Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как осветявате модел в цял ръст
Автор: pepi34   
Дата:   30-01-16 02:26

xm_style написа:

> Браво, даже малко сте им взели [cool]
>

По горе писах, дадохме за тази сума само суровите РОУ, за показаната обработка искахме 10Е на кадър но в Русия си намериха за 5.После ни показаха как е мацано за тия пари, но на тях им харесвало. Бях пуснал една анкета сред колеги да видя кой на каква цена е готов да снима такава заявка, имаше оферта от 5лв на кадър. Тоест 1000евроVS 250лв. Защо трябва да си омаловажаваме труда сами, това е основния въпрос и дилема? Това ми е и част от нотката в темата. Покажи на клиента, че уважаваш себе си, за да го респектираш и той да те уважава!

Иначе ше ме извинявате,нищо лично, но въпроса на автора на темата както казах е съвсем нормален, ако се учиш да снимаш. И съвсем ненормален , ако снимаш за пари, тоест работиш тази работа. Както е също толкова нормално аз да питам как да стигна до адрес в София и съвсем ненормално да се кача в такси и шофьора да не знае къде е адреса!



Публикацията е редактирана (30-01-16 02:34)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »