Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: PhotoBo   
Дата:   05-04-16 23:53

VladX, твоя излиза ли, че е от засегнатите след актуална проверка на сайта на Никон? От къде е купуван също можеш да споделиш, ако желаеш.
Явка късмет брат, да се похвалиш след ремонтите, както и как са и колко време е отнело! Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: iavorianev   
Дата:   06-04-16 01:05

PhotoBo, мерси, ще споделя какео става след това !

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: vladx   
Дата:   06-04-16 13:46

PhotoBo, моя влиза в "засегнатите", според последна актуална проверка на Nikon, но изобщо не ми дреме за тия проверки. Машината роботи на 6+. Не съм имал проблеми с тялото.
След като работи добре, не мисля да му сменям затвора. Според тази проверка имам право на безплатна смяна на затвора, със затвор от новата партида. Ще го сменя преди да го продам с документ от сервиза, че е сменен или ще дам тази възможност на новия му собственик, някой ден, като реша да го продавам!
Купих го от Photosynthesis, май месец миналата година.

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: nikon7   
Дата:   06-04-16 17:29

"Автор: vladx
Дата: 06-04-16 13:46

PhotoBo, моя влиза в "засегнатите", според последна актуална проверка на Nikon, но изобщо не ми дреме за тия проверки. Машината роботи на 6+. Не съм имал проблеми с тялото.
След като работи добре, не мисля да му сменям затвора. Според тази проверка имам право на безплатна смяна на затвора, със затвор от новата партида. Ще го сменя преди да го продам с документ от сервиза, че е сменен или ще дам тази възможност на новия му собственик, някой ден, като реша да го продавам!
Купих го от Photosynthesis, май месец миналата година."


И после се чудите, защо никой не иска да ви купува техникава от този форум! При тоя начин на мислене и аз вече сериозно се замислям!
Поне след тая тема ще знам, че д750 не си струва въпреки че много го хвалят най-вече собствениците му с комплекси.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: PhotoBo   
Дата:   06-04-16 18:59

Не си струва въобще, не се занимавай с глупости. [smilie3] D5 е тялото за всеки любител [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: iavorianev   
Дата:   06-04-16 19:08

Автор: nikon7
Дата: 06-04-16 17:29
Оставам безмълвен от твоя гений. Що не направиш един психо портрет на собствениците на Д750?
Къде видя или прочете че колегата смята да набута някой като си продаде тялото бе? Май думите В ГАРАНЦИЯ не значат нищо за теб?



Публикацията е редактирана (06-04-16 19:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: colorphoto   
Дата:   06-04-16 22:57

То,ако Д-750 не си струва,кое си струва.....

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: PhotoBo   
Дата:   06-04-16 23:13

Сега ще бъдеш заклеймен като прокажен собственик на гадно D750, Пепи [smilie18] Недей обърква младежа с иновативен никнейм [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: colorphoto   
Дата:   06-04-16 23:56

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Залепнало огледало Никон Д750
Автор: iavorianev   
Дата:   08-04-16 13:00


https://farm2.staticflickr.com/1548/26278941666_ebdc54c9a0_o.jpg

2016-04-04-11-55-53-12208-12589 by Явор Янев, on Flickr

Това ми излиза като сервизна информация от Профайлд за моето тяло,от което става ясно че проблемите с Д750 са няколко



Публикацията е редактирана (08-04-16 13:02)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »