Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   29-12-15 18:13

[thankyou] И истинското лъФче е тук. Което потвърждава тезата ми, че фото форум отдавна е социална мрежа за кибици. За радост Боби лъфффчето, отявлен фолкаджия, няма как да ме блокира тук в тази тема и после да ми се обяснява в любов на лични съобщения. Чакам всеки момент да запсува всички присъстващи, после да му трийнат профила и след 2 седмици да се появи със страшна сила възкръснал под ново име. За такива кухи профили говорим тук, за който не е разбрал. Лафът с пуканките не е актуален отдавна. Чули сте го просто и ви е харесал... Измислете нещо ново[smilie18]



Публикацията е редактирана (29-12-15 18:15)
 Re: кухите профили
Автор: БОНД   
Дата:   29-12-15 18:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   29-12-15 18:28

Ей го, първият припознал се [smilie18] [smilie18] [smilie18] Като ти помня поезията, халал ти на приятелите [smilie24]
 Re: кухите профили
Автор: pstoev   
Дата:   29-12-15 18:50

БОНД, ако на това му викаш развитие, не знам как би определил тъпченето на едно място или даже вървенето назад [smile]
Все пак благодаря за коментара, смях се от сърце!
 Re: кухите профили
Автор: sherbit   
Дата:   29-12-15 18:51

Бонд прякора си е за доктор.
 Re: кухите профили
Автор: vkk1   
Дата:   29-12-15 19:58

е сега вече ще потръгне [smilie7]
 Re: кухите профили
Автор: boni   
Дата:   29-12-15 20:14

Когато пуснете тема, имате права да блокирате потребител, който ви спами/разваля темата. Този потребител повече няма да може да пише под ваши снимки и теми. Какъв по-добър филтър от това? Блокирате само тези, които е нужно. Ако ще блокирате превантивно всички без снимки, рискувате да пропуснете ценно мнение от човек, който няма снимки в този сайт и въпреки това е много добър фотограф за сметка на някой с 10 снимки, но без адекватно мнение. Такива има доста. Ето примерно Никола Борисов - навремето тръгна от ФФ, сега няма снимки в сайта, но пише понякога. Самият той написа, че не може да поддържа снимки в сайт, в който участват любители, защото си има разни клаузи в международните договори с големи клиенти. Във ФФ имат профили много известни БГ фотографи, както и кинорежисьори, без д аимат снимки...Искате ли наистина да ги отрежете превантивно?
Най-добрият начин е да изчиствате само вредните елементи, няма как на база дали има или няма снимки в даден профил да се съди за компетентността на човека.
Иначе за нас е много лесно да направим каквото искате, от маркетингова гледна точка също е по-добре и щом повечето хора го искат, ще го направим, няма проблем. Но да знаете, че това не е правилното решение.



Публикацията е редактирана (29-12-15 20:23)
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   29-12-15 20:37

Бони, ще ме устройва ако мога и мигновено да изтривам мненията /безвъзвратно/ на този който разваля темата. За да не отблъсквам потенциални такива, които биха ми помогнали, ослепени от нечия интелектуална мощ и не намиращи смисъл да се изказват след нея[cool]
 Re: кухите профили
Автор: boni   
Дата:   29-12-15 20:39

ОК, това е лесно.
 Re: кухите профили
Автор: pstoev   
Дата:   29-12-15 20:44

boni [cool]
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   29-12-15 20:44

Да iliyanb, взе ми го от устата. Темата ми от 100 мнения има само две полезни, които изобщо са по темата, но ако някой се интересува от същото как да открие тези две полезни мнения без да мине през всичката смет там. Ако можех да трия мненията щях да почистя
 Re: кухите профили
Автор: тьма   
Дата:   29-12-15 21:14

Някога си мислех, че няма по-смешно нещо от мъже, които се обиждат един друг, сега съм на друго мнение - тъжно е...[smilie23]

 Re: кухите профили
Автор: colorphoto   
Дата:   29-12-15 21:35

тъма [smilie24]
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   29-12-15 21:39

тьма, спокойно можеж да не четеш. Мъжката и женската психика са различни. Магнит и желязо да са, да ги събереш не можеш[smilie5] . Остави на мъжете мъжките работи. Жените винаги служат за тънкия финиш [smilie3]



Публикацията е редактирана (29-12-15 21:39)
 Re: кухите профили
Автор: pstoev   
Дата:   29-12-15 21:42

Стигнахме до нещо все пак, затварям темата[cool]
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   29-12-15 21:50

Хората, не, Човеците, които се жалват, че им налагат мнение, опищяха орталъка, защото искат ТЕ да налагат мнение, като им се даде привилегията да цензурират неудобните. Бони, предполагам знаеш какво ще настъпи, ако наистина въведете това нещо. В някои теми ще се чува само един глас - този на автора, а дразгите последвали от своеволно триене ще са уникални. [smilie5]

Гответе се. Фото Форум - най-голямата ехо камера в държавата. [beer]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.