Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: chukov   
Дата:   11-04-16 09:24

написа:

> "Volkovski" - ни можи... Правата на
> "чОВИЕКЪ", йЕВРО цИЕННОСТИ...
> Забравих как се казва "Теория на
> Прозореца" или както и да е.
> Публикувано е от Хардварски или
> Кембриджки учен... - та Той казва, че
> тази "Толерантност" към всичко ще
> ни е$е майката...


Прозорец на Овертон се казва [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: Батко   
Дата:   11-04-16 09:47

Аз преди няколко седмици заварих крадец в колата ми! Бях я оставил за 5 минути пред централния вход на училището. Хем е неугледна, стара, с обелен лак. Докато разбера какво всъщност се случва, оня тръгна да бяга, а аз по инерция след него. Гоних го 50 метра и мисля, че можех да го настигна, но като го настигна какво да го правя? Да му чупя главата? Отказах се, защото бях оставил и сина си на тротоара сам в тъмното. Едни слънчеви очила ми е свил се оказа после. Рисийвъра заедно с панела бяха в колата, но не ги е пипал. Вероятно съм го хванал секунди след като е проникнал в колата.
Какво е лошото? Крадците нямат никакви скрупули и най-вече нямат СТРАХ. Едно време не беше така. Крумови закони трябват! И трябва да започнат да се изпълняват там, където е най-загнило - от служителите в полицията!

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: asahi   
Дата:   11-04-16 14:52

Като няма страх защо бяга?

Следващия път извикай "Стой! Ще стрелям!" Или ще спре, или ще ускори.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: fotocolor   
Дата:   11-04-16 16:26

решението е АК-47,само така ще се оправи тази държава.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: geokar   
Дата:   11-04-16 16:44

e-mil [smilie24] [smilie24] [smilie24]
Който чете, знае. Ей това ни пречи на повечето българи, че без да сме се информирали достатъчно, се смятаме за специалисти в много отношения и гръмогласно защитаваме "свещеното си право на мнение". Може би затова сме на туй дередже?

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: sherbit   
Дата:   11-04-16 17:42

Местните бургуджии в предизборна обстановка.

[
https://farm2.staticflickr.com/1661/26344307476_44664157a9_c.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: sasko_stamatov   
Дата:   11-04-16 18:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: sherbit   
Дата:   11-04-16 18:26

Изобщо не съм давал квалификации на тия "бохеми". Снимката е от Дългопол преди няколко години.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: kosmodisk   
Дата:   11-04-16 19:07

>hotsnail написа:
>
> Докато съда не
> тръгне няма оправия всичко е
> наопъки в България и бизнеса и
> престъпността и поръчките
> държавни всичко е наопъки на
> Европата....

Точно - без полиция/МВР/Съд ще си живеем в дивия запад.

Година и половина вече тече разледване срещу едни измамници, за които има неоспорими доказателства (освен за българските органи явно) - документи, подписани с имена, адреси, ЕГН... и нищо.

Та ние не можем да хванем хора, които ги знаем с имена, адреси и доказателства, пък камо ли неизвестен циганин дето сигурно има само първо име.

Няколко пъти си мислех ако си купя/направя една самоделна граната, да мина покрай офиса и им я метна ей така, през прозореца кой ще ме хване? Трагична държава.


Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: Shael   
Дата:   11-04-16 20:12

Снимката е все едно от някое мексиканско предградие, този от края си е чист метис, доколкото метисите са чистокръвни [smilie5] !


Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: Baron_barbaron   
Дата:   11-04-16 20:37

Има един виц, или пък не е виц... Като видиш манго тегли му един бой, все ще има за какво!

До тук с шегите. Днес звънях в РПУ Дългопол. Още удостоверение за откраднати документи не са издали, защото "Трябва да дойдете тук на място да платите 6лв такса". На въпроса "по куриери не става ли?" ми отговориха, че досега нямали такава практика, щели да питат началника и да ми звъннат. Вече 11 часа питат началника...

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: sherbit   
Дата:   11-04-16 21:23

Тия са с произход от Габрово. Идват в началото на миналия век и носят със себе си металообработката. Ходят си с ножове, пограбват ги с телевизори и мангизи, Лепа Брена мята пачки на сватби от хеликоптер... Понякога пазарувам провизии за разходки в околните планини. Като бяло момче в Харлем се чувствам :)

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: piknik   
Дата:   11-04-16 22:06

e-mil-e.
Фидел Кастро имаше една мисъл за някой държавен глава.
Прочети я и помисли Върху себе си.

Другото е его...тук във Форума и никъде другаде...

Успех !!!!



Публикацията е редактирана (11-04-16 22:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: piknik   
Дата:   11-04-16 22:33

Emil-е
Тези хора са са били за Свободата на България... и поради тази причина Ти можеш да пишеш сега във Форума...

Какво искаш да докажеш...???

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: narval   
Дата:   11-04-16 23:09

На моя приятелка така ѝ обраха колата точно на "Чудните скали". Добре, че си беше взела камерата с нея. Днес чета за подобни банди, които обират коли на паркинга на Яйлата, край Побитите камъни и край Аладжа манастир. Идва време за цъфтеж на божурите на Яйлата, ще има доста снимащи, така че внимавайте.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: e-mil   
Дата:   12-04-16 04:58

Автор: piknik
Дата: 11-04-16 22:33
"Emil-е
Тези хора са са били за Свободата на България... и поради тази причина Ти можеш да пишеш сега във Форума...
Какво искаш да докажеш...???"


Ама ти и Освобождението, и Съединението ли не знаеш кога са станали? И колко годишни са били тези хора тогава?
Те се се били в едно друго време за една земя, която 100 години след тях още не е българска. И аз не разбрах какво искаш да докажеш. [smilie18]

Ако след толкова писане още не си отворил да прочетеш поне спомените на прадядо си, то очевидно няма и да разбереш какво пиша. Гледай си там филмите и остави историята на мира! Тя не обича лозунги изпразнени от съдържание.

Отговори на това съобщение
 Re: Организирана банда за кражби !
Автор: sherbit   
Дата:   12-04-16 08:04

"Точно - без полиция/МВР/Съд ще си живеем в дивия запад"

Голяма част от страната отдавна живее точно така. Полиция няма, като дойде само регистрира. Кара се без книжки, без граждански, стреля се по табели, браконерства се, ловят се бежанци.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »