Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търся сервиз за ремонт фототехника
Автор: colorphoto   
Дата:   09-06-16 23:07

Последната подобна тема само го раздразни Зентекса.

Ако искате да го виждате по-често,пишете за него по-рядко че се нервира като чете да го обсъждат с лошо.

Точно това писа той че отдавна си бил надвил на масрафа.....

Той си е шеф - той си организира работата - факт.

Нормално е всред занаятчиите.

Щом работи качествено имайте търпение.



Публикацията е редактирана (09-06-16 23:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сервиз за ремонт фототехника
Автор: d.s   
Дата:   09-06-16 23:21

Аз го тьрсих наскоро за едно обективче, ориентировачно колко ще ми излезе. Вярно не ми вдигна, но след това лично той ме потьрси. Обясних му проблема, каза ми дали може и сума и че след 11 часа мога да го намеря или по куриер. Това че точно днес не вдига и изкарахте човека незнам какьв. Не го познавам и не го защитавам, но аман от глупости [smilie23]



Публикацията е редактирана (09-06-16 23:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сервиз за ремонт фототехника
Автор: stef7   
Дата:   10-06-16 06:57

Досега винаги съм го намирал и винаги след 11 часа. Мисля че е ясно, това е работното му време.

И винаги не само е правел ремонта качествено но и бързо.Моите впечатления са само добри, малко са в наши дни читавите и точни професионалисти на които може да се ДОВЕРИШ.

Та към питащия, прояви малко търпение и упорство, свържи се с него, дай му техниката за ремонт. С една дума пробвай услугите му. След това пробвай и Пан Сервиз който е официалния сервиз. Може и в обратния ред. Личния опит струва повече от хиляда думи тук във форума.

Не знам може на моменти да е трудно откриваем, може customer support в началото да не е на ниво, въпреки че както казах проблемите не съм имал. Но в крайна сметка това за мен е единствената алтернатива в България.

Другата е да пращаш на Сервиз в Германия.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »