Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: my.point.of.view   
Дата:   28-12-15 11:56

Ще видя какви цветни да пусна, но не са по-различни от показаната цветна снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: boni   
Дата:   28-12-15 12:08

Антоне, ако искаш да се занимаваш с това си направи портфолио:) Не разчитай да те търсят, само защото снимаш и на филм. Аз също снимам и на филм, за другата година в офертата ми задължително фигурира и филмова фотография. Целта ми е филтриране и образоване на клиенти. Трябва да имаш хубаво портфолио, както и да покажеш как се справяш с целия ангажимент, не само с избрани моменти:)
Ето тука съм си сложил условията за 2016 ако ще ти е от полза.
http://bonibonev.com/offer_wedding

( не знам дали имаш сериозни намерения в тази област де [smilie3] )



Публикацията е редактирана (28-12-15 12:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: my.point.of.view   
Дата:   28-12-15 15:04

Признавам, че подходих малко импулсивно. Благодаря ти, ще имам предвид съвета ти.

Обаче се оказа, че макар и импулчивно, има смисъл да пуснеш тема, защото има интересни хора, с които влязох в контакт.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: goldstar   
Дата:   30-12-15 10:32

burningice снимал съм ги повторно , но не че не съм се справил ами самите хора просто се разведоха и си намериха други половинки и така аз повторих "упражнението" [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: hristol83   
Дата:   17-02-16 14:32

Ако my.point.of.view е решил да стане началник на екипа аз искам да съм втори а може и трети фотограф. И мам и допълнителна екстра - Тъмна стаичка.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: тьма   
Дата:   17-02-16 15:00

Антоне, само да се заженят, дай Боже, ти ще си - сигурна съм, че споделяте с тях един вкус[smile] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   18-02-16 00:38

Ей, това свтбената фотография е ОТЖИВЕЛИЦА, кич и ниска летва за аматьори, ама продължавате да мислите, че някой ви брой за нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: camelasign   
Дата:   18-02-16 01:48

абе как се справяте с тези, дато хем плащат за снимки, хем като почнеш да ги снимаш викат "ооо, не ме снимай сега, не обичам да се снимам" и се чудят къде да се шмугнат в тълпата от гости, естествено с гръб към теб...или гледат навсякъде другаде, освен накъдето си им казал, като им оправиш погледа, пък се отпуснат като торби, като им оправиш стойката пък почват да гледат мръсно и да мигат, и после пак гледат където им хрумне и да нервничат, защото снимките не стават толкова бързо, като с телефона...или пък казват "искам непринудени снимки", а всеки път като вдигнеш камерата се изцъклят и озъбват към нея, спират да говорят с който си искал да ги хванеш и в позата която ти е харесала и "ама нали преди малко ме снимахте"...някои направо ми идва да ги фрасна по главата баси...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся си работа като сватбен фотограф
Автор: burningice   
Дата:   18-02-16 07:58

Зависи и колко са платили, ако парите са повечко, намират време за снимане.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »