Това сериозно ли е?
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: dekov   
Дата:   10-06-16 10:54

https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=3556
Здравейте,
просто кликвате на името "dekov" :)
Комплекта струва 4,00лв.
Поздрав
Здравко Деков
0878855410 Изтрий съобщението!
altium Адрес за пращане:
гр. Троян
до офис "Каравелов" на Еконт
Красимир Христов
0878 89 53 44

С опция "Отвори и тествай преди да платиш", за да ги премеря на ремъка.
Моля пратете ги днес че ми се налага да пътувам в сряда и ми се искаше да дойдат утре.

Ще ги слагам на тяло Sony A7.
Ремъкът е широк 10мм, а ухото на апарата е 2.8мм
Ако има облечени, ок - без значение какво пише на тях.
Ако не, голи пак стават.

Поздрави
Изтрий съобщението!
altium Здравейте, нямах време да ви пиша по-рано.
Триъгълниците, които взех от вас първо не бяха "стандартни" - 13мм вместо 10мм и въобще не са предназначени за този ремък.
Въобще дъмата стандартни се спекулираше много не на място.

Няколко пъти ви писах още преди да ги купя, че размерът на ремъка е 10мм.
Също ви го казах и по телефона!

Второ - качеството е под всякаква критика. По-доре да си ги бях огънал от тел.
Впоследствие купих оригинални, в които сгъвката е S образна (погледнато отстрани).
И по този начин при оригиналните, сечението е едно и също дори в мястото на сгъвката. Имам снимки, моога да ви пратя да видите разликата.

Искам да ви ги върна и да ми върнете парите, понеже тези продукти са пълен боклук и дори се учудвам защо изобщо ги продавате.

Дайте адрес за пращане, за да ви ги върна. И най-хубаво просто да ги изхвърлите и да заредите хубави (нагънати правилно - вижте как е в оригиналните фотоапарати).

Изтрий съобщението!
dekov Здравейте,
учудвам се на писмото Ви, след като изрично по ваше желание пратката беше с условие за проверка и евентуален отказ!!!!
В крайна сметка Ви изпратих фабрични, а не саморъчно правени.
Поздрав
Здравко Деков

Изтрий съобщението!
altium ! Съпругата ги е взела и не е знаела какво точно взима.
Ще може ли да ви ги върна и да ми върнете парите?

Ще ги пусна по пощата, защото разходите по транспорт ще се окажат 2 пъти повече от цената им (а и те са боклук, на ръка ако ги бях сгънал щеше да е по-добре). Трябва да се хвърлят директно, а не да се продават (мое мнение).

Дайте адрес за изпращане по пощата.


Изтрий съобщението!
altium Ще ми пратиш ли адрес за връщане на ментетата триъгълници, които ми пробута? Изтрий съобщението!

 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Nikolas666   
Дата:   10-06-16 11:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: J0R0   
Дата:   10-06-16 11:17

Абе странни хора сте. Човекът пуска стоката с опция преглед и тест. С възможност като я видиш да я откажеш.
Ти не си заинтересован да си видиш лично стоката.
А после наричаш мошеник един от най-свестните хора в бранша. Дето работи от няколко десетилетия и е обслужвал няколко поколения фотографи.
И за какво? За някакви телени скобки.
Дай ми сметка на лични, аз ще ти ги платя.
Сериозно.
И да приключи драмата.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: vga   
Дата:   10-06-16 11:18

Еконт харесва това

[smilie5] Аз спирам да пазарувам триъгълници от Деков. Стоката му е самоделка. Благодаря ти, altium!
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Gecata   
Дата:   10-06-16 11:31

"Съпругата ги е взела и не е знаела какво точно взима."..............
altium , преди да пуснеш глупава тема със заглавие Мошенник - dekov , да беше се информирал кой е Здравко Деков! Аман от пешлемета в тоя форум вече! Пратил ти е човекът каквото е имал - 10мм, 13мм все нещо което ще е можело да ти свърши работа. Сложил ти е и опция като не ти хареса да не го взимаш. Не си се възползвал от опцията. Сигурен съм , че ако се отбиеш в ателието на Деков и му занесеш въпросните триъгълници ще ти върне четерите лева, но не знам как очакваш заради 4лв които да стигнат отново при теб, някой да похарчи 7 за куриери ?!



Публикацията е редактирана (10-06-16 11:33)
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: golded   
Дата:   10-06-16 11:32

altium , нещо не си в час, Деков е един от най коректните хора , които познавам!!!
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Nikolas666   
Дата:   10-06-16 11:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: catandgoddess   
Дата:   10-06-16 11:38

[smilie18]
[smilie18]

Правата, правата... това е лайт мотив в наши дни :)

 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: lamerko   
Дата:   10-06-16 11:41

Ама вие наистина ли?!! Верно, че е петък днес, ама тази тема надвиши седмичната ми прогноза :)
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: BXMarkov   
Дата:   10-06-16 11:44

За Здравко Деков мога да кажа само най-добри думи, ползвал съм услугите му, купувал съм и техника от него.

Срамно е поведението на автора на темата, да обижда публично заради собствени неуредици, след като изпращането е с опция за преглед и тест и е имал възможност да върне продукта,но не го е направил [smilie23]
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: ATHOM   
Дата:   10-06-16 11:56

...каквото сам си направиш и Господ не може да ти го направи...
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: altium   
Дата:   10-06-16 11:56

Като си получа парите, ще изтрия темата. Писах му още преди месец да си даде пощенският адрес да му ги върна, въобще не ми отговори.

Няколко пъти му казвах какъв е ТОЧНИЯТ размера на триъгълника и как трябва да изглежда, той дори не искаше да ме изслуша. Твърдеше, че били "стандартен размер" - то такова понятие общо взето за този вид изделия няма.

Хората по света са измислили метричните системи - за да се мери, а в техниката има едно понятие "ДОПУСК", което значи размери От/До.
Именно с тази цел му казвах какви са допуските, но въобще не пожела и да ме изслуша.

Снимал съм ги поставени един до друг - свестни оригинални и неговите.
Чакам превод на парите за ментетата, след което изтривам темата. Надявам се другият път клиента като му каже с какви размери иска продукта, да се вслушва малко по-внимателно и да има предвид и допуските.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: ararat   
Дата:   10-06-16 11:57

Много показателна за съвременното ни общество тема - да мрънкаме, да хейтим, да злепоставяме публично хората, от които по някаква причина не сме доволни. НО без да обръщаме внимание на фактите, на собствената ни незаинтересованост, на мърлявщината с която самите ние сме се отнесли към даден човек или фирма.

Пълна субективност, в която АЗ-ът е центъра на света и всичко трябва да се върти около него, особено хората, на които АЗ-ът е клиент!

Не одобрявам такъв тип поведение. Сега е Деков, и ние го познаваме, но ако беше някой друг? Щеше всички да скочат вкупом и да го обявят за некоректен, или най-малкото името му щеше да пострада поради необосновани обвинения, без пострадалия да има възможност да се защити.

Тъпо [smilie23]

 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: batsali   
Дата:   10-06-16 12:26

Купил си нещо за 4лв, доставката и тя почти още толкова, размера е 13мм, следователно 10мм ремък минава. На жена си една линийка да беше дал да измери, щом е толкова критично.

Да ви имам проблемите...
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Marten   
Дата:   10-06-16 12:28

batsali написа:

> Купил си нещо за 4лв, доставката и
> тя почти още толкова, размера е
> 13мм, следователно 10мм ремък
> минава. На жена си една линийка да
> беше дал да измери, щом е толкова
> критично.
>
> Да ви имам проблемите...

Така става като продължаваме да лъжем жените за размерите.. :)

Sorry, темата и без друго е несериозна.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: vga   
Дата:   10-06-16 12:29

Дай си paypal-a бе пич, ще ти пратиме левчета, споко. Откъде ще си намериш 10мм-ови обаче, не знам :)
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: marrio31   
Дата:   10-06-16 12:47

Това са тежки обвинения и е меко казано глупаво да се публикуват,още повече за такива дребни неща.Мисля,че админите при желание могат да махнат глупавата тема и без съгласие на автора[smile]
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Nikolas666   
Дата:   10-06-16 12:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: nyamago   
Дата:   10-06-16 13:13

В правовите държави за такава неоснователна публична обида се ходи на съд.

Тук поне админите могат да махнат идиотщината - иначе сайтът им става проводник на престъпни публични обиди [smilie9]

Нищо че е петък...
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: horrible   
Дата:   10-06-16 13:18

Ау... един изключително точен човек е всъшност измамник... добре де, аз едно не разбирам... този... триъгилник е 4 лева.. ти за 4 лева какво очакваш.. поръчкова изработка специално за теб?! [smilie25]
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: batsali   
Дата:   10-06-16 13:19

Човека сам се е прецакал в момента, в който е решил, че доставка на стока на стойност 4лв с Еконт е добра идея.
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: hose   
Дата:   10-06-16 13:31

altium - грешката е изцяло ТВОЯ, Деков НЕ е длъжен да ти връща парите, още повече след като са ПОЛЗВАНИ явно!
отделно че въпросните скоби са стандартизирани наистина, и е ЯСНО че ти НЕ купуваш оригинални такива на SONY!

Деков НЕ те е излъгал по никакъв начин, за да го наричаш "мошенник", може да приеме обратно скобите и да ти върне парите само от добра воля, той НЕ Е ДЛЪЖЕН да го прави! Така както във всеки един магазин НЯМА да ти приемат обратно ползвана стока БЕЗ дефект или друга причина! Щом смяташ че въпросните скоби са боклук, напиши ревю и го публикувай.

И всичко това за 4 лв… https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/1087.gif
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: mamata   
Дата:   10-06-16 13:38

Петък е любимият ден във форума. Някак, от само себе си се случва... [smile]
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: 1swamp2frogs   
Дата:   10-06-16 13:39

Потребителя нали имаше уж право да върне стоката в 7 дневен срок, а ако е от разстояние 14 дневен там по последните закони/наредби без да се обяснява?
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: batsali   
Дата:   10-06-16 13:42

Това го бях пропуснал [smilie5]

"Писах му още преди месец да си даде пощенският адрес да му ги върна, въобще не ми отговори."

Цял месец altium е врял и кипял за 4лв + доставка. Разбирам, гадно е като се прецакаш, но нервите и загубеното време да си върна тия пари поне за мене струват много повече. Като чета тона и обстоятелствеността по повод такава "крупна" сделка не се учудвам, че Деков се е отказал да се занимава.

altium, поправи ме, ако греша, но май логиката ти е била следната:

Трябват ми тия неща. Мога да си взема оригинални, но за какво да давам грешни пари за маркови телчета, тва са все пак някакви прости телчета. Хоп, намирам евтини, с доставката ще ми излязат пак по-малко от марковите, далавера. Идват телчетата, не ми харесват и си викам - прецаках се. Купувам марковите, обаче сега ми излязоха направо златни едни тъпи телчета. Някой трябва да има виновен за това безобразие и не искам да съм аз!

Има една приказка - не съм толкова богат, че да купувам боклуци. Аз гледам да се водя по нея, когато е нужно.

[beer]



Публикацията е редактирана (10-06-16 14:00)
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: asahi   
Дата:   10-06-16 14:01

Бих се радвал всички мошеници да са като Здравко Деков. Животът ще е много по-добър.
 Re: dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Admin   
Дата:   10-06-16 14:10

Темата е клеветническа. Достатъчно.
 

 Тази тема е затворена