Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Първи фулфрейм - Canon или Nikon?..
Автор: PhotoBo   
Дата:   11-02-16 01:07

Я дай два еднакви кадъра с марк3 и 600д от дискотека на ф2 с танцьорки и светлини да си направи човека извода [smilie3]
 Re: Първи фулфрейм - Canon или Nikon?..
Автор: Hman   
Дата:   11-02-16 14:43

За мен в случая липсата на точен фокус идва от обектива. Тази 35 ца като обектив не е със добър фокус според мен, изхождайки от факта че съм имал 3 различни на д5200 и д7100. От изброените тела бих взел д800 понеже съм снимал 1 година с д800е и знам какво може. В случая обаче може би малко тренировки в същите условия и с други настройки на апарата и нещата ще са по добри и с това тяло.
 Re: Първи фулфрейм - Canon или Nikon?..
Автор: Pavlov   
Дата:   11-02-16 18:51

Така или иначе обективът е продаден. ВЪпреки, че на мен това ми беше 4-тата бройка от модела, ползвал съм го на D5100 и D7100, а предните бройки - на D5000, D80, D7000. Като цяло не съм имал оплаквания от точността на фокуса, като изключим, че на D7100 имаше нужда от лека корекция с фината АФ настройка. По-скоро ми се струва, че моторът му е прекалено бавен за движещи се обекти.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.