Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: chrisnoch   
Дата:   23-01-16 15:08

GenaDP написа:
"Щом не можеш да се сетиш сам, ще ти обясня подробно с/у съответното заплащане."

Става! Ама ако не съм доволен, ти ще ми платиш за загубеното време. Не съм благотворителна организация, та да се занимавам със заядливи идиоти!
Много се съмнявам, че можеш да ми кажеш нещо смислено! Като толкова много знаеш, да беше обяснил на колегата как да се справи най-добре с тези тъпи вани! Иначе всеки "професор" може да репликира с по едно изречение.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: GenaDP   
Дата:   23-01-16 16:03

Много се съмнявам, че можеш да ми кажеш нещо смислено! Като толкова много знаеш, да беше обяснил на колегата как да се справи най-добре с тези тъпи вани!

Очевидно "колегата" не се нуждае от обяснения за ваните, за разлика от теб. И тъй като гледам не ваните са тъпи, а този, дето не може да се сети как се ползват...

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: папач   
Дата:   23-01-16 16:41

В моя случай се ползват за видео вече 25 години и са по 1000 вата на осрам. Имам 4 бр. от които ползвам само 2 напоследък.Това е най-евтиния и най сполучлив вариянт който съм изпробвал до сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-01-16 00:53

GenaDP написа:
"Очевидно "колегата" не се нуждае от обяснения за ваните, за разлика от теб. И тъй като гледам не ваните са тъпи, а този, дето не може да се сети как се ползват... "

Очевидно нищо смислено не можеш нито да напишеш, нито да кажеш! Снимай си концертите и не се "бутай между шамарите"!


папач написа:
"В моя случай се ползват за видео вече 25 години и са по 1000 вата на осрам. Имам 4 бр. от които ползвам само 2 напоследък.Това е най-евтиния и най сполучлив вариянт който съм изпробвал до сега."

Гледам ти снимките и направо настръхвам от ужас като си представя какво видео "произвеждаш"!

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: colorphoto   
Дата:   25-01-16 01:48

Охоо,тука вече и шамари се раздават.....

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-01-16 02:18

Само виртуални шамари, споко! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: colorphoto   
Дата:   25-01-16 02:20

Днес виртуални,утре знам ли.....

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: victory13   
Дата:   25-01-16 02:23

Тряаа да има вяра в бъдещето [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: папач   
Дата:   25-01-16 08:56

Не ми гледай снимките от сапунера.Твоите няма и да ги погледна.Видеото ми е HD и често ме канят и в столицата

Отговори на това съобщение
 Re: Базов кит за видео осветление?
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-01-16 13:59

Аз не говоря за качеството на снимките, че да се оправдаваш със "сапунера". Говоря за "качеството" на осветлението, което е просто потресаващо!
Много те моля да не даваш за пример това, което правиш. Ти си просто занаятчия, който обслужва хора с лош вкус, пък били те и жители на столицата.



Публикацията е редактирана (25-01-16 14:00)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »