Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: .. За разбирането на изкуството
Автор: mitpis   
Дата:   19-10-16 18:26

steeens,щом ще си говорим на "пич", явно такова ти е нивото, не е много академично май, ще ти отговоря така:Господине, чувал съм за преподаватели във вашата академия, които си слагат нарочно часовете в петък следобед, защото студентите няма да дойдат, че те и така по принцип май много не ходят, че има доста западащи специалности като дърворезба, скулптура, дизайн на детската среда и др, които трудно си намират студенти и преподавателите им като гламави обикалят художествените училища да набират студенти, пиша за това със съжаление защото не трябва да бъде така, но държавата вече не е хранилка за бездарни художници както беше по времето на социализма, когато в академията се влизаше ужасно трудно не като сега...Във вашата специалност познавам един от преподавателите по живопис, който съм го виждал да крещи на студенти, е поне се пали човека. Повечето завършили академията си мечтаят да си намерят преподавателско място там, ама не ги огрява -всеки стои до последно има и случаи когато синът сменя баща си когато се пенсионира- сигурно ги знаете и т.н....Това относно отрицателните страни, познавам и доста качествени хора оттам които са ми приятели и са страхотни преподаватели, много надъхани.
Относно Малевич, май не сте прочели подробно написаното, ако не знаете руски да ви намеря материал на английски, но мисля, че резултатът ще е същия, нихилизмът е добър до определени граници, разбирам , че сте специалист в областта на боите и живописта и че това което пишете е така-прочетох го много внимателно, но не забравяйте, че светът е многообразен и може да има нюанси.
С най-добри чувства към вас!



Публикацията е редактирана (19-10-16 18:29)

Отговори на това съобщение
 Re: .. За разбирането на изкуството
Автор: steeens   
Дата:   19-10-16 19:03

Хубаво е че нещо си чувал, ама това доказва, че само си чувал. Просто е смешно, а и бе очевидно, че ще е така. Извинявай, че ти писах че си пич, явно не си, щом такова обръщение ти е проблем. И все пак, нямам представа каква е ситуацията към днешно време, но преди 20+ години такива идиотщини нямаше. Зная руски добре, ама ти не си прочел какво ти писах явно...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »