Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: Aleksandr   
Дата:   06-06-16 10:28

Моля, помогнете. Трябва ми светкавицата тия дни. Друга не мога да си позволя.
Благодаря!

 Re: SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: BXMarkov   
Дата:   06-06-16 10:45

Най-добре се обади на Драгиев, като вносител той ще те ориентира дали, кое и как.
 Re: SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: swqaz   
Дата:   06-06-16 12:11

Само не се занимавай със вносителите на Сигма. Абсолютни измамници са. Прати си обектива директно в Германия на sigma-foto.de. Вносителя ми каза, че мой обектив, който е в гаранция и беше с попаднала под предната леща течност за почистване е за смяна на челната леща вместо почистване в Германия. Не знам какво са правили но ми взеха около триста лева и не ми дадоха никакви документи от Германия за ремонта. Само една касова бележка със сума от тук, за какво е сумата не пише. Абсолютни мошенници. Дал съм ги засега на КЗП, но подготвям и дело срещу тези пладнешки крадци. Ако искаш да ти вземат много пари без да направят нищо и да те лъжат, че са направили много давай :)))))



Публикацията е редактирана (06-06-16 12:12)
 Re: SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: m.djorov   
Дата:   06-06-16 12:30

Човека говори за светкавица. Какви обективи, какви 3 лева?
 Re: SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: swqaz   
Дата:   06-06-16 12:44

@m.djorov, какво значение има? Става въпрос за сигма. Като го даде на тукашните сигмабойс ще му кажат, че ще пратят светкавицата в Германия и като му вземат хубава сума ще му дадат касова бележка от фотогравски системи оод и никакви доказателства от ремонт в Германия.

Иначе колко яко го каза това за 3-те лева само! Егати как ме впечатли! [cool]
 Re: SIGMA EF - 500 DG ST - спешен ремонт - КЪДЕ?
Автор: Aleksandr   
Дата:   06-06-16 13:34

Благодаря ви хора! Свързах се със Зентекс. Ще я поправи!

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.