Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: sherbit   
Дата:   21-03-16 20:13

Продавачките в аптеките определено са със самочувствие.

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Rand   
Дата:   21-03-16 20:18

Моят дедо с възмущение разказваше как видял един циганин да бие кончето си, което едвам дърпало натоварената краучка по баира. Ама той сигурно е ял "пуешко бутче от такава-тъмничен затворник с хормони и 12 "Е"-та". и от много копане на полето не му е останало време да се запознае със суровата действителност. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: bairi100   
Дата:   21-03-16 20:24

Посланията на вашите дядовци са останали нечути и неразбрани!Определено много хора предпочитат да се самозалъгват.Мнооооооого тъжно![smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 20:27

radikyokushin и каква е суровате действителност в Лясковец дето искаш да ми я покажеш докато давам фира [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: ikar111   
Дата:   21-03-16 20:31

Три години подред снимам на Тодоровден. Първата снимах и началото на тегленето до момент, в който при един от участниците не видях как краката на коня трепереха, очите му щяха да извръкнат от орбитите, а собственика го биеше, колкото му сила държи. Прииска ми се да мога да им сменя местата И си тръгнах. Емоция е-ДА, но за мен е гадна. Прекрачва се границата. До един момент коня печели с достойнство и сила. В следващ момент коня печели унизен, бит,ритан и псуван! Ей тоя втория момент не искам да го виждам повече, камо ли пък и да го удостоя със снимане!


Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: viara123   
Дата:   21-03-16 20:34

"Апропо, конят е красавец, добре обгрижван и определено изглеждаше по-добре от стопанина си!"
Вероятно и доста по-интелигентен [smilie5]
Какво общо има циганията с традициите?

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 20:39

А къде видя цигания в снимките ми или в снимките които гравитират в момента във форума? Това, че повече от участниците са цигани не прави от празника цигания или тук просто сме се събрали с расисти?!

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: bairi100   
Дата:   21-03-16 20:46

Ха-ха,верно има няк'ъв продукт в храната,водата,или йелектронните медии,дет действа кастрационно[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: ценослав   
Дата:   21-03-16 20:48

И само да отбележа, щото в темата не визирам никой фотограф!!! Значи това си е мое наблюдение по тава, как един празник започва леко, леко да се ..... изчофилва!!! Па ако щете и Великден с писаните яйца вече с ..... китайските ваденки, ако щете и нашите родни ..... китайски мартенички ..... бе традициите не са това което бяха![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: bairi100   
Дата:   21-03-16 20:49

Да не са пък ония със самолетите,с техните треилсове?Нещо,над наща махала не им е оперативно интересна[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: batsali   
Дата:   21-03-16 20:52

Започнете нови традиции. Старите и тях все някой някъде ги е започнал. Имали са смисъл за тогавашните хора, сега света е друг.

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: radikyokushin   
Дата:   21-03-16 20:59

Абе, Геца спрете да се излагате, бе (със Сираков и Баири)!!!
Боя над животни ли ще ви направи по-корави [smilie23] [smilie23] [smilie23] !?!?!
Я идете в някоя зала и излезте на ринга, като сте толкова пекани, да видите какво е бой!
Ама там не е като да налагаш вързано животно...
Да ви питам аз после, кой какво е чул и разбрал от посланията на дедовците ни [smilie18] [smilie18] [smilie18] .

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 21:09

radikyokushin в карате клуба в Горна Оряховица ли си станал толкова корав? :) Хлапе, бил съм по клубовете по-вече от 10 години, служил съм в армията 15. Видял съм толкова бой колкото не си и сънувал. Сираков пък постоянно е в джаза. Айде порасни, излез от Лясковския си манталитет и тогава ми давай тон в живота. Това , че харесвам празници като конските кушии и тричането не ме прави нито любител нито оправдател на насилието над животни.

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: viara123   
Дата:   21-03-16 21:12

Геца, моите почитания за снимките ти. Темата не е фотографска.
Става дума за изтезаване на животни, публично и при всеобщо одобрение и възхита. Където неандерталци от всички раси за твое успокоение малтретират тези красиви животни за кефа на интелигентната публика. Разбира се не става дума за конните бази, в които отношението е на друго ниво.
Не намирам разлика от боевете между животни, корида и пр.
Ако толкова харесвате подобни "сурови" изживявания, смятайте по една торба с цимент и хуквайте да се надбягване. За публиката не се притеснявайте, в пълен състав от конните гоки ще е при вас. Даже и фотографи няма да липсват.

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: bairi100   
Дата:   21-03-16 21:17

Стига с тия изтезания на животни си пълнихте главите!Големите изтезания са във фермите и по хапартаментите.Видно е!

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 21:23

Напротив, темата е супер фотографска доколкото фотографията е 90% философия и 10% умения, а слагането на знак за равенство между изтезанията на животни и народните традиции с участието на животни е некоректно!

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: radikyokushin   
Дата:   21-03-16 21:25

Gecata написа:

> radikyokushin в карате клуба в Горна
> Оряховица ли си станал толкова
> корав? :) Хлапе, бил съм по
> клубовете по-вече от 10 години,
> служил съм в армията 15. Видял съм
> толкова бой колкото не си и
> сънувал. Сираков пък постоянно е в
> джаза. Айде порасни, излез от
> Лясковския си манталитет и тогава
> ми давай тон в живота. Това , че
> харесвам празници като конските
> кушии и тричането не ме прави нито
> любител нито оправдател на
> насилието над животни.

Бъркаш ме с някого много яко [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Нямам нищо общо нито с Г. Оряховица, нито с Лясковец. От Монтана съм.
Ама карай...
И бих се радвал да съм хлапе, ама уви почти сме набори с тебе.

Бой може и да си видял, ама аз съм го изял тоя дето ти си го видял (не че го смятам за някакво достойнство това, де).

И да - това, че харесваш празници, като конските кушии, тричането и коридите, те прави и ЛЮБИТЕЛ и "ОПРАВДАТЕЛ" на насилието над животни[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] .


П.П. ааа... и "по-вече" се пише "повече", а "Лясковския" с малка буква [smilie21]



Публикацията е редактирана (21-03-16 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: realnoncho   
Дата:   21-03-16 21:28

ikar111 [smilie24]

По-трудно е да видим прекрачването на границата, ама е по-лесно да обвиним тези, които я виждат, че са с "изгладени мозъци"...

Няма общо между това как се отнасят някои хора с животните и традициите. Никой не слага знак за равенство и обобщение. Но явно на доста хора не им допада традиция да значи да си заровиш главата в пясъка за нещо, което не ти изглежда нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: viara123   
Дата:   21-03-16 21:40

В духа на традициите е уважението към труда, възрастните, учението, честността и още доста неща. Да вземем да се захванем за тях, конете са отживелица.
Колкото до философията във фотографията, има я у гениалните автори. Извини ме, но не си от тях.



Публикацията е редактирана (21-03-16 21:42)

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 21:45

viara123, трудно ми е да приема, че автор с две снимки в профила си като твоите може да дава някаква реална оценка въобще за фотографията, авторите и философията във фотографията. Форумите са много интересно нещо, това, че може да разговаряте едва ли не с всеки на планетата не ви прави равни в никакво отношение със събеседниците ви [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: bairi100   
Дата:   21-03-16 21:47

Кулеги,ни съ нападъйти,уе!

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 21:53

Е тя темата накрая ще се изроди в насилие то е ясно, че накрая идат варварите и поставят началото на новата цивилизация [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: viara123   
Дата:   21-03-16 21:54

Е, ако претендиращ за гениалност, имаш я.
Извинете, че си позволих.... Злоупотребих с Вашето снозхождение... Моля прошка

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: Gecata   
Дата:   21-03-16 21:55

Може, но ще почакаш прошките догодина... таз годишните бяха преди седмица [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За тричането и Тодоров ден
Автор: radikyokushin   
Дата:   21-03-16 22:00

Gecata написа:

> viara123, трудно ми е да приема, че
> автор с две снимки в профила си
> като твоите може да дава някаква
> реална оценка въобще за
> фотографията, авторите и
> философията във фотографията.
> Форумите са много интересно нещо,
> това, че може да разговаряте едва
> ли не с всеки на планетата не ви
> прави равни в никакво отношение
> със събеседниците ви [smilie3]


Gecata, има една велика максима, за която е добре човек да се сеща винаги, когато подлага на съмнение нечие мнение, а тя е, че "истинността на казаното няма отношение към компетентността на говорещия".
Ако ще и най-големия глупак на света да заяви, че утре слънцето ще изгрее, това по никакъв начин не означава, че то няма да се случи.

Надявам се ме разбра [smilie3] !



Публикацията е редактирана (21-03-16 22:04)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »