Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Кой ще ни 'снеме'
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   07-01-16 19:14

Здравейте, банда!

Пише Ви един 10+ годишен профил, който преди няколко години си разпродаде цялата фототехника и все още горчиво съжалява. Просто ветровете ме носиха в съвсем друга посока, та и досега. Както и да е, по същество:

Занимаваме се със счетоводство на IT компании и е крайно време да си рефрешнем малко уеб присъствието. Подготвяме landing page с паралакс ефекти (колко банално) и видео импресии в бекграунд. Абе всичко що е модерно сега като уеб експириънс. За целта си търсим някой фото-пич(ка), който да ни 'снеме' в офиса колко сме готЕни.

Нека обобщим какво точно очакваме:

- Фотограф, който да се кефи на това, което прави, и да ни даде свежи идеи "къде и как да се наместим в кадъра";

- Същият да не се ослушва, ами да издебне най-хубавата светлина, влизаща през прозореца, за да сътворим наистина хубави, топли, фотоси;

- Това за ЗАУ, сега за техниката: турбосапунери и китаци с лопата да ги ринеш. Нашите муцуни заслужават хубави твърди обективи, щедри на готини бокета;

- Кратки видео импресии (5 - 10 секунди) - как жужим в офиса, как си пием капучиното в 9h и бирата в 18h и т. н.

Цялото това въстание ще се реализира през втората половина на февруари. Ако сте четник в кръвта, драснете в темата или на лично. Тъкмо един повод повече да отварям форума... Че откакто затриха free зоната (който я помни), хич ме няма! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Twingo   
Дата:   07-01-16 19:43

Ми като имате толкова изисквания - хубавата светлина, твърдите обективи с готини бокета... снимал си и преди, наеми някое тяло с "хубав твърд обектив" и снимките ги направи сам :)

Мисля, че един фотограф, който си разбира от работата, със сигурност ще направи това, което трябва, и без ти да му даваш акъл [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Slivenski   
Дата:   07-01-16 19:44

На вас не ви трябва само фотограф, а също сценарист и режисьор... [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   07-01-16 19:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: bg2014   
Дата:   07-01-16 20:09

А бе колеги, като не можете нещо и никой не ви иска акъла... за какво се предлагате? Човекът е писал "АКО сте четник" и т.н. Ако може да свършите работа - пробвайте се. Вероятно заплащането ще е щедро? Като не можете да издържите на изискванията на клиента що дирите в неговата тема-молба, в неговия анонс към професионалисти?
Айде стига философи!
Това, което човекът иска е съвсем нормално ниво за един професионалист.
И който плаща той поръчва музиката.



Публикацията е редактирана (07-01-16 20:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Monov   
Дата:   07-01-16 21:37

Аз съм зелен...зелен...и все повече се отчайвам...
Dani_Koev_BG От сърце ти пожелавам успех!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: venciwideo   
Дата:   07-01-16 22:44

Автор: bg2014
ти откъде разбра колко се плаща? имаш ясновидски талант ли що ли?
аз не прочетох нищо за пари[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Pif   
Дата:   08-01-16 11:26

Времето на професионалиста струва пари. Човека си търси будала който да му стои диван чапраз и да го дебне дали случайно няма да застане в хубава поза за да го заснеме.
Нямат идея и затова търсят някой дето да го измисли и направи.
И аз може да искам да ми напишат фактура за 5 лева но да ми уредят булстат и данъчна регистрация и то при положение, че нямам фирма. Какво е една фактура. Е, трябва и съдебна регистрация на фирма но кой ти го брои това. Тук се споменава фактурата само.

Успех с намирането на вашия "уан мен арми" с твърд обектив дето да ви накара да се усмихвате (по един или друг начин)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: stingray   
Дата:   08-01-16 11:48

Стига негативизъм бре, човека си е пуснал обява по малко по-весело начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 12:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hose   
Дата:   08-01-16 12:31

а кой ще ги обработва?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 12:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: HIT   
Дата:   08-01-16 12:41

Е как кой - кока-колата ще ги обработи ....


Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 12:52

Щом е за колеги ще го направя за БЕЗ ПАРИ и видео и снимки

- Същият да не се ослушва, ами да издебне най-хубавата светлина, влизаща през прозореца, за да сътворим наистина хубави, топли, фотоси;

- Това за ЗАУ, сега за техниката: турбосапунери и китаци с лопата да ги ринеш. Нашите муцуни заслужават хубави твърди обективи, щедри на готини бокета;



...ще перефразирам...
Приятелю, хора свикнали да се хранят с хайвер, гъши дроб, стриди и омари, трудно ще ги нагостиш с постен боб, ако ме разбираш.[smilie10] [smilie5] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 12:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: asahi   
Дата:   08-01-16 13:39

Дани поне знае какво иска [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: sayman   
Дата:   08-01-16 13:55

Само не мога да разбера, каква е тая сила, дето някои хора така яко ги "дърпа" да оспамят всяка тема във форума.


Дани, съвет от мен ... ако искаш да получиш сериозни предложения подходи и ти така. Това, че обявата ти е написана с хумор е ок и свежарско, но всичко си е с мярка ... "фото-пич(ка)"е извън границата.

За заплащането също не си споменал ще има или няма да има и на кой етап ще се обсъжда.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: t.marev   
Дата:   08-01-16 14:20

Ми тя каквато обявата, такива и коментарите. То хубаво, дето автора смята, те техните муцуни заслужават нещо по-така, ама сега и претенции към апаратите! Все едно ще различи коя снимка с какво е правена! Обявата е прекрасна илюстрациякак ферментациите в офисната атмосферачесто излизат извън контрол.Докато авторът очаква появата на подходящ четник, нека си припомни колко негови клиенти са се мръщили на компютрите втора употреба с които им е водил счетоводството и как яростно е защитавал тезата, че не техниката е важна.
Добре е преди да се рефрешне бекграунда с паралакси и импресии, да се проветри експириънса,п че да не вземе на някой да му прилошее.



Публикацията е редактирана (08-01-16 14:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: moto12   
Дата:   08-01-16 14:28

Егати злобните човечета коментират.
Заданието си е идеално, който има интерес се е свързал сигурно.
Марев ти така ли привличаш клиентите си, като им коментираш първо бизнеса - "колко негови клиенти са се мръщили на компютрите втора употреба с които им е водил счетоводството". Това да не са ти 90-те.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: bg2014   
Дата:   08-01-16 16:18

Ako Бонд е серозен - шапка му свалям. Само не трябваше да иска кока- кола, а да попита какво ще му платят. Това заради колегиалността.
Ясно е, че с кока-кола няма да се мине. Все едно. Намери се четник, ако е сериозно. И дано снимките се получат, пък дано ги видим и ние.[beer]
Жалко заради злобните коментари. Хубаво е да се направи една тема със статистика на спамаджиите (кухите) и така по-лесно да се отсява плявата.
Същата работа е и за хората с колегиални постъпки. Вероятно колегата БОНД ще попадне във втората.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: realnoncho   
Дата:   08-01-16 16:22

Да, колегиално спами наред и препсува целия форум от предишните си измислени акаунти. И сега колегиално би отишъл да си "поснимка".

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 16:42

То ако е само поспамването и поснимването, с масло да го намажеш. Аз обаче си мисля че резултата ще е "майка плаче"[smilie11] [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: StrikeBack   
Дата:   08-01-16 16:47

е... извинявайте, ама не може на такава обява да не се спами и тн - тя самата го предполага

а и наистина не е напълно коректно написана според мен

също така първия пост на Twingo за мен изчерпва темата…

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 16:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:03

Аре стига сте задълбавали ве "професори". Некоректно била написана обявата...[smilie10]
Това е една от малкото обяви в този форум, която освен супер описателна е и хумористично закачлива, и ако имах възможност и аз бих кандидатствал с кеф.
Пича иска с леко тънко чуство за хумор да обясни, че има око за хубава фотография и да елиминира разни Бонд-ове и подобни занаятчии/халтураджии, дето завиват китака и светкавицата на макс и блъскат без да се замислят.

То бива мрънкачи, ма чак пък толкова.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:05

кой колкото може толкова снима.не съм професор в снимането

Повярвай ми, личи ти!
А това че си заринат от работа, показва само какъв ни е "материала" в милата татковина, нищо повече.[smilie23]
Сори, сам си го търсиш във всяка тема (както Нончо спомена по-горе)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:12

Не ми пречи, даже никак. Щом си имате клиенти, евала![smilie24]
За клиентите обаче ми е тъжно.[smilie21]

Явно не ме разбираш...по-добре за теб! Защото иначе може и да се обидиш.[smilie24]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:23

немога да разбера защо се заяждаш с мен.с нищо не съм те обидил.

Пич, ти си много весел и наистина не обиждаш, но не мислиш ли че адски досаждаш, след като половината мнения ВЪВ ВСЯКА ТЕМА са твои...и в повечето случаи са безмислени. И под твоите мнения поне няколко човека ти казват, че прекаляваш. Затова и те нарекох "професор".
В случая с тази тема...мислиш ли че можеш да се справиш със заданието, без да намесваме това че ще снимаш без хонорар?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hose   
Дата:   08-01-16 17:25

ами MixMike никъде не е написано заплащането или обема на работа - брой служители, тип снимки, брой снимки, и тн и тн…

както и да е де… и аз имам твърди обективи, ама се сдържах да се предлагам при такава обява честно казано

не за друго, ами явно и с 12Мп кроп тяло съм заникъде…

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: realnoncho   
Дата:   08-01-16 17:26

И на мен ми хареса как е написана обявата и се надявам, че ще излезе добър краен резултат, който да се покаже накрая и да е била полезна темата [smilie24]

П.П. Иначе да, това поне за броят служители е добър ориентир [smilie24]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:30

hose, никой няма да ти напише заплащането в обществен форум, за нещо за което ще се получат пари "на ръка". ТОЧНО ПО ТАЗИ ПРИЧИНА! Самия автор е наясно и 100% няма да иска фактура. Типа снимки е идеално описан, а за бройка може да попита единствено "занаятчия", който мери творчеството си на бройка, а не на качество.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 17:36

Бонд-е, и децата вече разбраха, че преди година си решил да инвестираш едни пари в нещо и ХА...защо да не станеш фотограф, и покрай фотографията може да метнеш и някое видео...пък с едно лаптопче и 2 колони, може да преглагаш и DJ-услуга.
Само че, човека търси точно обратното на това, което предлагаш и сигурен съм, не желае да те наеме независимо, че предлагаш услугата си без пари.

50 годишен си - написах ти го като за първокласник. Дано сега разбереш!

П.С. Преди да станеш фотограф, защо не се пробва да си купиш операционна маса и да станеш хирург...колко му е[smilie18] [smilie18] [smilie18]

П.С.2 Дани има око за красивото! Той иска ФОТОГРАФИЯ...не иска "видео и фото"[smilie10]

П.С.3. Дори изказа и правописа ти крещи, колко добър си и каква услуга предлагаш

...баси, за к'во ли се занимавам[smilie10] [smilie11]



Публикацията е редактирана (08-01-16 17:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: camelasign   
Дата:   08-01-16 17:55

...не е лично, но безплатният кандидат за поръчката преди 2 месеца питаше, на каква бленда и с каква широчина на зума да снима хората на маса, така че всички да излезнат на фокус. Няма лошо...познавам няколко подобни, един снима, втория тича със снимките да копира веднага и после ги тика в ръцете на полупияните хора от масата за по 2лв на снимка. Има хляб за всеки, и това е част от професията. Но работни портрети в обстановка просто не е в тази сфера. Това изисква (както аз съм го правил) няколко ходения. Да се запознаеш с хората за да се отпуснат и държат естествено. Да опознаеш и самата работа, за да определиш важните моменти в нея и от там съответно кадрите. Когато разгледаш първата серия снимки ти идват нови идеи и те винаги са с нещо по-добри, така че хайде още една сесия...и те така.



Публикацията е редактирана (08-01-16 18:02)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 17:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hose   
Дата:   08-01-16 17:58

MixMike - и аз това се чудя… говориш неща, които очевидно нито знаеш, нито си наясно, хеле пък имаш опит, но твърдиш с авторитета на фотограф на Vogue… но ти си единствения тук, който нарушава добрия тон - само това ще кажа и повече няма да отворя темата…

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Бонд   
Дата:   08-01-16 18:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: marinata   
Дата:   08-01-16 18:28

Хораааа, човек пишман да стане, че е пуснал обява .. не е истина какво се е изляло под нея.
В право си е да не обяви хонорара в заглавието, който има възможност и интерес, пише на ЛС, преговаря и се договаря. Останалите чешат езици и злобеят. Не сте ощипани госпожици, а мъже, дръще се като такива ..

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   08-01-16 18:36

hose, ако говориш, че не съм занатчия - много си прав.
Никога не съм бил, а когато се е налагало да изпълнявам задания за приятели или единични клиенти, винаги съм подхождал, като към съвсем различна задача, с различна идея, с много въображение и т.н. Никога не съм изпълнявал задание от типа - "искат ми фото и видео и след седмица трябва да им изсипа мин 2000кадъра на DVD".
Т.е. аз превърнах любимото си хоби в професия, а не професията в занаятчийство (в лошия смисъл)!
Е...стига за мен...
А ти кой беше? Кух профил номер 6328...?[smilie19]



Публикацията е редактирана (08-01-16 18:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hrup   
Дата:   08-01-16 18:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   09-01-16 03:52

Уха, яко метъл в темата [cool] [cool] [cool]

Първо - благодаря за личните, ще се постарая да отговоря на всички в следващите дни...

Няколко неща, които очевидно съм пропуснал да отбележа:

1. Става въпрос за София;

2. Крайният количествен резултат, който се търси, е десетина кадъра и три - четири видео импресии. Колко ще се изщракат, докато стигнем до финалните варианти нямам представа. Не сме префърцунени госпожички, но и не се прехласваме по креватна живопис, миришещи картинки и Паулу Коелю у Фейса (тук-таме само някоя икона share-ваме, ама то за здраве :Р);

3. Брой глави за заснемане - три, четири. Офисът е голям, просторен и с огромни прозорци. Уви, гледката е северна и соц;

4. Аз от самото начало казах, че търсим качество. Разбира се, че то си струва съответната цена!

Темата я пуснах набързо (то си и личи) не за да събирам ценови оферти, а да ме насочите към специалист (или пък към себе си), който има опит, визия, мерак за такава работа. Очаквам тук да открия примери от подобни сесии, които да ни харесат и съответно да започнем работа с автора/ите им. :)

Иначе получавам ЛС от сорта на: "Обади се на 08984****** Васил - той е твоят човек" или "Аз мога да ви снимам, колко пари даваш". На тия не знам дали ще имам сили да отговоря. :)

PS:

https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/T1A.gif
Хаха, емотиконите къртят - някои сигурно са по-стари и от мен. Тия гиф-денсъри специално са от един сайт от зората на интернета - ohmygoodness(точка)ком!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: Мандевски   
Дата:   12-01-16 12:45

Бонд и сродните му акаунти е човекът, който създава,освежава и развива фотографското изкуство по невиждан досега начин. Чак не мога да повярвам, че автор като него не е успял да се наложи дотолкова, че направо да плаща за да поема ангажименти.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 12:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 14:25

Бонд .. би ли се представил!

Само не ми казвай, че си сватбар 3-то поколение

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   12-01-16 14:35

Лъвчето четвърто е хахаха

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 14:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 14:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 15:04

[shtrak]



Публикацията е редактирана (12-01-16 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 15:10

Именно, а не социално слабите в този форум сякаш имат избор.
Аматьорщината във форума е на почит, е не благодаря!

Ти дори не мислиш .., и като кажеш че ще направиш нещо без пари, какво постигаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 15:24

НЯам нужда да разбираш, както и на мен не са ми ясни много неща. Не ми е ясно примерно как може вчерашната първа страница да е първа страница?

Не ми е ясно ... и защо да толерирам подобно поведение като твоето, след като става въпрос за работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: m.djorov   
Дата:   12-01-16 15:27

Именно не всичко е пари. Хората ги интересува да стане качествено, а не да минат тънко. При положение, че до преди няколко месеца не знаеше какво е ISO, бленда, скорост. И когато хората се опитаха да ти помогнат и обяснят, ти каза, сложно ми е, обяснете ми го просто, е 99% сигурно, че за тези месеци нямаш достатъчно опит за да го направиш качествено. Всеки може да го заснеме, въпроса е крайния продукт на какво ниво е. Това, колко работа имаш не е показател колко качествено работиш. Те и китайците имат много работа, но масовото им производство, което стига до тук е ширпотреба и за дена ползване. За тез пари толкоз. Просто не си попадал на взискателни клиенти, където слабите места ще ти цъфнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: m.djorov   
Дата:   12-01-16 15:34

Именно. А човека търси такъв, който на 99,99% съм сигурен, че в момента не може да му го осигуриш.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 15:34

Хахах, добре няколко пъти споменаваш жена си .. ако си такъв професионалист би трябвало да имаш деца ... ако имаш деца, на какво би ги научил първо, за да бъдат по успешни от теб?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: chrisnoch   
Дата:   12-01-16 15:41

БОНД,
Ти нали още на 8-ми се закани, че повече няма да пишеш в тази тема?!

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 15:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:17

ти продължаваш да нахалстваш както си знаеш!? Не приемам такива съпоставки :)))

И дакото подобно поведение като твоето се толерира, няма как да се разберем.

Последено се обяснявам: на лични съобщения си предлагай каквито искаш услуги на каквито искаш пари ..та и без пари.

Братята Роми, може да са по Роми и от Папата, но ако искаш да си точен се съобразявай малко.

И Азис си мислеше че може да бъде монтажист, ама не стана [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:25

Да не си е сложил Бюст пък сега?

Оф само Азис липсва в тоя форум, ама поне ще е забавно [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:27

Относно съображенията се ходи на училище, после в университет.., ама пак не е сигурно ..дали ще ги придобиеш [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:34

[smilie5]

ААА не колеги музиканти!?! Е що за колегиалност е това, поддържали се, акос е поддържахте нямаше да смесвате стиловете.

Ама тука навлизаме в темата филм или дигитално. И пак фотографията води.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:46

Наздраве ... ама сипи малко от твойто, че нещо пак не ми харесва

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: hrup   
Дата:   12-01-16 16:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: shamelessEyes   
Дата:   12-01-16 16:53

Имам предвид като сте такива готини колеги да сипете ..оф абе както и да е.

Аз и без друго не мога да пия [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 16:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: MixMike   
Дата:   12-01-16 16:58

К'во става?
Агент 007, пак ли превзе форума? Или само минава да попита нещо?[smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: БОНД   
Дата:   12-01-16 17:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой ще ни 'снеме'
Автор: t.marev   
Дата:   12-01-16 18:30

Е, вие го обърнахте на чат![smilie10] Пречите му на човека да си чете свежарски идеи....

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »