Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:03

Аре стига сте задълбавали ве "професори". Некоректно била написана обявата...[smilie10]
Това е една от малкото обяви в този форум, която освен супер описателна е и хумористично закачлива, и ако имах възможност и аз бих кандидатствал с кеф.
Пича иска с леко тънко чуство за хумор да обясни, че има око за хубава фотография и да елиминира разни Бонд-ове и подобни занаятчии/халтураджии, дето завиват китака и светкавицата на макс и блъскат без да се замислят.

То бива мрънкачи, ма чак пък толкова.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:05

кой колкото може толкова снима.не съм професор в снимането

Повярвай ми, личи ти!
А това че си заринат от работа, показва само какъв ни е "материала" в милата татковина, нищо повече.[smilie23]
Сори, сам си го търсиш във всяка тема (както Нончо спомена по-горе)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:12

Не ми пречи, даже никак. Щом си имате клиенти, евала![smilie24]
За клиентите обаче ми е тъжно.[smilie21]

Явно не ме разбираш...по-добре за теб! Защото иначе може и да се обидиш.[smilie24]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:23

немога да разбера защо се заяждаш с мен.с нищо не съм те обидил.

Пич, ти си много весел и наистина не обиждаш, но не мислиш ли че адски досаждаш, след като половината мнения ВЪВ ВСЯКА ТЕМА са твои...и в повечето случаи са безмислени. И под твоите мнения поне няколко човека ти казват, че прекаляваш. Затова и те нарекох "професор".
В случая с тази тема...мислиш ли че можеш да се справиш със заданието, без да намесваме това че ще снимаш без хонорар?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hose   
Дата:   08-01-16 17:25

ами MixMike никъде не е написано заплащането или обема на работа - брой служители, тип снимки, брой снимки, и тн и тн…

както и да е де… и аз имам твърди обективи, ама се сдържах да се предлагам при такава обява честно казано

не за друго, ами явно и с 12Мп кроп тяло съм заникъде…

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: realnoncho   
Дата:   08-01-16 17:26

И на мен ми хареса как е написана обявата и се надявам, че ще излезе добър краен резултат, който да се покаже накрая и да е била полезна темата [smilie24]

П.П. Иначе да, това поне за броят служители е добър ориентир [smilie24]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:30

hose, никой няма да ти напише заплащането в обществен форум, за нещо за което ще се получат пари "на ръка". ТОЧНО ПО ТАЗИ ПРИЧИНА! Самия автор е наясно и 100% няма да иска фактура. Типа снимки е идеално описан, а за бройка може да попита единствено "занаятчия", който мери творчеството си на бройка, а не на качество.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:36

Бонд-е, и децата вече разбраха, че преди година си решил да инвестираш едни пари в нещо и ХА...защо да не станеш фотограф, и покрай фотографията може да метнеш и някое видео...пък с едно лаптопче и 2 колони, може да преглагаш и DJ-услуга.
Само че, човека търси точно обратното на това, което предлагаш и сигурен съм, не желае да те наеме независимо, че предлагаш услугата си без пари.

50 годишен си - написах ти го като за първокласник. Дано сега разбереш!

П.С. Преди да станеш фотограф, защо не се пробва да си купиш операционна маса и да станеш хирург...колко му е[smilie18] [smilie18] [smilie18]

П.С.2 Дани има око за красивото! Той иска ФОТОГРАФИЯ...не иска "видео и фото"[smilie10]

П.С.3. Дори изказа и правописа ти крещи, колко добър си и каква услуга предлагаш

...баси, за к'во ли се занимавам[smilie10] [smilie11]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: camelasign   
Дата:   08-01-16 17:55

...не е лично, но безплатният кандидат за поръчката преди 2 месеца питаше, на каква бленда и с каква широчина на зума да снима хората на маса, така че всички да излезнат на фокус. Няма лошо...познавам няколко подобни, един снима, втория тича със снимките да копира веднага и после ги тика в ръцете на полупияните хора от масата за по 2лв на снимка. Има хляб за всеки, и това е част от професията. Но работни портрети в обстановка просто не е в тази сфера. Това изисква (както аз съм го правил) няколко ходения. Да се запознаеш с хората за да се отпуснат и държат естествено. Да опознаеш и самата работа, за да определиш важните моменти в нея и от там съответно кадрите. Когато разгледаш първата серия снимки ти идват нови идеи и те винаги са с нещо по-добри, така че хайде още една сесия...и те така.



Публикацията е редактирана (08-01-16 18:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hose   
Дата:   08-01-16 17:58

MixMike - и аз това се чудя… говориш неща, които очевидно нито знаеш, нито си наясно, хеле пък имаш опит, но твърдиш с авторитета на фотограф на Vogue… но ти си единствения тук, който нарушава добрия тон - само това ще кажа и повече няма да отворя темата…

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 18:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: marinata   
Дата:   08-01-16 18:28

Хораааа, човек пишман да стане, че е пуснал обява .. не е истина какво се е изляло под нея.
В право си е да не обяви хонорара в заглавието, който има възможност и интерес, пише на ЛС, преговаря и се договаря. Останалите чешат езици и злобеят. Не сте ощипани госпожици, а мъже, дръще се като такива ..

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 18:36

hose, ако говориш, че не съм занатчия - много си прав.
Никога не съм бил, а когато се е налагало да изпълнявам задания за приятели или единични клиенти, винаги съм подхождал, като към съвсем различна задача, с различна идея, с много въображение и т.н. Никога не съм изпълнявал задание от типа - "искат ми фото и видео и след седмица трябва да им изсипа мин 2000кадъра на DVD".
Т.е. аз превърнах любимото си хоби в професия, а не професията в занаятчийство (в лошия смисъл)!
Е...стига за мен...
А ти кой беше? Кух профил номер 6328...?[smilie19]



Публикацията е редактирана (08-01-16 18:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hrup   
Дата:   08-01-16 18:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   09-01-16 03:52

Уха, яко метъл в темата [cool] [cool] [cool]

Първо - благодаря за личните, ще се постарая да отговоря на всички в следващите дни...

Няколко неща, които очевидно съм пропуснал да отбележа:

1. Става въпрос за София;

2. Крайният количествен резултат, който се търси, е десетина кадъра и три - четири видео импресии. Колко ще се изщракат, докато стигнем до финалните варианти нямам представа. Не сме префърцунени госпожички, но и не се прехласваме по креватна живопис, миришещи картинки и Паулу Коелю у Фейса (тук-таме само някоя икона share-ваме, ама то за здраве :Р);

3. Брой глави за заснемане - три, четири. Офисът е голям, просторен и с огромни прозорци. Уви, гледката е северна и соц;

4. Аз от самото начало казах, че търсим качество. Разбира се, че то си струва съответната цена!

Темата я пуснах набързо (то си и личи) не за да събирам ценови оферти, а да ме насочите към специалист (или пък към себе си), който има опит, визия, мерак за такава работа. Очаквам тук да открия примери от подобни сесии, които да ни харесат и съответно да започнем работа с автора/ите им. :)

Иначе получавам ЛС от сорта на: "Обади се на 08984****** Васил - той е твоят човек" или "Аз мога да ви снимам, колко пари даваш". На тия не знам дали ще имам сили да отговоря. :)

PS:

https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/T1A.gif
Хаха, емотиконите къртят - някои сигурно са по-стари и от мен. Тия гиф-денсъри специално са от един сайт от зората на интернета - ohmygoodness(точка)ком!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Мандевски   
Дата:   12-01-16 12:45

Бонд и сродните му акаунти е човекът, който създава,освежава и развива фотографското изкуство по невиждан досега начин. Чак не мога да повярвам, че автор като него не е успял да се наложи дотолкова, че направо да плаща за да поема ангажименти.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 12:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 14:25

Бонд .. би ли се представил!

Само не ми казвай, че си сватбар 3-то поколение

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   12-01-16 14:35

Лъвчето четвърто е хахаха

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »