Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: MikeDimit   
Дата:   29-12-15 11:32

Изкуство, изкуство...Абе оставете го това изкуство! Пишете за творби, за сътворени моменти. Човек е творец, пък пиарите правят творбата изкуство. Ей го на - в началото на 20 век сме били милиард и кусур, сега май гоним 8. И пиши една четвърт с достъп до социални онлайн мрежи. И всеки иска да се отбележи някакси и нейде. Е как няма да се нафлуди и опрости всичко?



Публикацията е редактирана (29-12-15 11:33)

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: hrup   
Дата:   29-12-15 12:25

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   29-12-15 12:34

Никак не са ми важни.
Признавам, че се чувствам достатъчно оценен.
За точките се изказвам малко остро, защото преди време се опитаха да ме въвлекат в една такава схема. Не обичам манипулациите.
Нямам нищо против, който иска да си гласува.

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: my.point.of.view   
Дата:   29-12-15 13:04

Хайде да си кажа. А вие сте наблюдателни и ще успеете да прочетете и това, което премълчавам.

Много съм наивен и много вярвам. Не чета Достоевски и Чехов, защото още от първата страница започват да ми текат сълзи и рева по няколко дена.

Така бях повярвал на много хора, че са ми приятели и са добронамерени. И имаше една, да кажем, въображаема героиня, която ми се правеше на приятелка.

Трябва да благодаря на Бони, Жоро и останалото форумно ръководство, през годините ме подкрепиха - сложиха няколко мои кадъра на първа страница. Обаче знаете ли какво се получи? Слагат те на първа страница и точките започват да текат. До? Познайте. 148 Б точки. И на първия кадър с 148 Б точки си казах - е, значи фотографията ми е добра. На втория си казах - абе, какво става тук? Щото станаха два кадъра със 148 Б точки. Тоест внимава се да не изтървем нещата, май. И като станаха три, си казах, че има нещо, което явно липсва. Половин година стоях на три кадъра с 148 Б точки и няколко със 140 Б точки.

И тази моя въображаема приятелка тогава ми дръпна една реч за това, което не ми достига. Не достигало нещо на фотографията ми. И дълго говори и много се аргументира. Ще кажете - случва се, мислиш си, че някой ти е приятел, то се оказва, че просто те иска за собствена схема. Ами не ми беше минавало през ума, че ще искат да ме обърнат на маймуна. И че ми се пишат за приятел, защото са видяли, че има хляб в мен. Тоест - да трупам точки по схемата.

Вчера се срещнах с един съфорумец, но ме респектира, защото като ми каза "качи си снимките във форума, хубави са" аз дори не успях да си формулирам отказ както трябва, уж отработено движение, а просто казах "добре".

Няма драма.

Просто човек трябва да е внимателен с кого дружи.

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: enizvk   
Дата:   29-12-15 13:06

Изкуство.....
Всеки го интерпретира както си иска, а като има малко повечко сходни интерпретации става масово изкуство..
За мен цялата работа има един смисъл. И то е нещото,което ме разсейва от ежедневието и ми дава и ми дава някаква креативност. То мозъка е мускул, колкото повече го човъркаш на различни места, толкова по- различни неща откриваш за себе си. [smile] Весели празнии!

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   29-12-15 16:31

Yor.Point.. историята ти е страхотна, ама ако не си разбрал проблемът който се разисква в темата е концептуален.

Достоевски се чете като Библията .. и се плаче, да, доакто не се превърнеш в солен Стълб [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: geokar   
Дата:   29-12-15 16:54

shamlessEyes, тази работа с плачене не става, тя става с обръщане и с гледане назад.

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   29-12-15 17:17

geokar, за казусът "заьо" ли ми говориш ... или се опитваш да избягаш от темата? :)))

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: geokar   
Дата:   29-12-15 17:22

Нито едното, нито другото.Понеже стана въпрос за Библията, там тъй пише...

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: next_time   
Дата:   30-12-15 12:12

Само да ви напомня че колкото и да надобреете преди да умрете няма да бъдете оценени. А най добре като умирате да го направите по особено мизерен начин, това дава добър старт на израстването ви в изкуството. Посмъртно разбира се.

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: bogdanov   
Дата:   30-12-15 14:11

next_time, не си прав. Удоволствието е в пътя. Целите са по-скоро следствия. Аз пък желая на всеки заслуженото, че и отгоре в правилната посока. ;)
Весело посрещане!

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: philip   
Дата:   30-12-15 15:12

bogdanov: "Удоволствието е в пътя"[smilie24]

Всички ще си получим заслуженото, но не тук и не сега[smilie25]

Весело посрещане и на теб!


Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: mmjm   
Дата:   30-12-15 19:51

http://www.adme.ru/tvorchestvo-hudozhniki/sovremennoe-iskusstvo-dlya-chajnikov-1051910/



Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: shamelessEyes   
Дата:   31-12-15 11:09

Весело посрещане и несрваними емоции в новогодишната нощ!
https://www.youtube.com/watch?v=Pj2VYizXj8s




Публикацията е редактирана (31-12-15 12:47)

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: fotograf123   
Дата:   31-12-15 17:18

Автор: next_time
Дата: 30-12-15 12:12

Само да ви напомня че колкото и да надобреете преди да умрете няма да бъдете оценени. А най добре като умирате да го направите по особено мизерен начин, това дава добър старт на израстването ви в изкуството. Посмъртно разбира се.

next_time говориш сякаш си колекционер събрал цял парк от Далчев до Мур в къщи разполагаш с най- добрите неща на Франсис Бейкън Пикасо Дега ...


Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: mmjm   
Дата:   31-12-15 18:45

https://www.youtube.com/watch?v=YjyMpPIcHo4

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: next_time   
Дата:   01-01-16 02:18

Ммммм ..... не
Събрал съм един куп творби на форумни величия. Разбира се крадени от нета без тяхно знание. Сега просто чакам да умрат в страшни мъки и да стана истински колекционер на истинско изкуВство.

Ама са жилави не се дават лесно.

И честита и щаслива нова година. И цял живот да не ми стигне да дочакам да стана истински колекционер[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: кой е казал, че изкуството не трябва да бъде реалност?
Автор: irin4encetu   
Дата:   04-01-16 14:14

Изкувството е реалност.
Вътрешни терзания, мисли, емоции, любови, страдания, мнения... Лошо, че между розовите дупета трудно се отделя време за размисъл над фотография и емоцията зад нея. Един хубав човек веднъж ми обясни като споделих, че се блъскам няколко дни да разбера смисъла на едни фотографии, че когато отдолу пише "еди кой си фотограф" автоматично картинката отгоре е "уникална".
Та честита нова година :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »