Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Страх ме е да си залепя винетката ...
Автор: Bumerang   
Дата:   30-01-16 08:33

imitev -много си прав.Само да се променят пенсии и заплатите в провинцията.Идете в Монтана Видин Враца/а и не само там/и питайте колко са заплатите.Безработица ,корупция във всички сфери на всички нива.Иначе сметката накрая я плаща винаги един същ-онеправдания изстрадал български народ.Нали един съдия или прокурор с 10-15 хил лв доход и с 100 000 годишни премии не му пука за винетката.Ами погледнете лекарските паркинги /които са отделни/ за да видите автопарка на лекарите и аптекари-търговци.Ами строителните измамници ,топлофикационни и енергийни дружества и т.н.На тях не им пука за цената на винетките въобще [smilie7]
 Re: Страх ме е да си залепя винетката ...
Автор: asahi   
Дата:   30-01-16 08:37

Това, което наистина ме безпокои, е човешката глупост, в частност глупостта, която ходи по безпросветния ни народ.

Какво може и не може го пише в законите. Цъкате в Лекс.бг и прочитате. Рекъл-казал пред администрацията, контролните органи и съда не минават.
 Re: Страх ме е да си залепя винетката ...
Автор: Bumerang   
Дата:   30-01-16 09:01

Ние и да четем лекс.бг не върши работа ,ако Бойко не го чете.А той не го чете защото там не пише нищо за Винету [smilie7]
 Re: Страх ме е да си залепя винетката ...
Автор: Konstantinov   
Дата:   30-01-16 12:04

Имам близък в Чикаго там станали улиците на дупки ,и така 6 месеца някъде 90-те години, живушите имали съюз на собствениците и почнали да събират по 200 долара на месец от домакинство и оправили пътищата и улиците ,който не плаща го съдят и му вземат пак парите ,та този близък освен че плаща данък няколко хиляди плаща и тия 2400 и отделно заема за мезонета и гаража.
Аз съм купил торба цимент и теракол и пясък и лепя плочите на тротоара пред сградата в която живея ,пълня дупките по улицата пред сградата не е скъпо.Близо до Солунска живея и бул. Хр. Ботев, синя зона го водят.На инспекторите дето проверяват винетките за паркиране в синя зона по 150 лева ,плащали заплати по 1500 лева.



Публикацията е редактирана (30-01-16 12:09)
 Re: Страх ме е да си залепя винетката ...
Автор: Admin   
Дата:   30-01-16 12:30

Уважаеми форумци ако желаете да публикувате теми извън фотографията, моля правете го в съответния раздел. Тази тема е публикувана в раздел "обща фото тема" , мястото и не е там.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена