Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   28-12-15 19:59

Забелязвам тенденцията всяка тема да е спорна с доста конфликти между колеги или да е оплакване от някой колега за някаква дреболия. Дори се оплакваме, че някой не ни е харесал снимката или мнението. Или , че някой коментира наша тема по свой начин и пак посоката е една - към обиди и разочарования. На мен ми се струва, че това е ненормално. Смятам, че нормалното е всеки колега да си стои зад името, репутацията и да му тежи думата. Та затова така кръстих тази тема. И като начало да кажа:
Аз не съм бил разочарован от нито един колега. Правил съм доста сделки и в двете посоки и не съм се "парил" до сега.
И най-гадното. Не съм се сещал да кажа едно "благодаря" на колегата стоящ от другата страна. Искал съм съвет от колега и съм получавал професионален съвет, без да ме познават. Това се случи от колега професионален фотограф в голям вестник. Тъпо е, че не знам кой е за да му благодаря. Пращал ми е ръчнофокусни обективи друг колега. Без пари. За експерименти. И пак същото тъпо .... не знам кой колега е.
Това се е повтаряло с много други колеги. И така до днес.
На всички колеги дето са ми подавали рамо коректно и не пазя съобщенията с тях:
Извинете за това, че не ви благодарих!
Но с тази тема започвам нормалното:
Купих обектив от колегата "Pd". Поради негови ангажименти сделката се проточи във времето и си помислих, че няма да се получи. Свикнали сме. Но не. Колегата Pd си изпълни уговорката и ми изпрати обектива. Обективът се оказа по-хубав от очакваното, в идеално състояние и на повече от добра цена. Сега го ползвам с удоволствие и искам да започна тази тема с първото БЛАГОДАРЯ.
Благодаря, колега Pd!
Дано всеки постъпва точно и коректно като него. И си мисля, че няма да съм сам в тази тема.....

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: catandgoddess   
Дата:   28-12-15 22:48

Няма включване, за да не потъва ще се запиша с едно непретенциозно и непредизвестено благодаря към Богданов. Някои твои текстове ме карат да се замислям за неща. И повечето са хубави, макар и зададените параметри не винаги предвещават това.
Сигурно има и други, които заслужават едно Хай файв тук, но не ми се прави списък. Наздраве и поздрав с едно заглавие, не искам да разлиствам толкова назад, че дори да си спомням на кого е, но е това:

cannot socialize[smile]

Весели празници на всички[smilie24]

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 22:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   28-12-15 23:16

Щом можеш да ги оцениш [smilie3]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: mihalo   
Дата:   29-12-15 01:03

Чудесна тема! Дано не я налази тесногръдието!

Та, предложих на колегата marvves определена сума за едно апаратче, защото не беше определил цена. Отговори ми, че (почти дословно) предлагам МНОГО и не е той човекът, който би ме ограбил!

Нека да си припомним пак една дума: "чест"!
За мен е чест!

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: PhotoBo   
Дата:   29-12-15 04:12

И аз искам да благодаря на Марио, aka marvves [smilie24] (marves - стария ник), за това, че преди почти година ми оправи един обектив, като сам предложи да го погледне и да загуби ценно време. И това без да се познаваме и да сме се виждали изобщо. Използва байонета от негов друг обектив, че и сенник ми прати да си имам. И стотинка не пожела да ми вземе! С много упорство нещата чак стигнаха до разправии, та едва го почерпих човека за огромната услуга, която ми направи тогава!
Иначе и аз никога и с никой не съм имал лош опит с колега от форума, нито като съм купувал, нито като съм продавал. Никой и от мен не се е оплакал. С някой от хората съм в контакт и до ден днешен и това може само да ме радва. Определено е приятно, когато попадаш на коректни хора и ти самия си такъв и чувстото е много яко, когато си доволен и не се чувстваш прецакан или потърпевш. Смятам, че ФФ е едно от малкото места, където коректността е такава каквато трябва да бъде, с малки изключения разбира се, но като цяло хората са точни, свестни и коректни! [smilie24]

ПП: Нямаше ли някъде и тема за похвали на автори и търговци?

ПП2: Имало :)
тема 1
тема 2
... може и още да има

ПП3: Забравих да БЛАГОДАРЯ и на всички онези, които често ми помагат и пишат, хора с опит, идеи и чиито съвети за мен за безценни! Благодаря ви приятели! Весели празници!



Публикацията е редактирана (29-12-15 04:25)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: quazimodo   
Дата:   29-12-15 07:11

"Хора много, но човеци малко" - нещо такова май беше казано от някой си Диоген[smilie5]. Дано повечко са се събрали тук! Весели новогодишни празници и на хората, и на човеците[smilie5] [smilie5] [smilie5] !

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: nsirakov   
Дата:   29-12-15 08:27

А аз искам отново ( и отново) и отново да благодаря на всичките 497 юзъра на фото-форум, които дариха преди 10 години безвъзмездно кръв за майка ми, и на останалите незнайни приятели, които намериха други над 1000 донора на кръв в цяла България...

Поклон от мен приятели...

От тогава този сайт , както и хората в него ми е скъп на сърцето, никога няма да го напусна.... или да обърна гръб на съфорумец...[smitten] [smitten]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: vkk1   
Дата:   29-12-15 08:27

Радвам се, че се появи тази тема, като противовес на чутовната злост, която се изля вчера във форума.
Аз искам да благодаря на всички, които през годините са ми помагали и са били добронамерени към мен и проблемите, с които съм се сблъсквал в скромния ми път във фотографията.
Пожелавам весели празници на всички!
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: hrup   
Дата:   29-12-15 08:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: marvves   
Дата:   29-12-15 08:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   29-12-15 13:46

Я каква стана тя. Оказа се, че много колеги помагат с доброто си име, възпитание и професионализъм дори на непознати. И свързващото звено между тях е този форум. И.... значи има много повече позитивна енергия между колегите, но за нея не говорим. Смятаме я за даденост, за постигнато ниво и не и обръщаме внимание (на позитивната енергия между нас). Това ако не е ненормално.....
Оказва се, че по този НЕнормален начин храним точно онези срещу които мнозина негодуват (кухите профили), даваме изява на онези, които постоянно развалят смисъла на много теми (троловете).Така дори позволяваме много измамници да продават със заблуда (хора без име, профил или снимки в профила). Да не говоря, че постоянните, нормални кавги са именно заради ненормалното. И не на последно място - виждам, че много колеги с име, с големи познания и опит са огорчени от това, че НЕнормалното се приема за нормално. Дано поне малко с тази тема се върне равновесието. Дано поне малко с тази тема компенсираме пропуснатите добри думи към заслужилите ни колеги. Дано се върне желанието на някой обидени или огорчени колеги да общуват отново през този форум. И дано няма вече колеги с желание да го напуснат (форума ФФ ). Аз не съм от самото създаване на форума. Вероятно не е моя работа да пускам такава тема, но какво да се прави. Дойде ми отвътре това желание и ..... реших:
"ЗАЩО да го потискам"? Пък е и Коледа.....стават чудеса [smile]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: nyamago   
Дата:   29-12-15 13:54

[smilie24]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: БОНД   
Дата:   29-12-15 14:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: mihalo   
Дата:   30-12-15 03:34

bg2014

"Дано поне малко с тази тема се върне равновесието. Дано поне малко с тази тема компенсираме пропуснатите добри думи към заслужилите ни колеги...."

Наистина, крайно време е!

Какво толкова ако си признаем, че няма как да знаем Всичко? Пак ще се върна към твоята тема bg2014, благодаря ти за нея!

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: swqaz   
Дата:   30-12-15 10:23

Привет!

Благодаря на всички, които дръзват да отправят обоснована градивна критика към творчество на Автори, които нямат нищо против това, въпреки общата непоносимост към критиката, която като че ли се усеща в атмосферата тук [smile]

Пожелавам си всички отправящи крикита да са искрени и добронамерени. Пожелавам си когато попитам някой признат талант във фотографията "Къде мога да си сверя часовника?", той да ми отговори "Качи във ФФ, там доста хора, на които вярвам ще ти го сверят". Пожелавам си положението тук да се промени в насока повече права и екстри за хората занимаващи се с фотография, които не се срамуват да я демонстрират тук, и по-малко такива за тези, които само хипотетично са свързани с фотографията(така наречените кухи профили), защото имаме подобен аналог в държавата( Правата на българи и цигани), едните са оставени да бъдат мачкани от другите(дори им се помага от управата, а ползата от тях е само хипотетична докато вредата е доказана). Пожелавам си толерантноста на управата към тези за мен безполезни потребители(винаги има изключения, което не е причина за масова толерантност) да не накара най-талантливите фотографи, от които се уча да не емигрират към по-строго управлявани сайтове. Пожелавам си всичко това и още много хубави неща за Новата 2016-та година! Весело посрещане на Новата Година и на всички вас!
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   14-03-16 00:22

Искам да благодаря на колега от форума. Колегата onir е изключително сериозен, отговорен и коректен. Рядкост е да срещне човек подобно добронамерено и професионално отношение. Дано срещам повече хора като него.
Колега onir, Росене - БЛАГОДАРЯ ти от сърце!



Публикацията е редактирана (11-11-16 21:48)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: slyn4ogled   
Дата:   14-03-16 23:26

Страхотна тема, истинска!
Нека не забравяме, че все пак този форум е заченат с цел споделяне на опит и взаимопомощ на колеги с проблеми или творчески питания!!!
Дано продължава все така, и са по-малко темите, в които вместо помощ получаваме освиркване или просто безучастно чоплене на семки.
Наздраве на всички, радвам се че ви има! [beer]

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: mihalo   
Дата:   15-03-16 03:07

В духа на тази темата на bg2014!

Добра ли е идеята да предложим на админите да не затриват изцяло профили на колеги, които може и да са "сгазили лука" някъде, но не нарушават правилата систематично? С какво биха могли да навредят снимките в профилите им, например? Или коментарите им, които нямат обиден характер? Предварително съм съгласен, че правилата трябва да се спазват, но е добре те да са по "човешки" толерантни. От това всички ще спечелят.

Моля ви, нека някой поеме инициативата! Аз, засега няма да мога.

Редакция:
В духа на тази идея, темата на bg2014!



Публикацията е редактирана (15-03-16 03:13)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: lucky55   
Дата:   10-07-16 15:20

slyn4ogled написа:

> Нека не забравяме, че все пак този
> форум е заченат с цел споделяне на
> опит и взаимопомощ на колеги с
> проблеми или творчески питания!!!

Пуснах няколко теми в които имах конкретни питания. Някои от отговорите ми помогнаха да си изясня някои спорни или не напълно ясни за мен моменти.

Благодарности към:

chrisnoch
Jorro_Z
hotsnail
Nedelcho1
Pd

[smilie24]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: kvakioh   
Дата:   10-07-16 15:23

Благодаря на kirilx за страхотния 80-200/4.5 Никон.
Благодаря на swqaz за критиката, макар че не се разбрахме напълно.
Благодаря на всички, с които на Лични сме коментирали техниката.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: camelasign   
Дата:   10-07-16 19:46

благодаря на Слав за направaта на преход за fd 200/2.8 към eos. обективът просто заспа
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: тьма   
Дата:   10-07-16 20:57

Благодаря, че още не са ме изгонили //да не чуй дяволът// https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/S46A.gif


 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: roburt48   
Дата:   10-07-16 22:41

[smilie5] Тъма ме изкефи [beer]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: philip   
Дата:   11-07-16 14:09

Благодаря на:

Създателите и собствениците на Фото Форум, че тук си загубих толкова време последните 3 години[smilie25]

juan и awatar, за апарата и обектива (закупени чрез базара на ФФ).

Всички дето търпеливо са отговаряли на тъпите ми въпроси във форума.
Активно коментиращите, от чийто коментари се уча (не само под моите снимки), не че има ефект де[smilie18]
Активно гласуващите, че попълват албумите.[smitten]
И на всички гласували и негласували за снимките ми, дето не стават и за личен албум[smilie18]

Благодаря Ви![thankyou]

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZED   
Дата:   11-07-16 14:54

Аз пък благодаря на всички вас, че сте решили да кажете по едно благодаря на някой, който го заслужава! Това ме кара да се чувствам добре!
Е, света все пак отива на добре![smilie24]



Публикацията е редактирана (11-07-16 14:54)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: roburt48   
Дата:   11-07-16 15:25

Аз благодаря на автора за темата :) [beer] Хубаво е да сме повече човеци :)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: nyamago   
Дата:   11-07-16 21:06

[beer]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   11-07-16 21:58

Поздрави![beer]



Публикацията е редактирана (12-07-16 08:07)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: unikalen88   
Дата:   12-07-16 13:02

искам да благодаря на h_bio ,подаряваше филтър и след като отидох да го получа,човека даже беше платил и доставката,и след това ми написа това":) Еееее, чеовек като прави нещо трябва да го направи докрай. Ползвай го със здраве! "
искам да благодаря и на колега,които преди година и половина че и повече (забравих му ника) бях писал в една тема че търся чанта за апарат,тои намери чанта и ми прати подарък което ме трогна много.Ако чете и се сети кои е още веднъж Благодаря [smilie25]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   26-02-18 10:42

Темата е от преди "новата власт".
Дойде реформата, нови собственици, нова власт с добри идеи.
Имаше някаква промяна за кратко. Върнаха се някои колеги, обидени от отношенията преди реформите.
Форумът сякаш започна прераждане. Да. Дано! Дано....
Сега видно има нови модератори (предполагам), но със стар манталитет.
И вероятно се очаква нещо да се промени. Няма да се промени заради ниЗкото ниво на големи "светила" изживяващи се на богове.
Темата в този форум с подобни "светила" е безсмислена, излишна.
Въпреки това искам да благодаря на СВЕТИЛОТО на този форум - chrisnoch.
Винаги е добре човек да вижда какъв НЕ ТРЯБВА да бъде.
И колкото повече власт се дава на подобни "светила", толкова по-добре и показателно.
Chrisnoch, евала! Благодаря!

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: vgramatikov   
Дата:   26-02-18 10:53

[beer]

Аз съм продавал и купувал 10-ки обективи от базара от десетки различни авторти.
По спомен съм връщал един който не беше в добро външно състояние и мисля, че ми бяха върнали един мой поради някаква неясна причина за мен.

Никога съм нямал проблеми с базара. Може би съм имал късмет.

Определено спазвам няколко основни неща.
1. Не пазарувам много често от неизвесни профили. Пазарувам или от автори или от отвърдени търговци.
2. Не купувам най-евтиното.
3. Не продавам скъпо. Винаги пускам обявите м/у най-евтината и най-скъпата или по-евтино. Особено ако обектива е в нискиш ценови клас.

Не разбирам защо тря взема пластмасов 35 1.8Г ДХ за 250лв и да го продавам 3 месеца за 250лв като мога да го продам за 3 дни за 200лв.

Просто 50лв не си заслужават дискомфорта :)

Сега съм пуснал една токина за никон 11-20 2.8 за 900лв. С 100-200лв по-ниско от същите обяви. Само защото тези 100лв ще ми платят комфортната бърза продажба.



Публикацията е редактирана (26-02-18 10:57)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: asahi   
Дата:   26-02-18 10:53

"Автор: bg2014
Дата: 28-12-15 19:59

Забелязвам тенденцията всяка тема да е спорна с доста конфликти между колеги или да е оплакване от някой колега за някаква дреболия."

Тенденцията се е превърнала в установена практика, вкл. и с твоят принос.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   26-02-18 11:27

100-ца канонска беше върната от колега самоковец на теб Pd мисля , че беше описан перфектен , а и аз го гледах лепени гуми занаятчийската и с прах на челната леща... След което той не посмя да го купи ... въпреки , че си работеше идеално ...



Публикацията е редактирана (26-02-18 11:27)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZENON   
Дата:   26-02-18 12:56

Ти БГнезнамквоси, кога ще излезнеш от пубертета?
Уж хубава тема с хубава идея, но по стар женски навик, не се сдържа от интригантство.
Или всъщност това е подличък номер. Уж благочестива тема, но вътре, някак между другото лекинко плюем хора.
Боклук си ти мой човек.[smilie23]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   26-02-18 15:58

Не, не плюя. Достойно защитавам името си от "плюнки" на такива като теб.
Използвам хубавата българска поговорката "Удари самара да се сети магарето", но се иска интелект за да го разбере човек. А при теб липсва.
Всичко се вижда като на длан. Всеки го вижда.
Едни могат да обиждат безнаказано, а други като се защитят биват наказвани.
Така не се гради нов форум с нови отношения. Някой трябва да го каже.
А дали АДМИН ще го чуе си е негов избор.



Публикацията е редактирана (26-02-18 16:41)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: мара   
Дата:   26-02-18 16:04

аааа....приказката е НОВ БАРДАК СЪС СТАРИ К[smilie5] РВИ НЕ СТАВА
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: Beijing   
Дата:   26-02-18 16:25

Чета "Ласт Минит" коментари, и да Ви кажа честно, нещо не се кефя!
Нека да си бъде ФФ-ъто добро място!
Пълно е с качествени хора!
Сполайте Вие и се спрете...
Със Здраве

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ombre   
Дата:   26-02-18 16:45

Бг,апелираш за добър тон,а ти самия ме нападна в една друга тема без причина.Даже това,ако не се лъжа ти беше първия пост.Я кажи защо,така ми говореше там,а сега говориш за неща,които ти сам не даваш на другите.Изискваш елементарно възпитание и уважение,което даваш на всеки?Че ти даваш ли го,за да го искаш?Това,че се заяде с мен,а в по предна тема и с други,когато обиждаше за манталитета и т.н...?Ако искаш нещо,то ти го дай пръв,ама не само от теми на които ти си автор,а и в такива,където хората питат за съвет и всичко останало.Демек, на теми на които ти не си автор.По горе ти казаха,че в тия драми имаш голям принос точно ти,и ако апелираш за нещо към админа,то нека той същия се произнесе и за твоето поведение (заяждане и т.н.)Фурнаджйиски елементи могат да вървят при децата,тук сме зрели хора,всеки с своето мнение.
Да не страдаш от раздвоение наличността,че искаш едно,а сам не го даваш?
А с такива постъпки,някак класификацията на Зенона,звучи логично не мислиш ли.Много интриги влагаш,нещо неприсъщо за един мъж.Мъж си нали?Питам, за да съм сигурен,че на мъж пиша.
Пусни си малката булка и си задай въпроса,защо правиш сапунки тук.
ПС-темата е супер безсмислена.Ако си я направил за да получиш внимание,то автогола се вижда от километри.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   26-02-18 19:41

Добре, извинявай, ombre!
Дори не помня за какво става въпрос, но ИЗВИНЯВАЙ!
Темата не само е безсмислена. ами е тъпа.
Затова кой каквото има да "сипва" да сипва. После (около полунощ) я затривам.
Давайте!



Публикацията е редактирана (26-02-18 19:45)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZENON   
Дата:   26-02-18 20:09

О!
Мелодрама в 24.00.
Какво по-хубаво от това, белия лебед да умре в гърчове неспирни, прободен фатално с ръждив нож държан от съсухрените ръце на всички подли и лоши, лоши, лоши членове от ФФ форум.
Леят се напоително едри сълзи, сменят се една след друга бели кърпички. Някои стари госпожи са в несвяст от непоносимото напрежение и публиката е в хистерична криза.
А БГнезнамкво си се чувства една идея по-добре.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: Myth   
Дата:   26-02-18 20:11

Ами... все пак управата даде някакво обяснение.... ся съгласни несъгласни... повече няма смисъл да го къдрим :)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: n960   
Дата:   26-02-18 20:12


На bg2014 не му се стягайте... Той е активен учасТник в доста форуми - оффорума/като bgbul / и некои ловджийски... От офф-а го изгониха като мръсно коте - интриги, празнодумие и търговийка - пастички от трюфел, некое обучено кученце за трюфели и едно безкрайно бла- бла /Нива /...
Сега налазва в ловните форуми... Има навика като напише куп глупости, да ги трие след това така, и със снимките от албума му.
... иначе в предишното му битие е бил маркшайдер, а в сегашното му - търсач на трюфели... Това му е и основния бизнес...!!!
Един строг и справедлив модератор и е приключил безславно!Пълно е с такива комплексари!
Да не се трие поста, копирах го...
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: шдфдшд   
Дата:   26-02-18 20:14

Автор: ZENON
Дата: 26-02-18 20:09

О!
Мелодрама в 24.00.
Какво по-хубаво от това, белия лебед да умре в гърчове неспирни, прободен фатално с ръждив нож държан от съсухрените ръце на всички подли и лоши, лоши, лоши членове от ФФ форум.
Леят се напоително едри сълзи, сменят се една след друга бели кърпички. Някои стари госпожи са в несвяст от непоносимото напрежение и публиката е в хистерична криза.

...аз ще раздавам валериан...[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-02-18 20:23)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: мара   
Дата:   26-02-18 20:32

[smilie18] [smilie18] [smilie18] ебаси якото! [smilie18]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 00:26

Наистина яко. Давайте!
Забавно е човек да вижда всичко това. Да бъде забава.
Лебеди, ножове, мнтриги, мръсно коте. Евала!
Харесва ми.
Наистина това от заглавието на темата НЯМА как да се случи ТУК.
Прекалено много мъка има натрупана, прекалено много злоба. Красота!
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZENON   
Дата:   27-02-18 00:36

пОснах една сълза [smilie5]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: CatandGoddess   
Дата:   27-02-18 01:02

я извъртете един валс

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: nyamago   
Дата:   27-02-18 10:15

1001 нощ ряпа да яде - тука става Война и Мир, Събраните Съчинения на Шекспир - или ако търсим по-голяма книга с повече на брой уникални герои - Телефонния Указател (на Пекин)...

[smilie18] [smilie5] [smilie18] [smilie25] [smilie18]

И заглавието на темата най-после си дойде на мястото, всичко стана съвсем нормално. [smilie3]
[beer]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: Beijing   
Дата:   27-02-18 13:23

"nyamago", няма го[smilie25] вече телефонният указател на Пекин брат ми!
Тук, хартията я ползват да си избършат дъто, или евенчъли, някое дете да нарисува нещо!!!
Тук-там срещам нещо като кабинки, в които има още апарати, ама обикновено ги снимам, защото не бачкат!
Ай да разведрим малко темата, че заприлича на ХоРеМаг... с дъх на мастика, локум и белот![beer]

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 15:20

Няма ли повече помия? Толкова ли беше?
Няма ли и други "нормални" да напишат къде ги стяга чепика, да си излеят болката?
Пишете де. Нали щяла да липсва тази тъпа тема?
Как все тъпнята взима връх не знам? Толкова ли сте зле, че нищо хубаво не ви се откъсва от сърцето?
Не към мен разбира се. Мен не ме докосвате.
Към някой ваш приятел, ваш колега или друго. Възпитанието си казва думата.
Каквото ви е в главата такова ви е на устата.
Добре е, че написаното остава.
Дори след години ще може да се види кой какво е писал.
И синовете ви дано се гордеят с вашите думи. Дано!
Благодаря на всички колеги прочели тази тема!
Дано поне малко сте се замислили за посланието. Обидите ...парфюм. Отминават.



Публикацията е редактирана (27-02-18 15:26)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZENON   
Дата:   27-02-18 15:31

Абе, нали щеше да я триеш снощи тая тема?
Разплаках от сополивите ти приказки.
Ходи в БГмама да си пишете.
Вече не си и смешен...
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ombre   
Дата:   27-02-18 15:49

Бг пак яко грешиш,точно обидите остават.Има си поговорка:
"Лоша рана заздравява,лоша дума не се забравя".
Не ходи в БГ мама,а се стегни,че само ревеш и вече е супер досадно.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 15:56

Харесва ми да чета приказки като твоите, ЗЕНОНЕ. Пиши!
За теб тази тема е необятна територия. Няма граници, няма ограничения, правила, блокиране....а бе точно за такива като теб. Повдигай я да се виждат умните ти приказки.
Ти сляп ли си, глупав ли си, тъп ли си?
Не прочете ли последния пост (преди твоето изакване)
Нещо хубаво не се ли случва в главата ти. Нищичко ли? Жалко!
Започвам да те съжалявам искрено.
Аз няма от какво да се срамувам.
Бъди жив и здрав! И всички около теб! Благодаря ти с кеф!

ombre, обиден ли си? Поне ти не се нареждай сред тези, след последния ми пост. Моля те!
Благодаря!



Публикацията е редактирана (27-02-18 16:04)
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ZENON   
Дата:   27-02-18 15:58

Я се гръмни. [smilie7]
Женчо.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 16:05

Благодаря! Отивам.
Сполай ти и със здраве! Не ме докосваш дори. Но всички четат.
Благодаря ти, че повдигаш темата!
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: asahi   
Дата:   27-02-18 16:17

То пък една тема [smilie23]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: ombre   
Дата:   27-02-18 16:24

Не ,не съм обиден,няма от какво,просто изказвам мнение,това е.
Пак не си разбрал,цитирах поговорката,понеже ти каза,че парфюма и обидите отминават.
Зарежи,няма смисъл.От обидно,вече става противно.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: mmjm   
Дата:   27-02-18 18:49

Темата беше чудесна до лятото на 2016г, но вчера изненадващо авторът реши да се изака върху вентилатора и резултатът е налице, всички с лунички.
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 19:19

Продължението на отдавна потъналата безмислена за този форум тема е един експеримет.
ДАЛИ е възможно с добро отношение да се победи грубото обиждане.
Всеки може да обижда на воля. Затова писах, че обидата е парфюм.
До кага обаче ще издържат хейтърите да обиждат безпричинно ще се види.
Извинете за неприятното усещане! Целта е заглавието.
Благодаря за вниманието към - "то пък една тема"!
Всички виждат, че стана тъпо. Затова оставих време да се нахейтят колегите. И обявих, че ще я затворя за да се активизират. Видно се активизираха.
Сега чакам да видя колко сили имат още за глупости, обиди и "професионални мнения".
Никой не съм блокирал. Под достойството ми е.
На нито една обида не съм отговорил. Не ми се слиза на онова ниво.
Просто си изчаквам творчеството на гениите и на мъжкарите.
Дано ви е забавна тази помия. Аз съм разочарован, но здраве да е...

 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: radikyokushin   
Дата:   27-02-18 19:22

Мъкааа, мъка...[smilie2]
 Re: От ненормалното към нормалното
Автор: bg2014   
Дата:   27-02-18 19:38

Край на мъката! Нека бъде радост!
Защо ли ми пука за отношения между непознати.
Живи и здрави!

 

 Авторът е затворил собствената си тема.