Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Предложение...
Автор: J0R0   
Дата:   01-01-16 18:53

Сайтът дава достатъчно възможности.
Примерно можете за целта да използвате "образователна" секция.
Пишете ревюта и слагайте там.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение...
Автор: asahi   
Дата:   01-01-16 21:03

MTF кривите на обективите да не са секретни?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение...
Автор: Monov   
Дата:   01-01-16 21:15

Каквото и да си чатим тука все тая, ако има заинтересованост от създателя на форума отваря се тема за допитване и потребителите гласуват, и не само за това предложение и кухи профили, тролове и голи охлюви и знам ли какво още. Хората гласуват и искат промяна, трябва да има някакво развитие нямали развитие за каквото и да било зле, ама така им харесва хубаво болшинството какво иска това е важно.
Аз като любител фотограф голяааама част от малкото знания които имам са от книги, мнооого малка част са от образователната на форума, и почти нищо от този мармалад където пиша в момента. Горещо препоръчвам на начинаещите Скот Келби 5 бр. книжлета невероятни са и това ми е първата препоръка тук!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение...
Автор: vangata   
Дата:   01-01-16 22:16

В образователна е ок,но каква ще е опцията,няколко потребителски ревюта за една и съща техника? секцията ще стане доста разбъркана май.Ако има варянт всички ревюта да са като отговори по темата,пример Nikkor 50...
и всички ревюта да са под формата на отговори под заглавието ще ок.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложение...
Автор: sherbit   
Дата:   22-01-16 17:20

Предлагам разумна дребна промяна в правилата. Имената на авторите в албума са скрити няколко дена, което се заобикаля не винаги с умисъл от автори използващи лого. Предлагам логото да бъде забранено, а автора да може да постави воден знак, като опция от сайта. Предполагам че има готови добавки, което няма да затрудни много хората грижещи се за сайта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »