Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Ремък за ръка
Автор: asahi   
Дата:   21-01-16 13:15

Ползвам такъв повече от 10 години:



И за миг не съм имал съмнение в него. Струваше около 20 лева, но с доста надценки.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: Twingo   
Дата:   19-02-16 23:31

Привет, колеги :)

В сряда си получих ремъка. Пътува точно месец, останах приятно изненадан като пристигна сега, очаквах по-късно.


http://s10.postimg.org/yxys7jyyh/Pic_Monkey_Collage.jpg



Като за парите си е супер, удобен, а и си има и резба, за да не се сваля, за да се сложи апарата на статив :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: StraightEse   
Дата:   02-03-16 14:01

Аз си взех същия и засега съм много доволен. Не мисля, че от никонския, който го дават с 127 лева по-скъпо бих бил по-доволен.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: PhotoBo   
Дата:   04-03-16 12:38

Аз си взех Joby тънък страп за ръка, както писах и по-рано по препоръка на jivkojj

http://ecx.images-amazon.com/images/I/71DM9vR9f1L._SL1500_.jpg



Искам да попитам вас с този от китай - не мога да преценя по снимките - доколкото виждам се захваща там където се хваща плочката на статива. Въпроса е с поставен този страп може ли да се завие и плочката и тялото да се ползва на статив? Сякаш има пак резба, но не мога да преценя добре по снимките [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: StraightEse   
Дата:   04-03-16 12:42

Да, има си резба.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: PhotoBo   
Дата:   04-03-16 12:50

ОК, благодаря! Сигурно ще взема един такъв резервен, те са без пари направо...

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   04-03-16 12:52

Само внимавай ако тялото ти е по-тежко или пък обектива може да стане лошо.Отделно,че когато се ползва тази резба апарата не е стабилен както трябва.Има си едно провесване дето трябва да го предвиждаш като нагласяш тялото.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: mihajlov2   
Дата:   04-03-16 16:45

Като ремък за ръка ползвам част от комплекта на големия ремък Carry Speed FS Pro, която си е за ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: colorphoto   
Дата:   04-03-16 17:25

Аз пък да се изцепя,питайки,може ли да се измисли хем да се ползва ремък за ръка,хем за през врата?[smilie11]

Напоследък започнах да не виждам и наблизо /макар и късоглед/ и ремъка ми идва къс да отдалечавам апарата от очите и често смъквам апарата от врата си и омотавам ремъка около ръката че да виждам какво съм заснел.....

Видях как беше изпусната една техника ,държана само с ръка обаче и не е сигурно без каишка за ръка поне.



Публикацията е редактирана (04-03-16 18:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: compur   
Дата:   06-03-16 22:09

трябва ти не двойна метална халка, а тройна - на едната част захващаш ремъка за врат, на втората този за ръка, а двата заедно ги захващаш за апарата

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: colorphoto   
Дата:   06-03-16 22:49

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: yakumo   
Дата:   08-03-16 11:20

colorphoto, ползвал съм подобен на показания от Twingo заедно със стандартния за врата / рамото без допълнителни халки - с малко упорство просто прекарах ремъците за захващане и на двата през ухото на тялото на апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремък за ръка
Автор: Iordanov   
Дата:   08-03-16 14:41

Направи си от стар чорапогещник,много са здрави. Ако нямаш такъв, питай баба си [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »