Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Работа в София за начинаещи фотографи
Автор: darkonebg   
Дата:   24-02-16 20:46

Всъщност, аз пък му звъннах на човека оказа се, че не е лошо предложението. Парите според думите му са 1000 + (ако има много работа стигат до 2 хиляди). Имат Никон-ски системи, обектите в София са 3 (работиш в 1 от тях) и работното време е от 17:30-20ч през седмицата и 10-20ч събота и неделя. Работи се по двама души в екип. (единия принтира, другия снима)
Реално ти дават % от целия оборот мисля, че трябва да е обвързано и с това колко хора са купили снимки.
Това което ми направи лошо впечатление - работи се всеки ден (реално без почивен ден), но на 4ч трудов договор и май са сложни нещата, ако човек реши да си вземе примерно почивна седмица (за море и т.н.)
Като цяло това е.
 Re: Работа в София за начинаещи фотографи
Автор: PhotoBo   
Дата:   24-02-16 22:24

Еми ето, че можело. Така поднесена информацията е много по-лесно смилаема ;) и дава по-реална представа за нещата. Предложението не е лошо, всеки който намира себе си като среда и има желание може да опита! Още веднъж успех на всички! [thankyou]
 Re: Работа в София за начинаещи фотографи
Автор: ilcoin   
Дата:   24-02-16 22:51

Много искам да знам колко от писачите тука имате някакъв реален бизнес опит? Като работодатели имам предвид. Понеже те парите не стигат никога - на един за хляб, на друг за самолет. Такива ги разправяше моята баба и все се убеждавам колко е била права жената ...
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.