Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: 1swamp2frogs   
Дата:   10-06-16 13:39

Потребителя нали имаше уж право да върне стоката в 7 дневен срок, а ако е от разстояние 14 дневен там по последните закони/наредби без да се обяснява?
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: batsali   
Дата:   10-06-16 13:42

Това го бях пропуснал [smilie5]

"Писах му още преди месец да си даде пощенският адрес да му ги върна, въобще не ми отговори."

Цял месец altium е врял и кипял за 4лв + доставка. Разбирам, гадно е като се прецакаш, но нервите и загубеното време да си върна тия пари поне за мене струват много повече. Като чета тона и обстоятелствеността по повод такава "крупна" сделка не се учудвам, че Деков се е отказал да се занимава.

altium, поправи ме, ако греша, но май логиката ти е била следната:

Трябват ми тия неща. Мога да си взема оригинални, но за какво да давам грешни пари за маркови телчета, тва са все пак някакви прости телчета. Хоп, намирам евтини, с доставката ще ми излязат пак по-малко от марковите, далавера. Идват телчетата, не ми харесват и си викам - прецаках се. Купувам марковите, обаче сега ми излязоха направо златни едни тъпи телчета. Някой трябва да има виновен за това безобразие и не искам да съм аз!

Има една приказка - не съм толкова богат, че да купувам боклуци. Аз гледам да се водя по нея, когато е нужно.

[beer]



Публикацията е редактирана (10-06-16 14:00)
 Re: Мошеник dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: asahi   
Дата:   10-06-16 14:01

Бих се радвал всички мошеници да са като Здравко Деков. Животът ще е много по-добър.
 Re: dekov - София,ул."Цар Иван Асен II" 34
Автор: Admin   
Дата:   10-06-16 14:10

Темата е клеветническа. Достатъчно.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена