Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: sherbit   
Дата:   05-03-16 15:40

Темата е философска.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: PR0davaiko   
Дата:   05-03-16 15:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Bumerang   
Дата:   05-03-16 21:00

...и то задължително с Канон или Никон[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: fotograf123   
Дата:   05-03-16 21:08

Автор: sherbit
Дата: 04-03-16 20:30

Между добрите автори и посредствените.... Наздраве!

Искаше да кажеш между тези дето не знаят за ФФ и са успели световни фотографи или тукашните на предни позиции по техният си рейтинг ...


Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: sherbit   
Дата:   05-03-16 21:14

Ми всеки да си го интерпретира както иска. Темата е отворена за разсъждения.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: fotograf123   
Дата:   05-03-16 22:41

Ок според мен проблема е там че у нас няма Фотографска школа през годините внасяме ценности отвън безлични сме и смешни като снимащи не съм черноглед просто се вижда трагедията у нас да приемем че ФФ е мястото с най - силна фотография в БГ ако може да се нарече такава къде ще поставиш тукашните фаворити спрямо един Саудек Стърджис или невероятните Японци .....


Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: jino   
Дата:   05-03-16 22:55

123
Най-невероятното в случая е твоя коментар, последица от невероятния български комплекс за малоценност.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: fotograf123   
Дата:   05-03-16 23:20

Ами не изобщо най - малкото страдам от комплекс за малоценност посочи ми една бг фотографска книга по света авторите освен изложби правят и книги работата е там че бюджета изхвърча в небесата а ценители за истинска фотография в бг да ги търсиш със фенерче ......


Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Daniel_P   
Дата:   06-03-16 00:58

Fotograf123 - аз като цяло съм съгласен с поста ти по горе, макар да си имам и бг фаворити фотографи и ценя и се кефя на това което правят! Аз бих искал да дадеш обаче определение и разяснение на това какво е истинска фотография и покажи автори или снимки за пример! Щот за теб истинска фотография може да е нещо което доста хора дори не разбират и харесват!:D Наздраве [beer]



Публикацията е редактирана (06-03-16 00:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: nyamago   
Дата:   06-03-16 03:25

Зависи.

От гледната точка и целта на сравнението.

Гледано отдолу нагоре, разликата не е никак голяма (също като в планината: 'Ей го де'й върхът - за пет минути съм горе!'). Гледано отгоре надолу е огромна: 'Леле колко са ниско жалките мравки там долу!..')

Според целта: за трафика на един сайт - няма разлика. Даже колкото по-, толкова по- . За оборота на един павилион (или друг) - също няма кой знае каква разлика (даже колкото по-, толкова по- )... За културно-историческото наследство на нацията и за бъдещето ѝ сред цивилизованите народи - не смея да дефинирам разлика, но май има някаква?[smilie11]

Та - зависи.

И наздраве, де!
[beer]



Публикацията е редактирана (06-03-16 03:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: тьма   
Дата:   09-03-16 14:00

както и във всяка област - истинският професионалист, и на връх да го качиш - ще си стои твърдо на мястото, няма да хленчи, няма да нагрубява другите, няма да блокира, ще пише в подобни теми и ще си бъде винаги естет и човек с въображение /ето това второто ми е много важно при определянето кой кой е/

другите - другите са като тревата, накланят се според вятъра - и в стила си, и в отношението си към останалите - с една дума - бедни духом люде


Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Бонд   
Дата:   09-03-16 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   09-03-16 14:21

Разликата между любител и професионалист е , че любителя има добри резултати от време на време, професионалиста винаги!

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Бонд   
Дата:   09-03-16 14:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Kateri4oka   
Дата:   09-03-16 15:12

По-скоро разликата, е че:

любителя смята, че винаги има добри резултати, а професионалиста прави всичко възможно да ги има от време на време..

а и мисля, че по дефиниция професионалист е човек, на който му се плаща за тая услуга... но не гарантира качество



Публикацията е редактирана (09-03-16 15:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: Бонд   
Дата:   09-03-16 15:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: mmjm   
Дата:   09-03-16 20:15

Любителят е воден от любовта към хобито си, докато професионалистът я кара по задължение (все пак трябва да се яде), което не пречи да обича работата си, но не е задължително.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: deadlirics   
Дата:   11-03-16 09:37

Най-трудната част от успеха е да намериш някой който да се радва за теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: тьма   
Дата:   11-03-16 11:30

Това е и лакмусът за приятелството [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Колко е голяма разликата?
Автор: tonyboy79   
Дата:   11-03-16 12:54

Един уй разстояние според мен. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »