Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   29-12-15 23:02

Може ли да има толкова инфантилни пораснали чичковци и лелки да се кефят на това!?

Помогнете ми да разбера.
 Re: Star Wars
Автор: demiman   
Дата:   29-12-15 23:07

... зависи де си бил през 77ма ;)
 Re: Star Wars
Автор: hrup   
Дата:   29-12-15 23:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Star Wars
Автор: colorphoto   
Дата:   29-12-15 23:17

От първото ми гледане на Нова надежда през 1982-ра ако не се лъжа съм запален фен на поредицата!

И аз съм роден в началото на седемдесетте.

Още не съм гледал последната серия.....
 Re: Star Wars
Автор: hrup   
Дата:   29-12-15 23:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Star Wars
Автор: mmjm   
Дата:   29-12-15 23:25

Не ти трябва, към края на серията имах натрапчивото чувство, че всеки момент ще се появи Рич Форестър. Сюжетът в общи линии пресъздава първата (четвъртата) серия.
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   29-12-15 23:28

Гледал съм филмите, не съм фен на поредицата, гледах тоя, прекалено наивен и даже детски ми се видя. Може и другите да са били такива, не помня. Сценария беше слаб според мене, но имаше някои доста красиви сцени, особено в началото.
 Re: Star Wars
Автор: boni   
Дата:   29-12-15 23:29

Ще си копи-пейстна едно собствено мнение:

Гледах последните Междузвездни войни:) Не коментирам заснемане, ефекти и т.н., които са на ниво, но като сюжет филмът беше за мен голямо разочарование. В основата си претоплена манджа с малко нови подправки и заемки.. Имаше моменти, които бяха откровено досадно инфантилни, примерно имитацията на хитлерова реч и хитлеристкия поздрав с вдигната ръка на клонингите....Знам, че Хитлер е правил ТВ излъчване, което може да са прихванали в космоса, но тогава въпросът е колко Long Time Ago се случват събитията и колко Far Far Away:) Няма да коментирам откровените повторения от предишни серии, особено "Нова надежда" , но още една звезда на смъртта, макар и по-голяма ми идва в повече. В повече ми идва и това, че щитът и се изключва по-лесно, отколкото жител на Филиповци спира тока в жк Люлин 5. "Изключи щита или ще ти пръсна металната кратуна" , след което шефката на клонингите дръпва шалтера. Това допълнителни защити, резервни вериги - няма нужда, влизаш и дръпаш шалтера. Колкото до главния злодей - малкият ми син каза, че прилича на Волдемор от Хари Потър. Аз бих добавил, пък че внука на Дарт Вейдър ми прилича на проф. Снейп като млад. Добавяйки интригата със светлинния меч на Скайуокър и неговата мощ, нещата логично се приближават до специалната пръчка на Дъмбълдор и изясняването на нейната собственост:) Освен да очакваме продължение " Нечистокръвният принц срещу Органичната принцеса"
И сега сериозно. Не ми хареса. За първи път изпитах досада докато гледах "Междузвездни войни" .Дори 1,2 и 3 с техните прекалени компютърни ефекти ми допадат повече, защото имат логичен сюжет, а не изсмукани от пръстите заемки.
Този филм трябваше да приключи със "Завръщането на джедаите" , Терминатор трябваше да приключи с "Терминатор 2" , "Пришълецът", "Хищникът" и т.н. също . Така щяха да си останат легенда. Сега са легендарни машини за пари, нищо повече.

П.П - Да не пропусна - Хан Соло мери времето в мерна единица "парсек"



Публикацията е редактирана (29-12-15 23:30)
 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-12-15 23:34

Аз се кефя, но още не съм гледал новата серия.Въобще кефя се на всичко,което засяга звезди, вселени, роботи, Фондации, хиперсветлинни скорости и т.н. простотии. До преди да се роди щерка ми (6 год. вече) бях и запален геймър, след това спрях да играя и посветих вечерите си на нея :)
Но продължавам да съм инфантилен, въпреки,че съм на 36 год ;)
 Re: Star Wars
Автор: colorphoto   
Дата:   29-12-15 23:35

Мдааа,за Терминатор,Пришълецът и Хищникът съм напълно съгласен че не трябваше да ги разтягат и разводняват,за седма серия живот и здраве ако я гледам ще видим.
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   29-12-15 23:36

Понеже много се дразня на некадърно правени научно-фантастични филми, които обаче имат заявка да са по-по-най, и като цяло често не ми се оправдават големите очаквания за някой конкретен филм, един приятел ми напомни, че това е всъщност фентъзи. [smilie5] Така че малоумията около техническия аспект на нещата във вселената на Star Wars поредицата, го пропускам изцяло. Лошото е, че героите не струват. То тоя филм май беше повече да се запознаем с новите герои и да се съберат пари за филмите, в които ще участват...



Публикацията е редактирана (29-12-15 23:37)
 Re: Star Wars
Автор: boni   
Дата:   29-12-15 23:39

Филмът е франчайз. Както и всички Терминатори след 2.
Лукас го продаде.
Все едно да чета продължението на Швейк, което написа някакъв фен на книгата, защото много страдал, че Хашек не е успял да я завърши. Ами и аз страдам, че не е завършена, но това е положението. По-добре, отколкото да се завършва от друг.



Публикацията е редактирана (29-12-15 23:40)
 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-12-15 23:42

Абе истината за мен, е че филми с научно-фантастична тематика винаги издишат.По ред причини,основно от ограниченията на технологии, интерфейс, дизайн, които с дистанцията на времето изглеждат все по-комични. Виж, при книгите нещата стоят по друг начин, там въображението лесно преминава отвъд тези ограничения.
 Re: Star Wars
Автор: boni   
Дата:   29-12-15 23:44

Не е въпросът дали издишат, грозно е да преписваш от 4-та част, стои много неловко, глупаво. Гледаш и си викаш - абе тея нормални ли са или мен ме мислят за такъв?
 Re: Star Wars
Автор: mmjm   
Дата:   29-12-15 23:45

Може би изключение е „Аватар“, дано не решат да правят продължение.
 Re: Star Wars
Автор: hrup   
Дата:   29-12-15 23:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   29-12-15 23:45

Не съм я гледал още
 Re: Star Wars
Автор: victory13   
Дата:   29-12-15 23:50

Б*си къф кух профил съм... по отношение на тая "сага"[smilie11]
 Re: Star Wars
Автор: lamerko   
Дата:   29-12-15 23:50

Не съм гледал все още последната част, но ако е предателство като продължението на Индиана Джоунс - лошо...
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   29-12-15 23:51

Аз дето не съм фен и съм ги гледал другите отдавна, пак имах чувството, че тоя филм съм го гледал.

fast_eyebrow, винаги да, но според мене не е невъзможно да не издишат. Мене най ме радва психологическия момент в подобни филми. Все пак това е жанр, който се занимава с човека на границата на възможностите и знанията му. Ако има и подобаваща визуална подкрепа на една умопомрачителна история още по-добре.

На мене май любимия ми sci-fi филм е Sunshine. Просто много красив, музиката красива, достатъчно верен с физиката, че да не ме е яд.

Който е запознат с книгите на Alastair Reynolds например, сигурно човек ше убие да гледа 4 часа филм по някоя от тях, ако е направен кадърно. Аз със сигурност убивам човек. [smilie5]
 Re: Star Wars
Автор: селянина   
Дата:   30-12-15 00:09

mmjm написа:

> Може би изключение е „Аватар“,
> дано не решат да правят
> продължение.

Планират още 3 филма - продължения на Аватар [smilie10]

КЛИК



Публикацията е редактирана (30-12-15 00:13)
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   30-12-15 00:22

Пази боже! [smilie5]
 Re: Star Wars
Автор: gbdesign   
Дата:   30-12-15 00:30

Не съм гледал още филма, но и не очаквам кой знае какво. Няма как да направиш филм на Лукас, без Лускас. Освен това и да беше на Лукас, той вече е на години и не мисли, по начина, по който е мислил преди 30-тина години. Все-пак, човека даде най-доброто от себе си, в няколко от най-добрите филми правени някога. Междузвездни войни, Индиана Джоунс, Уилоу и Туистър са филми, които съм гледал десетки пъти с кеф и пак ще ги гледам. Музиката, която също е на Лукас, спокойно може да му отреди място, сред най-големите композитори, живели някога. Спомням си времето, когато всяка година номинираха Лукас за "Малинките"... сега същите хора му се кланят до земята и го величаят до небесата. Междузвездни войни е култ, религия, проповед за доброто и злото. Възпитателен филм, учещ на ценности. Днес за жалост вече не снимат такива... Импотентни зрелища, без смисъл и послание...
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   30-12-15 00:40

Той тоя урок вече е доста изтъркан. Даже е противопоказен. Ако децата се учат само от филмите, ще останат с впечатлението, че доброто винаги побеждава, което далеч не е така.

На мене лично вече ми е дотегнало доброто да побеждава злото, злите да имат 10 пъти по-голямо преимущество, но да изпростеят по нелеп начин в един момент, колкото да ги затрие добрия герой.

Злото е интересно, има различни цели, различни извращения. Доброто винаги е едно и също и много често блудкаво. То е там, за да спечели нагласения мач на дадената история. [smile]



Публикацията е редактирана (30-12-15 00:48)
 Re: Star Wars
Автор: ikoveliko   
Дата:   30-12-15 00:44

Фен съм на Звездните от както се помня, обожавам даже и 1,2 и 3, но 7 не ми се вписа по никакъв начин в джедайската сага.... 10 мин след началото, подозирах вече края, никъде не усетих напрежение, все едно гледах римейк на епизод 4... Така и не възприех цветнокожия джентълмен, който беше потен и изплашен почти до самия край (представата ми за джедай, който даже и още да не знае, че е джедай е съвсем друга). Мацката е добро попадение, признавам, хареса ми, но май......само тя..... Злодея не го коментирам, и аз и половината кино салон се изсмяхме като си махна маската, след като просто го помолиха. Респекта ми към Тъмната страна се стопи в миг..... Нямаше една битка в Космоса, А уж са Звездни войни, всичката пуцалка беше на земя или малко над нея. И невярващата два часа, че е джедайка, накрая завъртя меча с/у цял живот добре обучения злодей все едно до вчера е тренирала с Йода.... В епизод 4 Люк за 10 мин повярва, че е джедай и Оби Уан поне му показа от коя страна се държи меча и го обучи малко.... Мога още много да коментирам, но ще спра до тук.....ще го гледам пак, пък да видим...... Дано само не си помислят, че това е огромен успех (въпреки печалбите) и в 8 и 9 да се вземат в ръце. Искрено се надявам ......

 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   30-12-15 00:52

Много не се впускайте да разказвате подробности и детайли от филма,моля ! :)
 Re: Star Wars
Автор: batsali   
Дата:   30-12-15 00:54

Не чети темата! [smilie5]
 Re: Star Wars
Автор: swqaz   
Дата:   30-12-15 00:55

gbdesign, много точно казано Импотентни . Точно така ми изглеждаше. Но все пак е междузвездни войни и затова ще кажа, че ми хареса връщането към старата визия от 4,5 и 6. Всичко останало като коментара на boni с копи-пейста. Злите типажи душички, добрите напушени, Чуи най-много.



Публикацията е редактирана (30-12-15 00:56)
 Re: Star Wars
Автор: ikoveliko   
Дата:   30-12-15 00:56

сори, забравих да напиша, че е както му се казва напоследък "спойлер" [beer]

 Re: Star Wars
Автор: Emoxide   
Дата:   30-12-15 00:58

Аз ако трябва да съм откровен всичките филми наречени STAR WARS са ми много тъпи. Този не прави изключение.
Хубаво, че поне беше заснет в духа и атмосферата на IV част.
И е някак логично да бъдат умъртвени легендарните стари герои, все пак се отваря път на новите измишльотини с нови човечета въвлечени в предъвкването на матриала.
Феноменално зле са за мен SW 1, 2 и 3. И напърно излишни.
Части IV, V и VI бяха повече от достатъчни.

STAR WARS (поредицата) [smilie23]




Публикацията е редактирана (30-12-15 00:59)
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 07:56

Oт първата част си е много тъпо филмче. R2D2 като пералня...
 Re: Star Wars
Автор: vladis   
Дата:   30-12-15 08:36

Междузвездни войни никога вече няма да има ефекта на първите три части. Както и много други филми - технологиите напреднаха много и всичко изглежда еднакво вече, а зрителя се пренасити.
Причината е, че за времето си беше нещо невиждано откъм ефекти. Гледайте други фантастични филми от това време - изглеждат точно като куклен театър на фона на Star wars. Сюжетът винаги е бил детски по своята същност, но и авторите никога не са претендирали за нещо повече. Филмът никога не е бил "научно" фантастичен. Дори беше писано за това - никъде не се казва, че героите са хора, че действието се развива в реални галактики.
Вярно е, че 7-та час повтаря първите, но поне ме върна в детството, за разлика от отвратителните "анимационни" 3 епизода.
 Re: Star Wars
Автор: shamelessEyes   
Дата:   30-12-15 08:37

Мислех си да пусна нова тема, ама я видях тази [smilie5] и не мога да се сдържа да не потърся отговор на следният въпрос:

КОЙ Е ПЪРВИЯТ ДЖЕДИ?

Моля, замислете се .. аз опитах ама не успях да го измисля, а и не ми се гледат всички серии пак [beer]



Публикацията е редактирана (30-12-15 08:39)
 Re: Star Wars
Автор: gogo766   
Дата:   30-12-15 09:02

Филма е страхотен, усещането за скорост и реалност на машините е това което ми липсваше до сега. Чубака за първи път се забелязва като герой,и жената джедай е първата която искам да.... от цялата поредица. Силата на оръжията ...[cool] [cool] На първата сцена (битка) с The Millennium Falcon, мисля че леко се напиках от кеф. А героите са деца който тепърва ще израстват, което е супер. А ние остаряваме и мрънкаме, което не е супер.
 Re: Star Wars
Автор: ipolit   
Дата:   30-12-15 09:24

Мене ме кефят всичките части за гледане, но без да задълбавам в детайлите. Олигофренски са си от първата серия и не знам що някакви хора издивяват и търсят философия в тая плиткоумщина.
Поне е добре, че Люк и принцеса Леа от първите серии не ги дават в новите, че са доста нелицеприятни. Вероятно ги бие само Хари Потър по грозно избрани актьори.
 Re: Star Wars
Автор: TheOne   
Дата:   30-12-15 09:24

Ми жанровете филми са като жените...има за всеки к'вото му душа сака...[cool]
 Re: Star Wars
Автор: tbby   
Дата:   30-12-15 09:30

Дебелогъзия черньо идва новият Джар Джар Бинкс, демек неуспешния комичен елемент във филма. Кайло Рен е сърдит емо тийнейджър, който за разлика от Вейдър, носи маска чисто като фешън аксесоар, а не по необходимост. И накрая новите зъби на баба Лея, която явно ги е правила точно преди снимките на филма, защото още не свикнала я тях...
И аз съм фен на поредицата, но както някой спомена по-горе трябваше отдавна да приключи.



Публикацията е редактирана (30-12-15 09:39)
 Re: Star Wars
Автор: InnerSelf   
Дата:   30-12-15 09:39

Харесвам поредицата, макар че все още не съм гледал последната част. Аз съм роден в края на 80-те и може да се каже, че принадлежа на поколението на втората трилогия :D :D :D
Това с което мен ме привлече филма е, че има нещо отвъд космическите битки, совалките, бластерите, светлинните мечове и т.н.
Това нещо е силно най-вече в първите три части (последните три).
Мотивът за родовото проклятие, идеята какво да избираме в живота, какво ни причиняват страхът, гневът и омразата в ранни детски години и как те са в основата на всички глобални проблеми след това.
Все неща, за които човек може много мисли.
Логично очавам в последната седма част това да го няма, тъй като практиката е показала, че накрая винаги става въпрос за пари, както каза някой по-горе. Но пък и парите са нещо човешко и от това също може са поучим и да знаем какви да не ставаме когато порастнем :)
 Re: Star Wars
Автор: mamata   
Дата:   30-12-15 09:50

Фен съм на марката, почти колкото Шелдън Купър и компания.
Но...
Съгласен с всичко, което ikoveliko написа, а има и още.
За съжаление.
 Re: Star Wars
Автор: CDman   
Дата:   30-12-15 10:29

Ако бях гледал този филм преди 25-30 години щеше да ми хареса. [smilie8]

За мен един от най-добрите научно фантастични филми е A.I. (Изкуствен интелект) на Спилбърг. Сюжета те кара да се вгледаш в себе си и да си зададеш въпроси, които иначе никога не би си задал независимо дали ще можеш да си отговориш или не.

 Re: Star Wars
Автор: манев   
Дата:   30-12-15 10:29

Трилогията беше за борбата между доброто и злото, заедно с епозоди 1,2,3 стана биография.
С епизод 7 не знам какво стана - може би реклама на детско меню в МакДоналдс.

 Re: Star Wars
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   30-12-15 10:34

Епизод 7 отваря няколко сюжетни посоки, който не го е видял има фантазия на подцинкована кофа ... Това , че прибързаха с някой неща е факт ... че имаше недоизкусурени детайли пак е така.

Много злоба сте насъбрали хора ... просто се забавлявайте ...
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 10:39

Преди няколко години оскара го отнесе едно филмче снимано в стила на ранното кино. Мисля че се казваше "актьора". Докато го го гледях не ми правеше впечатление че е чернобял а че камерата не се движи. През почти цялото време статична камера пред която се снимат сцените. След това забелязах още доста неща които са снимани според техническите ограничения характерни за зората на киното. Тогава си дадох за първи път сметка че визуалната култура има и аспект различен от културния. Има част която е чисто визуална и се култивира съвсем несъзнателно. След няколко годинин дори и в най-мърлявото любителско видео ще се очаква да има кадри заснети от тичащ оператор носещ камерата на онова нещо с жироскопите на което не му знам името и дрон въртящ се около събитието вкарващ вселенски драматизъм с нетипичната си гледна точка.

До излизането на последната серия това което ми е правило впечатление е че идеята на междузвездни воини е да се представя пред зрителя бъдещето. В първите серии беше бъдеще повлияно от студената воина - невероятни оръжия, унищожаване в планетарен мащаб и на заден план борбата на обикновения човек. Но най-впечатляващото беше оръжията, дори меча символ на древна история да е технологичен ... голяма работа че светлината на бластерите се движи по бавно от камък истрелян с прашка. Звездата на смърта - какво усещане за абсолютна военна мощ и то предадено с някакво простичко послание. Независимо от днешната интерпретация първите серии бяха огромен пробив. Следващите серии се родиха с духа на своето време. Огромния напън беше да се хиперболизира усещането колко много сме дръпнали с технологиите. Както в първите серии оръжията бяха нещото което смазваше представите така в следващата троика бяха технологиите. Всичко много технологично и като послание на къде вървим и като изпълнение. То затова накрая не ми беше ясно анимация ли гледам или някаква версия на игрален филм.
Тая серия дето сега счупи всички финансови рекорди ..... Незнам какво носи освен печалба. Ако и тя като останалите показва духа на времето ... Ебем ти времето, добре че вече не ми остава много живот да видя тъжната агония.
Ясно е че колкото по технологично става обществото толкова по трудно ще се " предсказва технологичното бъдеще". Ако беше лесно още в някоя от предишните серии щеше да има нещо загатващо за феисбук или поне гугъл. Но да ми се случи сина ми да ме пита какво правят тия чичковци - става въпрос за кадъра в които пилотите на съпротивата (сякаш в предишните преводи не беше съпротива а бунтовници) се подготвяха за атака и камерата се движеше пред космическите им кораби строенимв редица и всеки пилот правеше нещо по двигателя с водопроводен ключ!!!! Ами дори и децата знаят че колкото е по технологично нещо толкова са по финни инструментите за ремонт. А за най-финните не се ползват инструменти а препрограмиране.
Отиваме да ни ремонтират колите и ги включват на комп за диагностика а в невероятно технологичното бъдеще някакви пичове с водопроводни ключове го карат по усет.

Много ми се иска да не го бях гледал

 Re: Star Wars
Автор: манев   
Дата:   30-12-15 10:47

И как тези сюжетни посоки правят едно цяло с предните 6 серии?
Пак казвам - епизоди 1,2,3 се вързаха идеално с 4,5 и 6 като в съвкупност представиха живота на Анакин.
Сега епизоди 7,8,9 какво "цяло" ще направят с тези от 1 до 6?

Както каза някой: хубав филм, просто не трябваше да се казва Star Wars и всичко щеше да е наред.

 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   30-12-15 10:56

Като каза фейсбук и гугъл се сетих за Азимов-тоя човек е абсолютен гений,още 50-те е предсказал гугъл, който го е чел ще се сети за разказите за мултивак. Там говори и за колективното мислене започнало като подобие на социалните мрежи днес. Добре е да се прочете "Последния въпрос" на Азимов!
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 11:22

Великан е!!!!
Скоро го препрочитах.
Много голям!!!
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 11:52

А относно сюжетните посоки - искрено се надявам да отхвърлят възкресението на потния негър който ще стане бой френд на девойката. Надявам се и да не се закачат за историята как девойката е сестра на пича с маската и да ни разкажат как принцеса лея е родила под пълна упойкам и не е разбрала че децата са две ( в далечното бъдеще нямат дори ехографи за пренатална диагностика) и че едното е било откраднато от някои от добрите например люк защото в храма на индиана джоунс е открил таен завет че ако не се открадне едното дете и двете ще минат на тъмната страна. А може и самия индиана джоунс да го е открил и това да дава обяснение на онези две секунди в които бейби си спомняше за семеиството което я е оставило и завършващи с космически кораб поразяващо приличащ на хилядолетния сокол. Страхотно ще е да са брат и сестра. Боже колко сладко. Не латино а направо индииско кино.
И може би заради кражбата и изоставянето на бейби люк е толкова зле психически и се е превърнал в алкохолик.
Може би дори ще се окаже че лошия с маска е възпитаник на харвард или някое друго бизнес скул и затова е такъв разглезен фукльо и се носи с манекенски дрешки а маската не я сваля защото прекалява с дрогата и да не се забелязва. А бейби ще е възпитаничка на някой селски ИТ колеж понеже е с добро сърце имзнае как се копае царевица с помоща на хигениста негър ще влезе в наследствената семейна фирма като неизвесна фигура и постепенно двамата ще победят лошия създавайки съвсем нов революционен продукт размазващ дори фейсбук. Накрая лошия ще се покае ще си признае грешките и ще стане добър, какъвто винаги е бил и принцеса лея щемпрегърне двете си изстрадали дечица и ще плачем и ще ръкопляскаме ..... о боже мой.
Много тъжен лигоч се заформя.

 Re: Star Wars
Автор: camelasign   
Дата:   30-12-15 11:53

... и актьорското присъствие се скапа заради бизнеса...В днешно време никой не би избрал актриса като Леа (грозновата, много ниска, не особенно сексапилна) или Люк - също дребен и хилав. Обаче това даваше достоверност на сагата, а и двамата играеха много добре. Сега всичко е като извадено от калъп, предвидимо и недраматично.



Публикацията е редактирана (30-12-15 11:55)
 Re: Star Wars
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   30-12-15 12:00

http://www.nenovinite.com/ne/kultura/7908/

Оффтопик: дано през новата 2016 Силата да донесе по-добър интегритет на постнатите линкове във фотофорум, и това да се случва само с един клик. [smile]
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 12:03

Гледал съм първа и втора "серия". Един от най-тъпите филми правен изобщо. Освен изкючително тъпия сюжет и нелепите костюми можеше да изберат готина принцеса. Единственото готино от филма остана прякора на един мой силно окосмен приятел.

А за прозренията... май Елин Пелин е стъпвал на луната повече от хамериканците.
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 12:22

Няколко пъти изразяваш възмущение от филма. За да може да бъдеш оценен като "голям" не е лошо освен хейтърското - тва не става, да кажеш и кое е това което става и те е оформило по този прекрасен начин. Става въпрос за възраста 10-18.
 Re: Star Wars
Автор: uri64   
Дата:   30-12-15 12:31

Има само едно нещо, което би било неизмеримо по-готино от това да се гледа "Междузвездни войни" - да се проче някое писмовно извержение на Гого Лозанов на същата тематика [smilie18]

Иначе си ги гледам филмите - 4, 5, 6 с по- голямо удоволствие, 1, 2, 3 с по- малко (като ми се е случвало и да заспя на 2) и катарзиса на Анакин докато се превръща в Дарт Вейдър в 3 направо ми е смешен....и 7 ще гледам, ама още от трейлъра съм зареден с един негативизъм...да видим...
 Re: Star Wars
Автор: Pac   
Дата:   30-12-15 12:34

Аз нито съм голям фен на поредицата, нито я мразя по някаква причина. Старите епизоди (4, 5, 6) имат доста чар, ретро чар, и винаги са ми били приятни за гледане. Към 1, 2, 3 съм по-резервиран, но пак са ми ок. Така като чета, 7 може да го пропусна.
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 12:35

Може би си завършил психология в Нов български.Толкова прозорлив си и не особено красив.
На един много тъп филм с асматична консервена кутия и стар плъх или мравояд с качулка седмото продължение да е най-продавания филм....Консуматорското общество ни проваля.
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 12:35

Ооооооо.....
Гого лозанов!!!!
Дам .... това би пречупило и най устоичивия джедай
 Re: Star Wars
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   30-12-15 12:38

Гого Лозанов хахаха dark side it is! [cool]
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 12:47

Филмчето си е тъпичко..доколкото си спомням като турска сапунка някакви фундаментални драми: баща-син, доброто и злото... Предполагам ако си гледал "На всеки километър" и руски филми за войната като дете е бил нещо по-различно.
Фантастиката е пъпичка като цяло и върви с метъл музика за лами, мечове и умрели.
 Re: Star Wars
Автор: mamata   
Дата:   30-12-15 12:51

sherbit, достатъчно, не се напъвай - разбрахме гледната ти точка.
НИто ние ще променим твоята, нито ти нашата. Няма нужда от повече от... това, дето изливаш тук.
 Re: Star Wars
Автор: tanovsky   
Дата:   30-12-15 12:53

Поздравявам ви от името на джедаите с разбирането, което проявявате към подрастващите деца и крехкото формиране на ценностната им система... То и детските приказки са тъпи, ако ги погледнеш през призмата на арогантната зрялост;)
П.П. Аватарът ми казва повече от всичко...;)))))
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 12:53


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/58/06/e8/5806e8b2349063161d8a4c60aea6e914.jpg



 Re: Star Wars
Автор: Бонд   
Дата:   30-12-15 12:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 13:00

Добър отговор на въпроса кое те е оформило. Обикновен хейтър. Не консуматорското общтество ще ни съсипе. Ще ни съсипе хейтъството на селските ИТ-та завършили техническия и повярвали си че разбират от всичко само защото някоя евреиска фирма препираща пари през софт им е забила базова заплата 6000.
Пп
Под селски нямам предвид мястото на раждане.



Публикацията е редактирана (30-12-15 13:07)
 Re: Star Wars
Автор: philip   
Дата:   30-12-15 13:00

Междузвездни войни е един от любимите ми филми (първият пуснат по екраните и следващите 2, останалите също, но не чак толкова, последният не съм гледал, но ще го сторя), вероятно, защото обичам приказките…

На всички любители на сагата пожелавам:
- Нека Силата да е с Вас!

На останалите (реалисти и атеисти):
- Вслушайте се в сърцата си и Светлината ще Ви намери…

 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 13:07

Май си имаме поредния аристократ във форума... роден не къде да е. В София! Там където екватора и началния меридиан се пресичат и боговете са изливали ум и талант. Междувременно от слушането на метъл последствията си личат с един еврейски клик. Еврейски...хейтър ли съм?
 Re: Star Wars
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 13:08

Не
Обикновен селски[smile]

Не се надценявай[cool] undefined



Публикацията е редактирана (30-12-15 13:09)
 Re: Star Wars
Автор: camelasign   
Дата:   30-12-15 13:09

Анимацията на Genndy Tartakovsky от 2003 обаче е много по-смислена и стилна от 7...
 Re: Star Wars
Автор: sherbit   
Дата:   30-12-15 13:27

Темата си е моя, критична е. Филма е повече от посредствен. Кой шедьовър има 7 продължения?! Смотаняци може да има 7 продължения..не и този. Широкоскроения нехейтър недолюбва - селяни, IT-та, евреи, техничари, по-оценени от него. Какво обича той - хевиметъл което е видно от последствията.
 

 Авторът е затворил собствената си тема.