Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   18-02-16 20:28

ПРИВЕТ !
КАКВО ИМАМЕ: ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА "ФОТОГРАФИЯ" ФОТОГРАфи - ДАЖЕ ОПИТВАЩИ СЕ ДА ДАВАТ СЪВЕТИ КОЕ КАК ДА СЕ НАПРАВИ ТАКА, ДА ИМ ТРЪГНЕ СВАТБАРСКАТА ДЕЙНОСТ НА МЛАДИТЕ !
[smilie23]
Аман от фотографи тикащи сватбения лист с цените си и развяващи наляво и надясно, че снимат дори в чужбина СВАТБИЧКИ, това вече не се трае, това e най-ниското ниво на фотографията в наши дни на запад, стойте далеч от това "нещастие" на съвременната фотография, дори да ви се наложи, човек не знае никога за жалост, не се рекламирайте с тази отживелица за съвременния 21 век, търсете ВСЯЧЕСКИ да се измъкнете от проклятието на съвременната фотография - сватбите, превърнали се в КИЧ и НЕЛЕПА СУЕТА !!!
Инвестрайте желание, мечти и надежди в ИСТИНСКА фотография и планове за НЕЙНОТО РАЗВИТИЕ, не си губете времето със СВАТБАРСКИ ИСТОРИИ като основа.
[smilie24]
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети ..!??
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 20:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hrup   
Дата:   18-02-16 20:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА "ФОТОГРАФИЯ
Автор: PhotoBo   
Дата:   18-02-16 20:36

Честно казано нищо не разбрах нито от написаното, нито от заглавието на темата, ама ми се струва, че бая си набрал на някой сватбен фотограф...Предполагам не всеки става за сватбен фотограф, но пък мнозина опитват...Нещо такова ли или много ми е малък умствения багаж, че не разбирам написаното, само думи чета...?!? [smilie8]



Публикацията е редактирана (18-02-16 20:37)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hotsnail   
Дата:   18-02-16 20:36

не знам точно за кого става дума, но написаното е прекалено грубо и невярно, за която и да е човешка дейност.

Всеки професионалист дори мияча на тоалетни заслужава уважение за работата си. В крайна сметка обществото има нужда от тази дейност и човека я върши. Може да е шир потреба, може да е глупава и т.н. но без него обществото няма да работи добре.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Dimitar.Tzankov   
Дата:   18-02-16 20:42

hotsnail [smilie24]
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: chepkata   
Дата:   18-02-16 20:45

Абе, от една друга тема е, ма и на мен ми е грубичко. Там не изглеждаше като реклама, а съвет към питащи.

Признат от тия, които плащат професионалист, има право на уважение, без значение от сферата на практикуване!

Почти съм повторил hotsnail[smile]



Публикацията е редактирана (18-02-16 20:46)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: bg2014   
Дата:   18-02-16 20:52

Едва ли сте го чували, но аз съм оценил кога музиката се развали и се настроиха едните против другите. Българска музика срещу западна, българска музика срещу чалга музика. Знам също кой го направи. Ана Мария-Тонкова в БГ радио. И светът на музиката вече не е същия. Има чалга певици с прекрасни рок парчета, има БГ музика с много чалгииско звучене и БГ музика с подражание на западната едно към едно. Въпреки това разделението и омразата съществува и храни дребните душици.
Такава е и днешната тема. Едните фотографи против другите и по-тъпото съвети не бъдете такива, а станете други.
Защо мнозина имат нужда да назидават, да дават съвети и да заклеймяват колеги?
Защо мнозина се мислят за най-умни, вместо да се радват на всяка хубава снимка?
Защо мнозина обичат да мразят, вместо да уважават дори грешните действия на колегите си?
Странно разбиране за щастие и успех...
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: nositel   
Дата:   18-02-16 20:54

Защото на някои комплексите са в повечко.



Публикацията е редактирана (18-02-16 20:55)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 20:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Saxon   
Дата:   18-02-16 20:56

Грозна тема, написана със злоба явно от дребнав и завистлив човек. Заради подобни хората вече се отказаха да дават съвет и си мълчат, викат си - всеки да се оправя.
Няма ненаказано добро.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: swqaz   
Дата:   18-02-16 20:56

bg2014, не виждам тук едни фотографи срещу други.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Gecata   
Дата:   18-02-16 21:11

това e най-ниското ниво на фотографията в наши дни на запад, стойте далеч от това"..... " Кане много си далеч от истината брат. Сватбената фотография е един изключително благодатен жанр, висш пилотаж в репортажа съчетан с креативност на постановката и импровизацията. Много добре платен за умеещите го и в чужбина и у нас. А добрите сватбени фотографи не страдат от липса на внимание и уважение както сред клиентите си, така и сред колегите си работещи в други жанрове на фотографията. [smilie3]
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: bg2014   
Дата:   18-02-16 21:16

swqaz написа:
"bg2014, не виждам тук едни фотографи срещу други"

Така е. Очевидното не се забелязва докато не го видиш с ума си или не те засегне лично. Но обикновено, когато го видиш ВЕЧЕ е късно и разделението е на лице.
Аз виждам следното:
1. Омраза към сватбените фотографи. ТЕ са лоши. Другите не са. Вие от кои сте? Това е разделение.
2. Мисленето, че прохождащите фотографи са глупави и залитат по сватбена фотография, което ги прави нефотографи.
3. Вкарване на заблудата как е на запад (ниско ниво е сватбената на запад)
4. Назидание в какво да инвестираме.
5. Убеждението, че автора е наясно какво е истинска фотография.
За жалост виждам един човек с развод или нещастна любов. За него този миг (сватбата) е най-големия провал. И той си го изкарва на фотографите....
А за всеки човек този миг е миг на щастие и всеки иска да запази спомен от този ден. Малцина успяват да го направят въпреки многото снимки от този миг.
Не е важно. Да си бъбрим нещо. С удоволствие бих изслушал колегата с тази тема, без назидателния тон само. Всичко друго ми е интересно.
Съчувствам му и го разбирам.



Публикацията е редактирана (18-02-16 21:18)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hrup   
Дата:   18-02-16 21:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 21:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Gecata   
Дата:   18-02-16 21:27

bg2014 , прозренията ти в т.5 на твоя пост са много дълбоки [smile]..
и понеже не съм толкова добър анализатор погледнах в профила на КАН-а с 4 куци снимки в него и разбрах, че съм си загубил времето да прочета написаното от него.



Публикацията е редактирана (18-02-16 21:27)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: swqaz   
Дата:   18-02-16 21:33

Нали това казах и аз. Губене на време си е, да
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: bg2014   
Дата:   18-02-16 21:36

"Gecata написа:
bg2014 , прозренията ти в т.5 на твоя пост са много дълбоки"

Няма лош колега. Извинявай, че не съм съгласен с теб!
"Канювигй" вероятно е добър човек и прекрасен колега. Аз го разбирам.
Просто всеки има дупки в живота си. Той за миг е попаднал в такава и го е споделил с нас. Защо не ви харесва това доверие към нас - да споделиш неприятностите които си насъбрал?
Защо отхвърляме такова доверчиво поведение и отношение към нас?
Какво виждате и оценявате в една такава тема?
Вижте не човека отсреща (той е в пад), вижте как ни се е доверил и ни смята за приятели за да споделя с нас подобни усещания.
За мен темата е интересна и поучителна.

Лесно е всеки да каже добра дума, когато човекът, колегата го няма вече, когато е късно. Защо не е така когато е сред нас?
Колко колеги напуснаха заради обида?
За мен това е загуба на приятели с които мога да общувам, да споря, да се дракам и пак да си пия питието с кеф с тях.



Публикацията е редактирана (18-02-16 21:40)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Gecata   
Дата:   18-02-16 21:38

Щото колегите и приятелите на са кошче за отпадъци, нали така? bg2014
...И защото има по нормален начин да поплачеш на нечие рамо.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: swqaz   
Дата:   18-02-16 21:38

hrup, фамилията ти да не е Киряков?
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hrup   
Дата:   18-02-16 21:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: bg2014   
Дата:   18-02-16 21:44

Приятелите са за трудните моменти. За лесните са готови всички. Приятели на маса..... искам да ги видя в труден момент.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: swqaz   
Дата:   18-02-16 21:46

bg2014 написа:

"Приятели на маса..... искам да ги видя в труден момент."


bg2014, почна да кълнеш нещо [smilie5]



Публикацията е редактирана (18-02-16 21:49)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: nositel   
Дата:   18-02-16 21:53

Очаква се да мине "рекламиращия" се сватбен фотограф и да изтрие поредната безмислена тема на объркан автор.[smilie21]

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена