Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: quazimodo   
Дата:   20-08-17 12:37

Руска връзка[smilie18][beer]: ТУК

За свалянето ползвай depositfiles, обикновено сваляне. Става малко бавно, но е безопасно и безплатно. Ако не те устройва руския, метни един мигач и ще видим и за нещо английско.


Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: Youllsuffer   
Дата:   20-08-17 13:08



Определено ми трябва нещо на Английски или Български!!

Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: quazimodo   
Дата:   20-08-17 13:37

ЕТО . Важат същите подусловия като за руския вяриант.


Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: nyamago   
Дата:   20-08-17 14:21

Някой да знае откъде мога да си взема безплатно BMW M8 GTE, че ми се е докарало? [smilie18]

Същото е, разликата в цената НЕ Е оправдание. Даже малката цена на една книга морално е по-неоправдана кражба, защото Андрешко Ганев МОЖЕ да си я позволи.

Поне не го правете публично и на висок глас, във форум, в който изрично е забранено! [smilie22]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: quazimodo   
Дата:   20-08-17 14:53

Няма го (кой го няма), чел ли си Библията? Или си над тези неща?[smilie18][smilie18][smilie18][beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: LeniS   
Дата:   20-08-17 14:55

А просто отивате в Хеликон, Ориндж или Буктрейдинг и си купувате пълното ръководство на Адоб за LR ако вече не е изчерпано..

Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: nyamago   
Дата:   20-08-17 15:19

Ако имаш предвид "Който е без грях, нека пръв да хвърли камък!" - не съм над тези неща. И аз съм "взимал" едно-друго понякога. [smilie3]

Но не оправдавам себе си, както и не оправдавам други като го правят. Не говоря за бедни африканци и бангладеш-ци, които не могат да си позволят нищо, защото нямат и какво да ядат. Тук говорим за горди европейци (!) с достатъчни доходи за онанизъм с най-съвременна фото-техника. Байганювщината е което ме дразни, не библейската вина на крадеца.

Отговори на това съобщение
 Re: Книга за Lightroom в PDF
Автор: uri64   
Дата:   20-08-17 16:37

Няма да те разберат.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »