Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: bg2014   
Дата:   11-01-16 16:32

Това, ако не е яко .... много яко

Влезте в сайта и разглеждайте всеки пиксел ....уголемявайте и кажете колко часа прекарахте пред тази снимка. Направо останах без дъх и си мисля, че всеки фотограф има вече по-големи мечти.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: dekov   
Дата:   11-01-16 17:06

Само дето точно пък в центъра е зле.


Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: Lycan   
Дата:   11-01-16 17:13

навсякъде е зле :(
егати гинеса



Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: nyamago   
Дата:   11-01-16 17:19

Нямаше да е лошо ако беше в някой любителски форум като този. Без претенциозните грандомански приказки за 'велико' постижение - защото не е такова. Жалко.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: krist   
Дата:   11-01-16 17:26

“Няма нищо по-лошо от брилятно ясна снимка с неясна идея.”

Не, че е толкова лоша, де, може би, ако се принтне на няколко метра хартия, ще е въздействаща.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: itilien   
Дата:   11-01-16 17:50

аз прекарах около 15 секунди :) Не видях нищо интересно.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: 798099   
Дата:   11-01-16 18:44

Само на моя монитор ли изглежда като зле сглобена панорама. Личат си "сглобките" и как не е "хванала" маската.

Ама аз съм дилетант, може и да не съм прав...

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: aldygreen   
Дата:   11-01-16 20:30


https://photo-forum.net/static/site_pics/198/1452536855_2016-01-11_201335a.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: Hman   
Дата:   11-01-16 21:55

Аматьорска работа, да се бяха постарали малко повече за Гинес и като знаят колко хора с интерес към фотографията ще ги гледат тези кръпки.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: bg2014   
Дата:   11-01-16 23:56

Дааа.. според този форум (на специалисти от форума?) аматьорска работа. 70 хиляди кадъра сглобени в една снимка с уникален зуум. Това всичкото (техника, усилия, време, програма за обработка, подготовка и каквото още не може да се сетите) си е аматьорска работа.
Ех.. професори по фотография.....кухи не само в профилите.
Да, велико постижение е. Велико, защото всеки може да бъде там с тази фотография, с една снимка. Може да гледа бъдещето на фотографията.
Защо ли не съм изненадан?
Имали са пари и време, снимали са. Какво толкова?
Какво да и гледам на снимката? Снимка и то с много дефекти в средата, по краищата и наоколо. Вероятно изказалите се са преподаватели по фотография, предполагам?
Вие тез круши от къде ги взимате?...
Ех, че тема се заформи....



Публикацията е редактирана (12-01-16 00:05)

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: Lycan   
Дата:   12-01-16 00:07

Споко! Има купища къде по-безсмислени най-най.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: piknik   
Дата:   12-01-16 00:24

Едно реално видео, което ме плаши... Това не е снимка... това го правим ние хората... ( снимането със светкавици и Хаселблад също допринася - закачка към една друга тема..)

https://www.youtube.com/watch?v=hC3VTgIPoGU



Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: bg2014   
Дата:   12-01-16 00:38

Това е плашещо наистина...

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-01-16 01:37

bg2014 написа:
"Ех.. професори по фотография.....кухи не само в профилите."

То твоят щото не е кух, та дрънка!
Нищо, че е пълен с някакво подобие на снимки!
Явно си мислиш, че си се качил на камбанария, та тъй важно размахваш пръст от върха й?
Тц, все още си дълбоко в катакомбите под нея!
Нищо лично, но ... начинаещите аматьори трябва да си знаят мястото!
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: bg2014   
Дата:   12-01-16 08:53

Красиви думи. Професорски.Благодаря!
Да не мислиш, че всеки , който гледа Мона лиза е велик художник?
По-голяма част от темите са скандални и тъпи, с много припирни и обиди.
Аз в такива теми не съм участвал Вероятно защото съм начинаещ аматьор. Това не ми пречи, като видя нещо велико да му се възхитя, без разрешението на кухи професори (нямам предвид теб).
Та защо да гледам как свестни хора напускат форума заради професири? Защо да мълча, вместо да кажа всичко право в очите?
Не!

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: novi4ok   
Дата:   12-01-16 11:28

Аз не съм професор. Най-малко пък по фотография. А това тук е точно толкова велико, колкото би било ако някой събере цялата строителна техника на България и изкопае в Софийското поле яма с ширина 50 километра и дълбочина 100 метра. Обема труд ще е подобен, разходите по големи, а смисълът точно толкова липсващ. И цялата работа, въпреки безсмислието, свличащите се стени и дефекти ще трябва да влезе в Гинес защото, видите ли, е положен гоУем труд.
Те и Данаидите трябва да са в Гинес ама нейсе...
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: novi4ok   
Дата:   12-01-16 11:31

P.S.
Не е аматьорско, професионално е. Ама е безсмислено.


Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: m.djorov   
Дата:   12-01-16 11:37

То щото в Гинес има много смислени рекорди :) Колко дини ще счупиш с глава за минута - две примерно. :)


Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: imitev   
Дата:   12-01-16 12:30


Тази панорама може да е голяма, но не е добре направена.

Само погледнете линиите на лифта. Има още доста места, където е омазано зверски.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: nyamago   
Дата:   12-01-16 13:04

Постиженията се мерят НЕ с вложения труд, а с резултата!

Гениалните постижения са понякога с малко труд, но огромен резултат. Показаното като резултат е (силно) разочароващо и никак не ме интересува колко труд е вложен в разочарованието.

Живял съм във времена, когато ТРУДЪТ (като в "да живей, живей...") беше всичко, някои още живеят в тези времена. От четвърт век се оправям някак си в свят, където се гледат главно резултатите. И така повече ми харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-01-16 14:04

nyamago
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: 798099   
Дата:   12-01-16 18:42

Пост № 1:

Автор: bg2014
Дата: 11-01-16 16:32

Това, ако не е яко .... много яко

Влезте в сайта и разглеждайте всеки пиксел ....уголемявайте и кажете колко часа прекарахте пред тази снимка. Направо останах без дъх и си мисля, че всеки фотограф има вече по-големи мечти.


Пост № 2:

Дааа.. според този форум (на специалисти от форума?) аматьорска работа. 70 хиляди кадъра сглобени в една снимка с уникален зуум. Това всичкото (техника, усилия, време, програма за обработка, подготовка и каквото още не може да се сетите) си е аматьорска работа.
Ех.. професори по фотография.....кухи не само в профилите.
Да, велико постижение е. Велико, защото всеки може да бъде там с тази фотография, с една снимка. Може да гледа бъдещето на фотографията.
Защо ли не съм изненадан?
Имали са пари и време, снимали са. Какво толкова?
Какво да и гледам на снимката? Снимка и то с много дефекти в средата, по краищата и наоколо. Вероятно изказалите се са преподаватели по фотография, предполагам?
Вие тез круши от къде ги взимате?...
Ех, че тема се заформи....


А какво да се очаква като реакция след анонса в първия пост? "Яко... много яко"... "останах без дъх.." "всеки фотограф има вече по-големи мечти..." Е, след препоръката "уголемявайте и кажете колко часа прекарахте пред тази снимка", споделихме резултатите. Какво лошо има в това, че не споделяме възторга Ви?

И откъде толкова злоба и злъч във втория? И защо? Защото някой се е осмелил да изкаже мнение различно от Вашето? Или защото "ГИНЕС" са някаква световно значима институция? То не бяха "професори", то не бяха "преподаватели по фотография", то не беше "бъдещето на фотографията"...

Хайде стига, а! Човек трябва да умее и да прощава, и да си признава грешките. Първосигналните реакции, породени от неосъзната емоция не винаги са добро решение.


Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: bg2014   
Дата:   12-01-16 21:28

Аз виждам красотата, ентусиазма на един млад екип, труда и това, което ме пренася там. Не търся дефектите.
А после (в темата) само констатирам фактите. И се усмихвам за Алеко.....и за Европата. Злоба... нямам. Ирония... Да. Все повече.
Злобата кара колегите ви да напускат този форум. И никой не е обиден от мен. Ако ти нещо си се обидил кажи защо? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: Hman   
Дата:   13-01-16 00:07

Много мразя такива хора. Дава ти да ядеш баница, ти му викаш абе не ми харесва тая баница. Не е разточена както трябва пък и малко е прегоряла а пък сиренето чиста извара. А той на свой ред те почва ти ли бе см...як г....ак т.....ак о..чар с....ин ти да не си мастър шеф та да не ти харесва, яж и мълчи. Аре аман както казваше баба ми л.п.

Отговори на това съобщение
 Re: В бялото...в бъдещето или кой както хареса.
Автор: verhoiansk   
Дата:   13-01-16 00:29

Абе ей, дървените философи такива, ай млъквайте. Големите майстори станахте всичките.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »