Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 17:19

аха... струва си... вече като си се набутал така ще кажеш.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: ZENON   
Дата:   27-02-16 17:30

То покупката на Канон е Fatal Mistake.
Това обаче не знам дали мое се разбере [smilie5]

За съжаление всички фирми ни цицат, а тука ше си прережем вените от фенщина. Айде [beer] и да идва по-бързо хубавото време...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 17:34

Дам, да идва пролетта да излизаме от форума [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-02-16 17:41

Ми адаш, аз съм се набутал, не ти.
Както и да е, това за което го бях купил, си оправда средствата.Бързият му и точен АФ в комбинация със стабилизацията и доста по-малкия рязмер и тегло ми позволи да направя едни от най-добрите си пейзажи на два континента в продължение на около година.Няма как да не бъде по-доволен от него и си заслужи напълно парите, които дадох за него.И го продадох с голямо съжаление,при това без следа от никаква употреба, въпреки якото ползване по снегове, пустинини океани.Защото е с метален корпус ;)

То още като пипнеш единия и другия още си личи разликата дори само отвън.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 17:45

айде, айде, сега ще ме разплачеш.. [smilie18] С какво го замени сега ? С какво ще снимаме делтата ?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-02-16 18:09

28/2
16-35 не ми пасна, много голям и тежък. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 18:13

Оф, 28/2 и на мен ми хареса, още от некса си го харесах, че и цената е добра... Но Сонито, за делтата за сега ще е с fd 24/2.8 , че имам и полар за него. Ще видим и 10-18 какво ще покаже.. [smile] Само трябва да го изпиля малко, да става и за 6д-то.. има упътване в нета, спокойно става до 14мм. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: Thor   
Дата:   27-02-16 18:34





Сонешкото недоразумение Sony E 10-18mm f/4 OSS (SEL1018) го купих още като излезе на пазара, много ми се искаше да е добър поне колкото панасонешкия китак, но за съжаление се оказа пълен боклук за цената на която го продаваха и след две седмици го върнах, а който е ползвал само него, нормално е да си го харесва.




.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: alext   
Дата:   27-02-16 20:18

Най- готиното от цялата тема е, че gorbi (и Thor отчасти), които най пишат колко са зле безогледалките, ги ползват [smilie18] [beer] Защо? Канон не са ли достатъчни



Публикацията е редактирана (27-02-16 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   27-02-16 20:30

Ясно е какво е нивото на някого, за да нарече сони 10-18 недоразумение.На крива ракета.. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: ZENON   
Дата:   27-02-16 20:43

Абе ако QQ е като на 16-70/4 няма да се учудя никак, ако негативното мнение е формирано от куца бройка.
Когато се наканих да купувам 16-70 след първия тест на единствената по нашите магазини бройка (за тогава), направо се втрещих от кофти представяне на обектив за 1900 кинта. После се оказа, че обектива си е доста читав... но чак след 4тата бройка хахаха


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: kvakioh   
Дата:   27-02-16 20:47

Като всички в тази последна страница се напъват за Сони, да си кажа и аз нещо...

eyebrow, май искаш да се пишеш Сонибой доста отдавна? Нямаш достатъчната инерция на Кирил (hotsnail) или височината на кулата на Ночев, доста назадваш, пък Канони кога пипа за последно, ама така с хъса за Сони, дето толкова го извисявате в култ? Нищо лошо де, всеки си знае.
10-18 е средна работа на Сонито, скъп все още и може да се замени с някои твърди от други марки, например Самянг 12 или 16мм. А и преди колко време излезе 10-18, за Некс 6 биваше. Има поне 4 обектива, които са за кроп и ще го разбият 10-18 на милиметрите, където не винетират на А7 серията. И са по-евтини и качествени.
Вижда се кой ползва доста на брой обективи, и кой се ограничава, или просто си ползва една марка и това е, най-често плюещите по Канон или някоя друга марка като цяло яростно или разпенено всъщност са разочаровани, защото не са намерили каквото търсят. Което си е нормална реакция май.
Естествено, че човек иска повече. Ето аз примерно съм си взел А7R заради ползването на интересни ръчни обективи и Канонски такива. Защо ако имам 3 достатъчно добри стъкла да не ползвам 2 тела с по 1 обектив на всяко? Тук повечето, които експериментираме един вид не го правим заради материалното или неудовлетвореност, а заради комбинативността и експеримента. За чии ми е да се огранича с някакво тяло, 2-3 обектива и толкова? Същото е и с лентата- 35мм, 120 рол, 6х9...
Накрая поомръзва и човек спира с експериментите, защото намира какво и как работи. Натам съм и аз. А и като се знае, че има лимит на нещата и писва наистина.
Като за последно мое лично мнение е, че човек с 10 обектива и минал през още 2-3 пъти по- толкова има премного по-меродавно и точно мнение, от някой си който купува 2-3-4 топ обектива, щото знае колко струват и още повече- чете че са добри през ревюта и графички. С пари всеки може.
Нищо лично, темата е за изгодно и точно предложение, не за вариации.



Публикацията е редактирана (27-02-16 23:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 21:30

alext: разбира се, че ги ползвам... Какво общо има това с темата.. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: radomarinov   
Дата:   27-02-16 22:13





Публикацията е редактирана (27-02-16 23:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: realnoncho   
Дата:   27-02-16 22:19

Пак некоректно сравнение - бирата e сравним със стария Canon 70-210 F4 [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: alext   
Дата:   27-02-16 22:25

Защо? Канон не са ли достатъчни

Питам защо като имат толкова много недостатъци?



Публикацията е редактирана (27-02-16 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: radomarinov   
Дата:   27-02-16 22:31





Публикацията е редактирана (27-02-16 23:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: kvakioh   
Дата:   27-02-16 22:34

Всички имат, след като най-отявлените и защитаващи определена марка казват тук чистосърдечно, значи наистина има си кусури навсякъде...
Въпросът е- откъде хора, които не са ползвали Канон, а са против тотално на марката, викат тук и се напъват. И някакви сравнения между техника, която има единствено общо предназначението си.
Никаква, тотално никаква връзка, че някой си е накупил ФФ Сони изгодно втора ръка, защото САМО така се продава втора ръка такава техника, голи факти и пъчене. Toва е тотално изолиран случай, нищо общо с реалността.
А може човек да си направи сам тема и да се хвали, но като се каже нещо различно- ей, гледайте какво аз купих, пък е по-изгодно.
Темата е профилирана и уточнена.



Публикацията е редактирана (27-02-16 22:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: radomarinov   
Дата:   27-02-16 22:57





Публикацията е редактирана (27-02-16 23:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: kvakioh   
Дата:   27-02-16 23:00

Никакъв, ама никакъв намек няма в това,че съм го казал за втора ръка. Камо ли да съм казал, че само това се купува. Това си е чисто изкуство да купиш нещо изгодно, независимо как.
А за изхождането, ето, за изхождане се признава, какво повече да се коментира!
Нямам нищо против никой. Особено срещу хора, които не познавам. Камо ли да обиждам без причина.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: realnoncho   
Дата:   27-02-16 23:02

Щото не сме Сони и Фуджи [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: kvakioh   
Дата:   27-02-16 23:04

Всеки нещо е изцепвал...Може да се разкажат десетки истории, като споделяне, а не изхождане. Добре, че не го казах аз.
ЗА Канон аз казах- ползвам от начало, след Никон и защото всички около мен са с такава марка.
Teмата тук на gorbi е контра на нещата, които бяха пускани в отделни теми, напълно естествена е, и аз преди доста време спорих с него нещо за 50/1.8 от четирите букви, и той ме блокира, преди да му докажа, че имам.



Публикацията е редактирана (27-02-16 23:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: georgioiv   
Дата:   27-02-16 23:11

radomarinov: Ти прочете ли заглавието на темата и част от съдържанието или пишеш тук, само щото ти е омръзнало да си бъркаш в носа?

Кой от апаратите в момента на пазара може да предложи такава система на такава цена, с такава функционлност и то от магазина. И не ми дрънкай за китака празни приказки, защото 10-18 не е китак, а китака 18-55, точно последната STM версия е превъзходен обектив, по всички показатели, има информация в мрежата, може да се образова човек.

Всеки селски бек, който е пипал някакъв апарат, си мисли, че това което той е предпочел е най-хубавото и може да дрънка във всякакви теми после да се прави на компетентен [smilie5]
Да, ама аз съм си купил последно време нови, не само този апарат, ами и още два фулфрейма от различни марки, но не съм пускал тема за тях, защото не считам за необходимо. Пуснал съм тема точно за този апарат, защото точно за този съм преценил, че отговваря на заглавието на темата.

И ако няма какво да напишеш като аргумент по същество, моля да не си правиш труда. До тук темата си върви нормално, има си хора с аргументи против, с някои от нещата съм съгласен, други са спорни, може да се води дискусия.
Няма нужда от дървени философи, по другите теми си ходят постоянните такива да ръсят мозък и спецификации.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: kvakioh   
Дата:   27-02-16 23:14

Taка като ги накара да изтрият мненията си, излиза, че аз съм наспамил темата...ДА ме прощава, който се е почувствал засегнат. Аз както казах, НЕ поддържам марки.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 750D/760D - най-доброто съотношение цена/качество/системност
Автор: radomarinov   
Дата:   27-02-16 23:14

Изтрих си съобщенията, бяха си чист спам по темата. Всеки да си снима с това което го кефи!
На фокус брадърс!
[beer]

П.П. По канал 1 почна филма за онази фотографка с Жулиет Бинош. Снима с ваш'та марка бай дъ уей[smilie3]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »