Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 16:07

Няма впрягане при мен,гледам да е от помощ критиката ми,други използват темата и на твой гръб се правят на велики,което означава че не са.

Ти,лично само ако пожелаеш ще вдигнеш качеството на продукцията,това ти се решаваш според дали те удовлетворява.

Просто често това,което върши работа за да си спомним дадени хубави моменти не сме го изпипали за да го представяме пред аудиторията тук,където е логично че има по-високи критерии и така и трябва да бъде в такъв сайт.

Няма драма.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 16:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: IshootPeople   
Дата:   19-02-16 17:02

Бонд ,щом казваш че това са любителски клипове за къв чеп всички ЛЮБИТЕЛСКИ клипове твои почват с BOBISI PROFESSIONAL PHOTOGRAPHERS и защо ги даваш за пример .Малеее тая дума професионалист колко много се бърка в днешно време :) Тва ми напомня някоя путка като види голям и черен фотоапарат и като каже малеее тоя е с профи апарат .Че и тука работата същата .Нищо лично Бобиси ама хорцата в БГ мама там да показваш и даваш съвети .
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 17:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 17:12

тончо какво му е на видеото не разбрах - за домашно ползване

...


нали не мислиш че само тук се гледат.лоша реклама няма



Последно...за домашно ползване ли е, или се рекламираш с него?
Ако е домашно - пасва ти перфектно на елементарната особа, ако е за реклама - тъжно ми е за клиентите ти, че си дават парите за подобен бълвоч[smilie23]


...П.С. ...сега пак попитай какво му е на видеото и кажи че е за домашно ползване[smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 17:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   19-02-16 17:50

colorphoto,
Хубаво си се обзавел с ФулФрейм тяло и цяла раница обективи. За съжаление това НЕ те прави фотограф, а просто притежател на техника. Снимките в профила ти само затвърждават тази констатация. Много те моля да се въздържаш да даваш съвети, защото самият ти имаш въпиюща нужда от тях.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bai_angel   
Дата:   19-02-16 18:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
То голямо шоу било тука

 Re: Най-доброто видео?
Автор: lamerko   
Дата:   19-02-16 19:09

Свършиха пуканките :(
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 19:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   20-02-16 00:43

Бай Ночев,ама ти наистина си започнал напоследък да се възприемаш като Биг брадър ли,последна инстанция ли,или местния шериф,ха-хааа!

Призоваваш ме да не пиша,от позицията на какъв във форума искаш да ме цензурираш,ако мога да разбера - питам и отговор не искам!

Е,ако знаеш колко нелепо изглеждаш с грандоманските си постове,не би ги писал така!

И не се усещаш че е в твой ущърб,предвид че си обществена личност да комуникираш така с всички,защото режисьора,по-точно добрия режисьор трябва да разбира от душите на хората и да намира път към всяка,а не да се излага редовно демонстрирайки доста ниска проба манталитет!

И друго ти излиза на показ хаджи Ночев - комплексите бако!

Намерил къде да се прави на последна инстанция в нет-а - нямаш ли актьори да ги режисираш или медия да я цензурираш че тука се изявяваш.

Аз какво да ти пиша за твоите кадри,ми единствено се вижда че можеш да снимаш снежен човек.....

Колкото до съветите - аз не съм писал съвети как да се прави видео,понеже наистина не съм компетентен и нямам проблем да го кажа.

Никъде няма да видиш да съм писал в никоя тема как да се снима видео,колкото и да търсиш.

А че имам нужда от съвети и знания за фотографията е безспорен факт в който няма нищо страшно - нали затова съм тук.

А ти Ночев за какво си тук,освен за да демонстрираш грандомания и безпардонност?

Както гледам не си от хората,които завързват приятелства.....



Публикацията е редактирана (20-02-16 02:52)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: t.marev   
Дата:   20-02-16 02:16

colorphoto написа:

> Бай Ночев,ама ти наистина си
> започнал напоследък да се
> възприемаш като Биг брадър
> ли,последна инстанция ли,или
> местния шериф,ха-хааа!
>
>
>
Еее, къде се тикаш тука да даваш съвети за туй и онуй! Това е запазена територия за по-първите хора! Ти си само притежател на техника! Нямаш право да си казваш мнението! Нямаш право да коментираш! Нямаш право да даваш съвети! Това не е работа за всеки, има си хора за това!Айде де! Не стига, че не си направил и половин късометражен филм, ами си седнал и да отваряш очите на другите!Я си сядай да задника, има кой да ги решава тия работи!

Светле, я донеси още една водка!

Виж сега....не си лошо момче, ама въздържай се малко де! То така всеки ако почне да дава съвети....ние за кво сме, а? Вярно понакупил си няква техника, дал си нЕкой лев, ама трай си бе чоджум! И твоето време ще дойде, имаш хоще хляб да ядеш. А бягай сега...и умната!

Светле, донеси още една водка!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bg2014   
Дата:   20-02-16 10:18

Въй.........къде съм?
 Re: Най-доброто видео?
Автор: nositel   
Дата:   20-02-16 10:38

В Бг.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   20-02-16 11:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bam-bam   
Дата:   20-02-16 11:13

Да бе !
Не може ... я само гледай като се събудят какво става [smilie18] [smilie18]
Светле, я донеси и на мен една водка! [smilie21]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   21-02-16 04:15

colorphoto,
Ти къде прочете, че искам да те цензурирам?
Нито искам, нито мога.
Дадох ти съвет да не ръсиш мозък, защото нямаш в излишък.
Че и психоаналитик се извъди! Да ти имам самочувствието!

t.marev,
И за теб се отнася.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   21-02-16 04:49

Ееее,моето самочувствие ли е голямо бре Ночев?

Баш ти,който редовно демонстрираш "скромност" да пишеш че ми било голямо самочувствието е леко комично.

За скромност пише този,който напоследък разправя че ще връща от 8-ми в 6-ти клас разни събеседници тука - демек се изживява за превъзхождащ и оценяващ неуките маси.



За мозъка и аз бих се радвал да имам поне малко повече от този с който разполагам,ама това е положението.

Опаа,забравих че съм със бил с голямо самочувствие и трябва да пиша че се имам за гениален за да получиш удовлетворение.




Станахме досадни на хората сигурно с личните си обяснения.



Публикацията е редактирана (21-02-16 04:55)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: БОНД   
Дата:   21-02-16 13:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: georgioiv   
Дата:   21-02-16 13:17

Бате Боби е полицай, фотограф, видеооператор, певец, танцьор, кючекчия, музикант... Сега ако кажеш че можеш да плетеш на една кука, и те признавам...
 Re: Най-доброто видео?
Автор: БОНД   
Дата:   21-02-16 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Admin   
Дата:   21-02-16 13:19

Достатъчно. Тотално омазана тема.
Ето за това ще има нива на достъп в новата версия на сайта.



Публикацията е редактирана (21-02-16 13:19)
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена