Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Хелп
Автор: Avsar   
Дата:   16-01-16 19:18

Не разбирам много от фотошоп. Предимно работя с корел дроу и фотопейнт, които разбира се не са за тази цел, но снимки специално мога да режа. Опитах на бял фон (обикновен картон), махнах палатката и използвах дневната светлина, снимах на ауто и сега са по-добре. Писах и на Даниел, даде ми добри съвети на лично. То и кухнята не е най....но както и да е. А относно коментара с това, че инвестирам без да разбирам - първо идеята ми е да се развивам както с предметна така и с портретна фотография в последствие, за това съм се насочил към светкавици и софтбоксове, които специалистите от динафос ми препоръчаха да стават и за предметна и за портретна, вместо само диодни лампи с постоянна светлина без опция за надграждане. Просто дето се вика не знам какво става още, но уча. Благодаря пак и на последните коментари за информацията!
 Re: Хелп
Автор: dekov   
Дата:   16-01-16 19:59

Най-напред разучи фотоапарата, разбери какво е скорост , бленда (диафрагма),какво е влиянието им при образуването на изображението.Как се регулират на камерата и после е лесно.

 Re: Хелп
Автор: roumen6   
Дата:   18-01-16 11:55

на колегата компир предложението е добро! [smilie24]
 Re: Хелп
Автор: Avsar   
Дата:   18-01-16 12:11

Благодаря на всички! Затварям темата, ясно е, че трябва много четене и снимане :) успехAvsar написа:
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.