Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 18:15

hrup, айдее отиде темата! Сега от срам, че не си вършат работата, а даже взимат участие в подобни нелегални теми, админите ще вземат да унищожат доказателствата. [smilie5]
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 18:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 18:19

batsali, възможността за забрана да ми обсъждат снимките имам, както и всеки друг. Какво ти пречи да я имам и тук? Под кадрите си не съм се възползвал и няма такива намерения, но тук ще ми е много полезно и бих се възползвал винаги.

hrup, надявам се на подкрепа от други недоволни, което да натежи везните пред управата, което да задвижи нещата. Моето мнение е, че я получих. Както от желаещите като мен, така и от противниците.
Благодаря!
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 18:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 18:25

hrup "И сериозно - не се взимай толкова на сериозно"

Добре [smile]
 Re: кухите профили
Автор: boni   
Дата:   28-12-15 18:26

Не бе, аз пиша от името на админ, но съм с 39 градуса температура и цялата разправия ми се струва сюрреалистично безсмислена:)
Нали ви казах:
1. Най-големите скандали, обиди и разправии в сайта през годините не са били от анонимни и празни профили, а от автори с доста снимки и дори от доказани автори, които не се понасят един друг.
2. 10 снимки в профила се качават за няколко минути, т.е. ако някой иска да е анонимен и със снимки в профила пак ще е анонимен. Не можем да му искаме ЛК при регистрация.
3. Има много автори в сайта, които не са влизали в конфликт никога, с когото и да било. Пускат си снимки, обсъждат си разни неща във форума и елиминират глупостите.
4. Не забравяйте - ако мислите, че спорите с глупак, най-вероятно и отсреща стои такъв...
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 18:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 18:28

swqaz, дивя се на пейзажите ти, а докато не си ме блокирал да те питам - кадъра с конете в мъглата случайно ли ти се яви или си имал контакт с конете?

Иначе и под кадрите не виждам защо трябва да се трие нещо. Най-малкото е добре да се вижда кой простее и как. Като го изтриеш му правиш услуга.
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 18:31

boni, да не искаш да кажеш, че дразгите са причинени от егото на авторитетни автори във форума, а не от низки тролове? Не думай... [smilie5]
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 18:32

boni,

Никакъв шанс значи! Търсенето на игла в купа сено из форума остава.

batsali, случайно

Оставям ви на мира. Темата загуби стойност за мен [smile]
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 18:36

Щом е случайно, поздрави за своевременната реакция.

Еех, малко сте истинските Човеци във форума. Съберете се по-добре на бира наяве. Хем няма да ви пречи никой, хем ще си намерите нови приятели.
 Re: кухите профили
Автор: sherbit   
Дата:   28-12-15 18:38

и нито един не е пожелал оздравяване, никаква добра фея за такива
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 18:40

Не се мазня на ръководството. Принципи. [smilie7]
 Re: кухите профили
Автор: boni   
Дата:   28-12-15 18:43

Да, за съжаление големите проблеми за всички тези години са причинени от авторитетни автори. Пак казвам - за мое голямо съжаление. Даже има случаи и на замесени учени, преподаватели и професори. Засичал съм невероятни неща:) Мога да пиша до утре с примери, но няма смисъл.
Ето ви един стар случай - Лалинда VS Ксизор.
Много чудесни автори има, тръгнали от ФФ и от първите изложби на ФФ, но постепенно с времето като във всяка социална среда се раждаха приятелства, дори семейства, но за съжаление и тежки конфликти.
Обикновено в един спор между добри автори е много трудно да се каже кой е крив и кой прав. Няма такъв.
swgas, защо никакъв шанс? Напротив - това си зависи от вас. Мога да дам стотици примери на добри автори, които по интелигентен начин елиминират опитите за конфликти. Това не е трудно. Просто ако някой те напада, не комуникираш с него, не му отговаряш и не се връзваш. Познай кой ще изглежда глупаво после:)
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   28-12-15 18:53

boni, спорът тук не е такъв. Говори се за кухи профили, а не за добри автори. Поне да се идентифицират с по десет снимки. Пък останалите да си преценят дали да ги неглижират или не. Иначе троловете са първи във фотографски теми, политически теми, социални теми и т.н. да не продължавам. Но това тук е фотографски форум. Искам като пускам фотографска тема да разговарям и получавам съвети от фотографи - добри или лоши. Да има по какво да ги преценя дали са ми полезни в една нормална дискусия. Повечето тролове са тук от години, с различни профили. В крайна сметка просто са си намерили общество, което да им "оправи" вечерта. Не членувам в музикални, компютърни и други форуми, но предполагам, че същите хора са там със същите функции. Иначе камера като им дадеш и все едно си им хвърлил змия в ръцете... За чоплене на семки и словесно изпъкване си имам друга среда. Ей го batsali - сто коментара в час по всякакви теми. Специалист по всичко. Винаги наперен и лети с криле. Фото форум е форум за ФОТОГРАФИЯ на първо място. Ще ми се някои от тези категоричните да видя на живо какво представляват.



Публикацията е редактирана (28-12-15 18:54)
 Re: кухите профили
Автор: boni   
Дата:   28-12-15 18:55

OK, дайте ми примери за тролове без снимки, които правят проблеми.
Batsali има снимки.
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 18:56

Не си държа на думата, но ще разберете [smile]

boni, бързо оздравяване! Имах предвид, че като търся техническа информация трябва да отсявам измежду безбройните с нищо недоказани съвети. Не говоря за моята тема само. Когато виждам наличие на стари, не пиша нова. Буквално е като търсене на игла в купа сено за мен. Изобщо нямам предвид творчески процеси и възможните от това конфликти. Изобщо не съм забелязал, че са възможни творчески конфликти, за което се извинявам. Просто се намирам все още в технически прогрес, и не съм дорасъл за творчески за да го мисля. 99% от кадрите са ми плод на тестване на нещо ново, което съм научил, а 1% си е късмет. Толкова съм се забатачил в опитите си за техническа оптимизация за всякакви ситуации, че изобщо не ми дреме за творчески конфликти в момента [smile]
 Re: кухите профили
Автор: hrup   
Дата:   28-12-15 19:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   28-12-15 19:00

Ок, има снимки. Дайте ми възможност да не му позволявам да ми наводнява темата например с множество категорични мнения. Предварителна възможност. Да селектирам с какво ниво фотографи желая да общувам, когато поставям въпрос. И да го селектирам предварително, защото след 10 като batsali, които ползват повече подсилващи емотикони отколкото думи, сериозен човек няма да погледне сериозно на която и да е тема. Не може да следим темите си денонощно. Ако пък можем, дайте ни възможност поне да трием мнения. При мен бутонът спам не винаги работи. Има теми, при които трябва да се натиска последователно и често. Пак ще е демокрация. Просто ще мога да трия мнения, които не ме интересуват. И ще е добре да не стои "мнението е изтрито, защото съдържа спам", а просто да се изпарява постът.



Публикацията е редактирана (28-12-15 23:05)
 Re: кухите профили
Автор: iliyanb   
Дата:   28-12-15 19:03

hrup, това няма общо със самочувствието на когото и да било. Просто желая да имам възможност лесно да се освобождавам от профили, чиято основна функция е да са на всяка манджа мерудия, избиващи комплекси за малоценност от реалния живот. Тук има хора, на които ако им се вярва, са специалисти по всичко. Съжалявам, но не им вярвам и не желая да си губя времето да им преглеждам словоизлиянията в мои теми.
 Re: кухите профили
Автор: marvves   
Дата:   28-12-15 19:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: кухите профили
Автор: batsali   
Дата:   28-12-15 19:13

Каква е разликата между категорично мнение и некатегорично мнение? Аз сериозно питам. Нещо такова ли е?

- ЧБ фотография има ред преимущества пред цветната такава.

- Извинявайте, не искам да обидя никого с моето мнение. То е само мое, не ангажирам никого с него, моля да ме извините пак, че ще кажа нещо, което мисля, че е вярно. Пригответе се... ЧБ фотография има ред преимущества пред цветната такава. Знам! Крайно е. Не искам да кажа, че цветната не струва или, че едната е по- от другата. Дано не сте ме разбрали погрешно, не искам да разстроя никого. Лека вечер, весели празници, здраве и берекет на цялото Ви семейство!




"като batsali, които ползват повече подсилващи емотикони отколкото думи"

Да, да. Аз съм един от най-обстоятелствените тука, да ми кажеш, че не ползвам достатъчно думи си е очевидна неистина и обида за моята личност. Просто думите не ти изнасят, натрапвам ти ги, принуди, насилие, страхотии...



Публикацията е редактирана (28-12-15 19:21)
 Re: кухите профили
Автор: swqaz   
Дата:   28-12-15 19:27

Един последен опит. Какво ще кажете предложението ми да се приложи само за категорията Фото Техника. За мен ще е страхотно в тези теми да не се сблъскват агитките на марките, като пращат питащия да проветрява без никакви лични примери и опит. Така има шанс с блокиране на неуместните изказвания размера на купата сено да намаля бавно но сигурно. Възможността за блокиране на кухи профили и триене на коментари в такива теми не е заплаха за никого.

Подкрепям и iliyanb, но не мога да се аргументирам поради по-горе посочени причини
 Re: кухите профили
Автор: bogdanov   
Дата:   28-12-15 19:33

О boni... Не споделям мнението ви. Хората с кухите профили далеч надхвърлят реалността и може би за това ви се струва сюрреалистично. Да вземем да помислим каква е причината автор да няма снимки тук:
1. Над нещата е.
2. Има и друг профил.
3. Човек, който обича да разглежда фотография (за този вариант не е нужна регистрация)
4. Шмекер, който продава лесно тук.
5. Хейтър.
6. Изоставена и заблудена дама търсеща сродна душа.
7. Пухкав тинейджър, който се възпламенява от галерия голо тяло.
8. Мазохист, който понася само виртуални шамари.
Със сигурност има и други опции, ако някой се сети, да дописва. Но при всички случаи, той или тя нищо не губи.
Все пак тук влизам заради хората, които снимат и показват фотография. Все си мисля, или поне ми се ще да си мисля, че коренът на това място е ФОТО, а форум е послевкусът. Истината е, че кухите профили са злият брат близнак на пълните профили ;)
Преди около година се борих за награда в един конкурс тук. Нямате представа колко хора без снимки ме оплюваха и обвиняваха в нехуманно отношение към модел, който с това си изкарва прехраната. Решиха, че е луд, а аз съм се възползвал. Гаранция давам, че голям процент от хората с кадри са се удряли в тази стена. Предложението на pstoev за ограничаване на възможностите на кухите профили, макар и радикално е доста полезно. Така или иначе повечето от тях си имат пълни.Желая ви скорошно оздравяване и весело посрещане на новата година.
 Re: кухите профили
Автор: sherbit   
Дата:   28-12-15 20:04

Фея за swqaz.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.