Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Най-доброто видео?
Автор: GAOFTO   
Дата:   15-02-16 18:19

Кой е апаратът до ~1300, който предлага най-доброто видео качество и видео функции?
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 18:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: rossen76   
Дата:   15-02-16 20:08

[beer]



Публикацията е редактирана (19-02-16 17:41)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: rossen76   
Дата:   15-02-16 20:13

[smile]



Публикацията е редактирана (19-02-16 17:41)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 20:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: rossen76   
Дата:   15-02-16 20:47

тамрон 17-50
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 20:52

Е НЕ! Това не е реално. Бонд и rossen76 дават съвети с примери от творчеството си и се хвалят помежду си.[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Закривайте форума, чес'но![smilie7]


П.С. За да не съм офтопик. За 1300лв си взех Panasonic LX100 и снимам 4К със страхотно качество на хубава матрица и страхотен обектив!
Точно от снощи имам материал на 1600 исо...картината е масло! Обаче след примерите на майсторите горе, ще ми е обидно да го покажа[smilie21]



Публикацията е редактирана (15-02-16 20:57)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 20:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   15-02-16 21:03

Апарат с най-добро видео до такава цена е трудно!
Но все пак ако искаш подобна опция на високо ниво, вариантът е един
- Сони некс с оптична стабилизация. Моделът некс 7 е еталон за :

-брилянтни балансирани цветове, надеждност на затвор и качествена оптика, възможност да използваш М42 стъкла като 135 3,5 и 35 2.4 на източния цейс.

Подобна опция на тази цена е немислима и трудно може да се предложи от алтернативите на Никон и Сони, голям плюс е визъорът и липсата на затвор при кроп сензор, при което можеш да снимаш от ръка на 135 x 1,5 = 202 mm при скорост 1/50 1/60, апаратът почти не непомръдва.
А за качеството на видеото можеш да съдиш по този линк, недостожимо в този ценови клас.
https://www.youtube.com/watch?v=06fJvtDRb0U

- детайлността на изображението, подплатена от 24 мегапикксела е повече от достатъчна за най-високите изисквания на съвременната дигитална ера.

Успех!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 21:03

ДА не е професионално видео...затова си има видео камери...това са любителски клипове ...

НЕ! Това е лайно!
На теб може да ти харесва, но да го даваш за пример си е дебилизъм!
Тоя спор сме го водили, затова спирам от сега.
Жив и здрав да си! И продължавай да наливаш акъл на младите, евала! Всестранно ерудираната ти личност е неизчерпаем учебник за неуките!
ЕВАЛА![smilie24]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: georgioiv   
Дата:   15-02-16 21:13

Е хубу, търси, търси - намери една снима на MixMike не на фокус - това прави ли мърляшкия ти клип по-добър ?
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 21:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: deandimov   
Дата:   15-02-16 21:14

Panasonic GХ7 или Panasonic G7
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 21:22

Това е лична снимка, качена само за спомен на хората на нея. Направена е при абсолютно пълна тъмнина и фокуса го взимах със запалка, а апарата беше на земята. И най-важното - не я пускам във всяка тема като пример, как хубаво снима 30Д.
Въпреки идиотския ти пост, ще се въздържа да коментирам умствения ти багаж. Той не е тайна за никого!
И един много важен съвет: Ако си прост, поне си мълчи, защото като се разприказваш, ще разсееш и малкото останало съмнение.[smilie24]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: GAOFTO   
Дата:   15-02-16 21:28

И аз май на тях се спрях, но можете ли да ми кажете ако сте запознат освен 4К каква е разликата между двата?
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 21:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: georgioiv   
Дата:   15-02-16 21:43

Бонд - хубаво показваш, но показваш нещо супер посредствено, което може да се снима с всякаква техника и от всеки, т.е. реално не помагаш на питащия по никакъв начин. Същия клип мога да снимам с телефона си. Целевата аудитория на твоя клип са комшиите по на ракия, а не специализиран форум за фотография. Усещай се малко, вдигни си летвата на самокритика и не допускай да показваш посредствени кадри и клипове и никой няма да те коментира с негативен оттенък.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 21:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 22:02

пфахахахахаха[smilie10] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 22:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: rossen76   
Дата:   15-02-16 22:26

[beer]



Публикацията е редактирана (19-02-16 17:42)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: mmjm   
Дата:   15-02-16 22:34

„...но апарата не е телефон [smile]
По нищо не личи.



Публикацията е редактирана (15-02-16 23:24)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Simbon4o   
Дата:   15-02-16 22:38

Panasonic FZ1000/G7 в този бюджет няма по-добро видео.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 23:02

rossen76: ...Относно супер телефона ти...

Телефона ми?!? [smilie10]
Нещо при вас двамата ситуацията е "звездите ми го говорят"![smilie2]


а това: звука е стерео ме потроши! Ще си го направя на тениска[smilie5]

Всеки човек с дори минимално количество акъл в главата, е наясно, че вграденото микрофонче в апарата е пълен боклук, и освен всичко хваща всяко почукване по кутията на апарата при промяна на настройки, бръмченето на стабилизацията, писукането на фокуса и т.н. Но Бонд-а... е яко стерео...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Евала - голям лаф![smilie24]



Публикацията е редактирана (15-02-16 23:04)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: vkk1   
Дата:   15-02-16 23:05

не се карайте, качвайте още клипове [cool]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 23:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   15-02-16 23:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: jonkobg   
Дата:   15-02-16 23:24

Е, защо не каза, че си бил в Зарата бе, човек!
Можеше да пием по едни липов чай някъде, тъкмо щеше да ми покажеш Никона :)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   15-02-16 23:24

килминау[smilie10]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Антивик   
Дата:   16-02-16 07:11

Мен па нещо друго не ми е ясно[smilie2], сигур що съм малко тъп....Що е това напъване на апаратите да правят видео/па било и най-доброто/....за видео си има камери, а до колкото в първите постове става въпрос за любителско видео за цена до 1400-500 лв. се намират твърде добри камери. Що трябва да се тормозят матрици, затвори и каквит там има джади на апарата, де си е направен основно за снимане....[smilie11]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   16-02-16 11:25

Защото са много скъпи камерите, които разполагат с големи матрици и сменяеми обективи, което при фотоапарата е "даденост". И защото благодарение на това получаваш хубава "кино визия" с добра динамика, полутонове, дефокус и т.н. А съответно домашните видеокамери и стандартните "професионални" сватбарски с вградения обектив и миниатюрната матричка ти ти докарват една доста плоска картина.
Това е дъвкано и предъвквано, още когато излезе 5Д марк II и хората започнаха да снимат сериали и филми дори с фотоапарати.
Надявам се, сега вече разбра, въпреки това...сигур що съм малко тъп...
 Re: Най-доброто видео?
Автор: CaracolStudio   
Дата:   16-02-16 11:34

Както винаги човека задал въпроса не е казал за какво ще го ползва.Щом пита значи не е наясно с дслр видеото и всеки канон От последните би му свършил работа . Ако ще се снима такива клипове като показаните и един ай фон би свършил перфектна работа .
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   16-02-16 11:46

Ако ще се снима такива клипове като показаните и един ай фон би свършил перфектна работа .

Сакън, ще обидиш двамата доайени!
Те специално са сложили тези видеа за да демонстрират приказното видео на Д7100 и 60Д
 Re: Най-доброто видео?
Автор: zbonev   
Дата:   16-02-16 11:56

Sony Rx100m3 има добро видео, ако не те притеснява липсата на вход за външен микрофон. Аз си го взех, да го ползвам повече за видео. Камерите с такъв сензор струват над двойно повече.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: 1swamp2frogs   
Дата:   16-02-16 11:57

Аз мисля, че този Panasonic HC-V750 се справя много добре при всякакви условия, както е и видно от клипа, и не му трябва на човека никакъв дслр

https://www.youtube.com/watch?v=3dIkhtllfsY
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Han_Solo   
Дата:   16-02-16 11:58

https://vimeo.com/87530392

Това е снимано с D70... в София [smilie3]
част от кадрите на това:
https://www.youtube.com/watch?v=IwxG-bc1V2w

също, друга част са снимани с Red Dragon [smilie8]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   17-02-16 01:43

Става ми хем смешно, хем тъжно, когато в теми за видео пишат хора, които имат оскъдни знания и смехотворни умения, но се смятат за "професионалисти" само защото изкарват по някой лев от разни малоумни хорица с покъртително ниски критерии и отчайващо пошъл вкус.

Писал съм го много пъти: за видео Панасоник или Сони. Всичко друго е класи отдолу.

За този бюджет - Simbon4o го е написал - Panasonic FZ1000 или G7. Аз ще добавя LX100 и Sony a6000.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   17-02-16 07:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   17-02-16 15:23

Бонд,
Словоблудството е опасно!
Снимай си сватбите за пет лева и не се обаждай!
[smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   17-02-16 15:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   18-02-16 17:34

Ако искаш - плащай си, за да снимаш. Твоя си работа!
Само не се бутай там, където нямаш работа!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 17:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   18-02-16 17:45

Опазил ме Господ да снимам по кръчми!
Изобщо нямам намерение да те уча. Ти така или иначе нищо не "вдяваш"!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 17:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   18-02-16 18:04

Само едно уточнение...
Самоук, значи човек, който макар и сам, се е научил на нещо.
При теб случая, меко казано, не е такъв[smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   18-02-16 18:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: illuminations   
Дата:   18-02-16 18:43

....
13 ф-стоп динамична резолюция
до 4К DigitalCinema формат / 24фпс
HVEC / 70 мбпс

за качество на запис освен ако не сравняваме някой RAW хаковете, които обаче идват с много голямо наказание като размер на запис, просто няма равен Самсунг

HVEC:
http://authors-vault.com/SAM_0222.MP4


конвертирано за простосмъртни в h264 :
http://authors-vault.com/SAM_0222_Pro_1920x1080.mp4



[beer]



Публикацията е редактирана (18-02-16 18:48)
 Re: Най-додброто видео?
Автор: deandimov   
Дата:   18-02-16 20:04

Доста брутална картинка изкара самсунга.А какъв е модела ако не е тайна.[smilie5] [smilie5] [smile] [smile]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: illuminations   
Дата:   18-02-16 20:38

nx500 / 500$

[beer]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-02-16 14:06

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Направихте деня ми пичове. Много се смях!!! Битката на динозаврите. [smilie18] [smilie18]
Оня клип от Стара Загора... малее малеее. Още като видях типографията... нямам думи... [smilie18]
BTW във Википедия пише какво е типография.

Едно видео с телефон за сравнение.

Видеото не е мое. Правя снимки и то най-вече любителски.

 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:15

Като е за домашно ползване, защо го пускаш във всяка втора тема, ве?
И да ти кажем какво не му е наред, няма да разбереш!
Параграф 22!

ТУК можеш да провериш, какво искам да кажа с това!

Поздрави!

 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:21

Мисля, че съм ти го казвал, но като те знам, може да не си го разбрал...

Когато си умрял, ти не знаеш че си умрял... гадно е само за другите. Същото е и когато си глупав![smilie24]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:52

#киллминау, #нимоапоичи, #дъмбесолл[smilie10] [smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 14:54

Как да отрежеш Мунчо от участие, без това да бъде дискриминация и ограничаване на права... Зис ис зи куесчън.
Кичеци и Разходки...... в........ новияТ......... парк......... на ..........гр. Стара Загора.........да'ге. Ово jе стандарт!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 15:01

Голямо коте, видео има ли, казвай?! [smilie18]
На тебе няма какво да ти казвам, чукча е писател, кинематограф, режисьор, сценарист, диджей и т.н. И да му се каже нещо, вакуумът в съда над раменете няма да го приеме.
От обща култура, викаш, тоз парк да знам поне как се казва, а? Ами не знам, пълен безпросветник съм. И даже маанета и кичеци с "друсане на дупета" не знам :)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Rand   
Дата:   19-02-16 15:13

Ех, не сте прочели описанието на клипа " за по добро качество пускайте от HD /1920x1080". Затова и не оценявате качеството на друсаните дупета.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 15:16

NOGO ZLOBA I ZAVIS. MOJE BI E OT KAMTREILS?!?!111

Пишеш както снимаш, снимаш както композираш, композираш както мислиш, мислиш както пишеш. Завършен кръг е при теб. Лошото е, че ако го осъзнаваше щеше да има някаква крехка надежда за прогрес. Което пак ни навежда на мисълта - как ограничаваш някого, без да му орязваш правата и свободите?

П.С. (Пост скриптум - https://en.wikipedia.org/wiki/Postscript
- да продължим образователната мисия)
Не се веселя на такава музика и в такава обстановка. Аз се веселя на рок музика, на красива етно музика (Исихия, например). Слушам класика, за върховна наслада вкъщи. Така че кИчеците и друсванията на дупета си ги задръж за своята бандичка.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 15:30

Бонд,има си много трески за дялане това видео и преддидущите ти.

Операторството и режисурата са занаят /и евентуално изкуство/ ,които не се усвояват нито бързо,нито лесно и е трудно да се получат добри резултати само по усет,още по-вече че не всеки го има този усет заложен.

За да се движиш напред трябва да заложиш и критерии по-високи.

Но най-важното,предвид че така и така се занимаваш с такава дейност е да се запишеш на някой курс по видеография и да започнеш от А-Б.

Нищо няма да загубиш освен профанството.

Има и книжки по въпроса,има и материали в мрежата - човек се учи докато е жив.

Ако е майсторски заснето,няма проблем каква е музиката.



Лошото е че тука някой хора им липсва САМОвъзпитание да комуникират ТОЛЕРАНТНО,ако и да са известни режисьори /а някои и режисьори даже не са/ и като ги четеш само ще си затвърдиш позицията че си прав,а всъщност има още много да се усъвършенстваш.

Така че писаници от типа на техните уж критики само показват ГРАНДИОЗНОТО им ЕГО и че им е кеф да се самовъзвеличават тук,а полза от критиките им - НИКАКВА,даже имат отрицателен ефект.

Тези неща са въпрос на модериране.



Публикацията е редактирана (19-02-16 15:38)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: marrio31   
Дата:   19-02-16 15:42

Голям си Бонд[smile] как ти идва на акъла да пускаш такива клипове,като нямаш нищо добро не пускай просто.Това хоро може да се снима доста по-добре и да изглежда даже интересно[smile]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 15:45

Не ние да те учим,бе Боби - ти сам трябва да ПОЖЕЛАЕШ СЕ научиш,дали от някой специалист,дали от някой курс,дали от четене и гледане в нет-а.



Публикацията е редактирана (19-02-16 15:50)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bdahlia   
Дата:   19-02-16 15:58

Хаххаха Бондее, бондеее чета и риВъ мой! :)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-02-16 15:58

Мисля, че снимащите сериозно видео с DSLR няма да пишат в темата, но пък за сметка на това искренно се забавляват. [smilie18]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 16:07

Няма впрягане при мен,гледам да е от помощ критиката ми,други използват темата и на твой гръб се правят на велики,което означава че не са.

Ти,лично само ако пожелаеш ще вдигнеш качеството на продукцията,това ти се решаваш според дали те удовлетворява.

Просто често това,което върши работа за да си спомним дадени хубави моменти не сме го изпипали за да го представяме пред аудиторията тук,където е логично че има по-високи критерии и така и трябва да бъде в такъв сайт.

Няма драма.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 16:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: IshootPeople   
Дата:   19-02-16 17:02

Бонд ,щом казваш че това са любителски клипове за къв чеп всички ЛЮБИТЕЛСКИ клипове твои почват с BOBISI PROFESSIONAL PHOTOGRAPHERS и защо ги даваш за пример .Малеее тая дума професионалист колко много се бърка в днешно време :) Тва ми напомня някоя путка като види голям и черен фотоапарат и като каже малеее тоя е с профи апарат .Че и тука работата същата .Нищо лично Бобиси ама хорцата в БГ мама там да показваш и даваш съвети .
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 17:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 17:12

тончо какво му е на видеото не разбрах - за домашно ползване

...


нали не мислиш че само тук се гледат.лоша реклама няма



Последно...за домашно ползване ли е, или се рекламираш с него?
Ако е домашно - пасва ти перфектно на елементарната особа, ако е за реклама - тъжно ми е за клиентите ти, че си дават парите за подобен бълвоч[smilie23]


...П.С. ...сега пак попитай какво му е на видеото и кажи че е за домашно ползване[smilie10] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 17:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   19-02-16 17:50

colorphoto,
Хубаво си се обзавел с ФулФрейм тяло и цяла раница обективи. За съжаление това НЕ те прави фотограф, а просто притежател на техника. Снимките в профила ти само затвърждават тази констатация. Много те моля да се въздържаш да даваш съвети, защото самият ти имаш въпиюща нужда от тях.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bai_angel   
Дата:   19-02-16 18:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
То голямо шоу било тука

 Re: Най-доброто видео?
Автор: lamerko   
Дата:   19-02-16 19:09

Свършиха пуканките :(
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 19:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   20-02-16 00:43

Бай Ночев,ама ти наистина си започнал напоследък да се възприемаш като Биг брадър ли,последна инстанция ли,или местния шериф,ха-хааа!

Призоваваш ме да не пиша,от позицията на какъв във форума искаш да ме цензурираш,ако мога да разбера - питам и отговор не искам!

Е,ако знаеш колко нелепо изглеждаш с грандоманските си постове,не би ги писал така!

И не се усещаш че е в твой ущърб,предвид че си обществена личност да комуникираш така с всички,защото режисьора,по-точно добрия режисьор трябва да разбира от душите на хората и да намира път към всяка,а не да се излага редовно демонстрирайки доста ниска проба манталитет!

И друго ти излиза на показ хаджи Ночев - комплексите бако!

Намерил къде да се прави на последна инстанция в нет-а - нямаш ли актьори да ги режисираш или медия да я цензурираш че тука се изявяваш.

Аз какво да ти пиша за твоите кадри,ми единствено се вижда че можеш да снимаш снежен човек.....

Колкото до съветите - аз не съм писал съвети как да се прави видео,понеже наистина не съм компетентен и нямам проблем да го кажа.

Никъде няма да видиш да съм писал в никоя тема как да се снима видео,колкото и да търсиш.

А че имам нужда от съвети и знания за фотографията е безспорен факт в който няма нищо страшно - нали затова съм тук.

А ти Ночев за какво си тук,освен за да демонстрираш грандомания и безпардонност?

Както гледам не си от хората,които завързват приятелства.....



Публикацията е редактирана (20-02-16 02:52)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: t.marev   
Дата:   20-02-16 02:16

colorphoto написа:

> Бай Ночев,ама ти наистина си
> започнал напоследък да се
> възприемаш като Биг брадър
> ли,последна инстанция ли,или
> местния шериф,ха-хааа!
>
>
>
Еее, къде се тикаш тука да даваш съвети за туй и онуй! Това е запазена територия за по-първите хора! Ти си само притежател на техника! Нямаш право да си казваш мнението! Нямаш право да коментираш! Нямаш право да даваш съвети! Това не е работа за всеки, има си хора за това!Айде де! Не стига, че не си направил и половин късометражен филм, ами си седнал и да отваряш очите на другите!Я си сядай да задника, има кой да ги решава тия работи!

Светле, я донеси още една водка!

Виж сега....не си лошо момче, ама въздържай се малко де! То така всеки ако почне да дава съвети....ние за кво сме, а? Вярно понакупил си няква техника, дал си нЕкой лев, ама трай си бе чоджум! И твоето време ще дойде, имаш хоще хляб да ядеш. А бягай сега...и умната!

Светле, донеси още една водка!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bg2014   
Дата:   20-02-16 10:18

Въй.........къде съм?
 Re: Най-доброто видео?
Автор: nositel   
Дата:   20-02-16 10:38

В Бг.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   20-02-16 11:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bam-bam   
Дата:   20-02-16 11:13

Да бе !
Не може ... я само гледай като се събудят какво става [smilie18] [smilie18]
Светле, я донеси и на мен една водка! [smilie21]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: chrisnoch   
Дата:   21-02-16 04:15

colorphoto,
Ти къде прочете, че искам да те цензурирам?
Нито искам, нито мога.
Дадох ти съвет да не ръсиш мозък, защото нямаш в излишък.
Че и психоаналитик се извъди! Да ти имам самочувствието!

t.marev,
И за теб се отнася.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   21-02-16 04:49

Ееее,моето самочувствие ли е голямо бре Ночев?

Баш ти,който редовно демонстрираш "скромност" да пишеш че ми било голямо самочувствието е леко комично.

За скромност пише този,който напоследък разправя че ще връща от 8-ми в 6-ти клас разни събеседници тука - демек се изживява за превъзхождащ и оценяващ неуките маси.



За мозъка и аз бих се радвал да имам поне малко повече от този с който разполагам,ама това е положението.

Опаа,забравих че съм със бил с голямо самочувствие и трябва да пиша че се имам за гениален за да получиш удовлетворение.




Станахме досадни на хората сигурно с личните си обяснения.



Публикацията е редактирана (21-02-16 04:55)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: БОНД   
Дата:   21-02-16 13:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: georgioiv   
Дата:   21-02-16 13:17

Бате Боби е полицай, фотограф, видеооператор, певец, танцьор, кючекчия, музикант... Сега ако кажеш че можеш да плетеш на една кука, и те признавам...
 Re: Най-доброто видео?
Автор: БОНД   
Дата:   21-02-16 13:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Admin   
Дата:   21-02-16 13:19

Достатъчно. Тотално омазана тема.
Ето за това ще има нива на достъп в новата версия на сайта.



Публикацията е редактирана (21-02-16 13:19)
 

 Тази тема е затворена