Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Най-доброто видео?
Автор: illuminations   
Дата:   18-02-16 20:38

nx500 / 500$

[beer]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-02-16 14:06

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Направихте деня ми пичове. Много се смях!!! Битката на динозаврите. [smilie18] [smilie18]
Оня клип от Стара Загора... малее малеее. Още като видях типографията... нямам думи... [smilie18]
BTW във Википедия пише какво е типография.

Едно видео с телефон за сравнение.

Видеото не е мое. Правя снимки и то най-вече любителски.

 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:15

Като е за домашно ползване, защо го пускаш във всяка втора тема, ве?
И да ти кажем какво не му е наред, няма да разбереш!
Параграф 22!

ТУК можеш да провериш, какво искам да кажа с това!

Поздрави!

 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:21

Мисля, че съм ти го казвал, но като те знам, може да не си го разбрал...

Когато си умрял, ти не знаеш че си умрял... гадно е само за другите. Същото е и когато си глупав![smilie24]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: MixMike   
Дата:   19-02-16 14:52

#киллминау, #нимоапоичи, #дъмбесолл[smilie10] [smilie5]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 14:54

Как да отрежеш Мунчо от участие, без това да бъде дискриминация и ограничаване на права... Зис ис зи куесчън.
Кичеци и Разходки...... в........ новияТ......... парк......... на ..........гр. Стара Загора.........да'ге. Ово jе стандарт!
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 14:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 15:01

Голямо коте, видео има ли, казвай?! [smilie18]
На тебе няма какво да ти казвам, чукча е писател, кинематограф, режисьор, сценарист, диджей и т.н. И да му се каже нещо, вакуумът в съда над раменете няма да го приеме.
От обща култура, викаш, тоз парк да знам поне как се казва, а? Ами не знам, пълен безпросветник съм. И даже маанета и кичеци с "друсане на дупета" не знам :)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Rand   
Дата:   19-02-16 15:13

Ех, не сте прочели описанието на клипа " за по добро качество пускайте от HD /1920x1080". Затова и не оценявате качеството на друсаните дупета.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Dobromir_Kalenikov   
Дата:   19-02-16 15:16

NOGO ZLOBA I ZAVIS. MOJE BI E OT KAMTREILS?!?!111

Пишеш както снимаш, снимаш както композираш, композираш както мислиш, мислиш както пишеш. Завършен кръг е при теб. Лошото е, че ако го осъзнаваше щеше да има някаква крехка надежда за прогрес. Което пак ни навежда на мисълта - как ограничаваш някого, без да му орязваш правата и свободите?

П.С. (Пост скриптум - https://en.wikipedia.org/wiki/Postscript
- да продължим образователната мисия)
Не се веселя на такава музика и в такава обстановка. Аз се веселя на рок музика, на красива етно музика (Исихия, например). Слушам класика, за върховна наслада вкъщи. Така че кИчеците и друсванията на дупета си ги задръж за своята бандичка.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 15:30

Бонд,има си много трески за дялане това видео и преддидущите ти.

Операторството и режисурата са занаят /и евентуално изкуство/ ,които не се усвояват нито бързо,нито лесно и е трудно да се получат добри резултати само по усет,още по-вече че не всеки го има този усет заложен.

За да се движиш напред трябва да заложиш и критерии по-високи.

Но най-важното,предвид че така и така се занимаваш с такава дейност е да се запишеш на някой курс по видеография и да започнеш от А-Б.

Нищо няма да загубиш освен профанството.

Има и книжки по въпроса,има и материали в мрежата - човек се учи докато е жив.

Ако е майсторски заснето,няма проблем каква е музиката.



Лошото е че тука някой хора им липсва САМОвъзпитание да комуникират ТОЛЕРАНТНО,ако и да са известни режисьори /а някои и режисьори даже не са/ и като ги четеш само ще си затвърдиш позицията че си прав,а всъщност има още много да се усъвършенстваш.

Така че писаници от типа на техните уж критики само показват ГРАНДИОЗНОТО им ЕГО и че им е кеф да се самовъзвеличават тук,а полза от критиките им - НИКАКВА,даже имат отрицателен ефект.

Тези неща са въпрос на модериране.



Публикацията е редактирана (19-02-16 15:38)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: marrio31   
Дата:   19-02-16 15:42

Голям си Бонд[smile] как ти идва на акъла да пускаш такива клипове,като нямаш нищо добро не пускай просто.Това хоро може да се снима доста по-добре и да изглежда даже интересно[smile]
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: colorphoto   
Дата:   19-02-16 15:45

Не ние да те учим,бе Боби - ти сам трябва да ПОЖЕЛАЕШ СЕ научиш,дали от някой специалист,дали от някой курс,дали от четене и гледане в нет-а.



Публикацията е редактирана (19-02-16 15:50)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: Бонд   
Дата:   19-02-16 15:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Най-доброто видео?
Автор: bdahlia   
Дата:   19-02-16 15:58

Хаххаха Бондее, бондеее чета и риВъ мой! :)
 Re: Най-доброто видео?
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-02-16 15:58

Мисля, че снимащите сериозно видео с DSLR няма да пишат в темата, но пък за сметка на това искренно се забавляват. [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена