Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hrup   
Дата:   19-02-16 15:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: kiten   
Дата:   19-02-16 15:45

"Сватбарски фотографь+"
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Serbezov   
Дата:   19-02-16 16:04

Заради тона ми на писане съм съгласен с наказание постоянен бан но искам такъв и за лъвчето понеже той си го е заслужил още преди много време въпреки че е с трети профил, но бан по ИП



Публикацията е редактирана (19-02-16 16:04)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: basileus   
Дата:   19-02-16 16:27

Много интересно стана. Някой пусна темата и гледа сеир отстрани... След това авторът няма нито едно изказано мнение. Такива теми не са сериозни, или просто са за друго място. Никаква полза от тях, само простотии, които никому не са нужни тук. Не трябва такива теми да се хвърлят ей така, без никаква нужда, без да допринесат за смисъла на форума.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: hrup   
Дата:   19-02-16 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Monov   
Дата:   19-02-16 18:47

Ааа не темата си е супер никво търкане....[cool] все едно съм у мангалската маала у село[cool]
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 18:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Serbezov   
Дата:   19-02-16 18:53

Даже си изтървал,гледам лъвчето си е редактирал поста където ме храни и предизвика,нещо в негов стил[smile]
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 19:10

В тази или някоя от другите теми, които Боби налази (не ми се проверява коя точно), Ночев много правилно каза, че това неговото е войнстваща посредственост. Като се добави явната агресия, виждам в това огромен проблем и той трябва да бъде разрешен. Навремето имах съсед, на когото като дете никога не се караха. Каквото и да направи - няма проблем. Купуват ни на мен и брат ми нови слушалки - той идва и ги счупва - реакцията от родителите е "Ееее, ама защо така правиш, бе, сине...". Подаряват му канарче - той му счупва краката и го хвърля от 7-ми етаж. Пак няма забележка. Да, обаче той порасна. Подбийваше баба си, която го гледаше, стигна се и до момент, в който удари с метална тръба по главата съсед и гръмна с газов пистолет в лицето на друг. Сега не знам къде е, но надали е престанал с допълването на бойната си биография. Иска ми се да мога да разбера как щяха да се стекат обстоятелствата, а и животът му, ако тогава някой се беше захванал с неблагодарната задача да го възпитава, да работи с него и да пресече в зародиш това поведение.
Поуката, според мен, е, че проблемите трябва да се посочват и да се решават, докато не е късно. Коректността, стъпването на пръсти и шепненето, току-виж сме разсърдили някого, не са добра стратегия - поне не и дългосрочна. Един ден тук всеки ще псува всеки, примерите за изкуство ще са ужасните снимки и видеа, които сега някои хора натрапват. Хубвото е, че поне все още срещат отпор.
Повечето още помним как завършиха живота си предишните два ника на Боби - женският и лъвският.
Все по-малко от хората, които обичам/х да чета, влизат и пишат тук. А аз влизам и чета всеки ден - нови неща и архиви. Рядко пиша, защото не се чувствам достатъчно уверен аз да давам акъли или знания и като цяло този форум ми е доста полезен и наистина с удоволствие го следя. Никак не ми се иска да умира, превърнат в махленска говорилня и поле за изява на собственици на фотоапарати (умишлено разграничаване от фотографи). Но явно това е нормалният път на нещата - погледнем ли на по-общо ниво, можещите и знаещите в живота също започват да си припасуват, оставяйки агресивната простащина да властва.

И не, Боби, не ми отговаряй, не ми пиши, не ме заплашвай и не ми се обяснявай - безсмислено е. Помисли един път в тоя живот от позицията на "А дали аз не бъркам някъде?".



Публикацията е редактирана (19-02-16 19:17)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 19:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ "ФОТОГРАфи, даже даващи съвети .!??
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 19:20

Не съм детектив, но е лесно да се навърже профил bobi_lav4e във вбокс, който профил качва видеоклипове на bobisi, с твоя профил, който пуска пак клипчета на "продуцентска къща" bobisi. Във facebook - същото. Снимките - еднакви, теб те има, жена ти я има - защо трябва да се опитваш да ни правиш на глупаци? [smilie11] Адски ниско мнение трябва да имаш за нас, ако смяташ, че сме чак такива лапни-шарани.



Публикацията е редактирана (19-02-16 19:21)
 Re: КАКВО ИМАМЕ - ПРЕЯЛИ ОТ СВАТБЕНА ФОТОГРАФИЯ
Автор: Admin   
Дата:   19-02-16 19:24

Достатъчно. Каквото имахте - казахте. Темата се затваря.
Предупреждавам всички, които си позволяват да нагнетяват напрежение в сайта - правата ви за писане ще бъдат спрени и при най-малкия опит за спам или заяждане.
Единствената причина, поради която няколко души не са баннати е, че така или иначе Фото Форум е пред пълна промяна и ще има превенция против простотията и агресивната неграмотност.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена