Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: кухите профили
Автор: антивик   
Дата:   28-12-15 07:21

Jennshen написа:

> 10-те снимки, но да имат EXIF информация

А-а не е баш така, има тук-таме доста снимки де са правени/и правещи се още/ със старите Зенитки и Любители и...др., а те не слагат екзифи. А не мога да помня условията и параметрите на снимка правена през 70-те-80-те години на миналия век, че да ги пиша в описанието. Така че това искане е някак си неизпълнимо.[smilie8]
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 08:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   28-12-15 08:25

Swgaz, [smilie24]
HTML кой е тоз 123? Ще разцепва "голо тяло" до месец-два?



Публикацията е редактирана (28-12-15 08:32)
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 08:33

Решението е просто [smile] В темите възможност за отметка от автора "блокирай кухите профили". В коментарите под кадрите възможност за "потребители с кухи профили не могат да коментират". В базара "не показвай обяви от кухи профили". Само трябва да се оредели критерия за кух профил, за да може да се напише мода и така всеки потребител сам ще си решава дали даде думата на троловете в своите теми и кадри, или ще рови в базара сред търгаши или не
 Re: кухите профили
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-15 08:51

И какво ще спре някой с "кух профил" да качи десет снимки на котката си и да престане да бъде кух?

Не е това начинът. [smilie21] [smilie21]
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 08:58

Slivenski, дори от един кадър на котката ще можем да си вадим лични изводи за тежестта на думите на този който я е снимал. Поне на мен ми е достатъчно и този профил няма да е кух за мен[smile]



Публикацията е редактирана (28-12-15 08:58)
 Re: кухите профили
Автор: my.point.of.view   
Дата:   28-12-15 09:06

Много добра идея за кадрите в профила.
Любим момент ми е четенето на мнения от хора, които имат "теоретични" познания. А на живо им падат фотоапаратите от ръцете, като излязат да снимат.
Но всички сме хора, учим се.
 Re: кухите профили
Автор: Slivenski   
Дата:   28-12-15 09:12

Ся ше ме карате да ходя да снимам котката... С телефона може ли, че ме мързи да вадя камерата? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer]

 Re: кухите профили
Автор: bg2014   
Дата:   28-12-15 09:14

Странни колеги си имам. Правилата правят един форум да е актуален или не. Промяната им може да промени системата и от лидер, този форум да се превърне във втори или по-зле. Щом сте толкова напред с материала за да давате съвети на един успешен бизнес, защо не направите свой форум с правила които на вас ви допадат и да се преборите за място в интернет пространството?
Както винаги - съвети се дават лесно, но колко коства това, да сте на тази трибуна?
Форумът си е идеален. Променете си отношението към новаците с ОБЯВИ без профил и снимки и няма да бъдете разочаровани.
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 09:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: Admin   
Дата:   28-12-15 09:23

Наистина ли не сте забелязали, че от доста години има опция да блокирате за писане под снимките си, хора с празен профил?[smile]
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 09:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 09:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 09:29

Slivenski, кой те кара да правиш нещо? [smilie18] [smilie18] [smilie18] Обсъждаме си тук как можем да бъдем улеснени с пресяването на тролчетата в нашите лични теми и визия за сайта. Разрешено е от правилата, дори блокирането на потребители е налично. Всичко си го има, аз лично искам да ми е по-лесно и с една отметка да си ги блокирам всички, а не един по един след като вече са ми изкривили темата. Моите предложения по никакъв начин не се конфронтират с утопията на кухите профили.

Admin, страхотно! Това, в темите и базара и поне аз ще съм щастлив [smile] Надявам се и не само аз



Публикацията е редактирана (28-12-15 09:33)
 Re: кухите профили
Автор: Tota   
Дата:   28-12-15 10:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: Манев   
Дата:   28-12-15 10:33

Абе то и Алекс Фъргюсън има в сравнение с Ичката Стоичков само теоретични познания за финтове и удъри с левачката, ама за акъл май по-добре съра да питаме.
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 10:48

Манев, възможно е да си абсолютно прав, но все пак искам аз сам да решавам дали съра или камата да ми дава акъл
 Re: кухите профили
Автор: shamelessEyes   
Дата:   28-12-15 10:53

Разбирам, жени да говорят за футбол - Ок .. ама мъжката част да го прави е толкова тривиално [smilie5]
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 10:56

shamelessEyes [smilie18] [smilie24]
 Re: кухите профили
Автор: radikyokushin   
Дата:   28-12-15 11:27

Много его, много нещо в тоя форум, ей...
Не разбирате ли, че това само ви пречи, бе хора!?!

П.П. ...и...никога не забравяйте, че истинността на казаното няма никакво отношение към компетентността на говорещия/пишещия!!!

П.П.П. ...камо ли към някакви снимки :))).
Just stay open minded

 Re: кухите профили
Автор: h_bio   
Дата:   28-12-15 11:33

Стига драми! Проблема не са кухите профили, а кухите юзъри. Някои от тези юзъри имат много и хубави кадри в профилите си :)
Като цяло админа е прав, не сте длъжни да общувате с всеки във форума. Аз искам да добавя, че не сте и длъжни да се включвате във всяка дискусия във форума. И не на последно място, не взимайте всичко много на сериозо и присърце. Това е само един форум. Истинския живот съществува някъде там, навън. Излизайте по-често и го живейте пълноценно.

От сега ви честитя новата година и нека най-добрите обективи бъдат ваши![smilie24]
 Re: кухите профили
Автор: victory13   
Дата:   28-12-15 11:40

[smilie24]

Не е до обективи... обекти трябват, обекти [shtrak]
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 11:46

Виждате ли какво се случва? Разни типове ми казват какво ми пречи и какво не. Какво да помня или забравям, и иронично ме поучават как да бъда корифей като тях. Буквално осъждат критериите ми и налагат непоисканото си мнение.А аз нямам превантивната възможност да се защитя от поне малка част от помията с която ме заливат. Ясно осъзнавам, че с превантивното отрязването на кухите ще се защитя само отчасти. Иска ми се когато създавам тема да имам възможност да правя много по-задълбочено отсяване на тези, които ще могат да пишат в нея, но засега и тези без снимките ще е добро начало [smile]

ПС: Ах, върха на сладоледа, тези типове ме поучават как да живея [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (28-12-15 11:49)
 Re: кухите профили
Автор: Idoru   
Дата:   28-12-15 12:04

Представям си тукашните титани на словото какви мишчици са в живота... Типично по български.
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 12:25

Веднага всички да спрат да пишат и да снимат! Само така ще бъдем защитени от чужди мнения и посредствено творчество. Време е админите да станат бавачки на нежните неанонимни и стойностни души, защото това са най-важните души. [smilie7]

Преди допускане до форума, трябва да се направи щателен анализ на кандидата, интервю, изпит, да даде копие от личната карта, за да знаем кой е. Комисия от най-обидчивите форумци най-накрая ще прекара 15 минути с него (но в присъствието на охранител) и ако нещо не им хареса какъв човек е, не бива допуснат до топлата утроба на Фото Форум.



Публикацията е редактирана (28-12-15 12:31)
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.