Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: hrup   
Дата:   21-12-15 11:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: Emoxide   
Дата:   21-12-15 11:46

Няма го, къде се дена има го?

"Прекаленият светец и Богу не е драг..."
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: шдфдшд   
Дата:   21-12-15 11:49

..преди да си затворил темата, да питам...ко стана с темата за уискито..що я затриха..да не пропуснах нещо!?...[smilie8]
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: hrup   
Дата:   21-12-15 11:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: Emoxide   
Дата:   21-12-15 11:54

Аз пък ще продавам тея дни едно харно тяло OM-D. Гаранция = Франция!
Нищо не му хлопа, освен матрицата. Тъй са джаска, като го разтрисам - чак са сащисах! [smilie10] [smilie18] [cool]
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: swqaz   
Дата:   21-12-15 11:54

hrup, извинявай, че се изказвам незасегнат. Това което си написал ми напомни вече избледнели моменти от миналото ми. В днешно време съм много доволен от магазини и хора в това отношение. Никой не ми е отказал връщане на стока или нейната замяна. Това предполагам е, защото наистина не предполагат, че стоката им е брак когато я продават. Ако знаеха нямаше да се съгласят на връщане, точно както се е случило с Рафчо [smile]
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: motif   
Дата:   21-12-15 11:56

Така...да се включа и аз...Преходника съм го взел нов от фото видео биз сайта.Ползвал съм го 2 - 3 пъти с Пентакски стъкла.Без никаква забележка.Преходника има лек луфт когато се щракне на апарата в двете посоки на въртене.Нормално е при китайските адаптери но това не пречи на снимането.Никога не ми е влизал прах в апарата от него.Продадох го като нов направо.От там нататък какво е ставало с него не знам!!!!При мен има един закон - никога не продавам нещо което съм констатирал,че не е наред!!!!!!

Приемам темата като лична обида и няма повече да пиша по въпроса!!!!


Благодаря на всички колеги , които ме подкрепиха и казаха хубави думи за мен!

Относно магазина, от който го взех - нямам никакви забележки и винаги съм го препоръчвал!!!



Публикацията е редактирана (21-12-15 12:02)
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: hrup   
Дата:   21-12-15 11:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: Emoxide   
Дата:   21-12-15 12:00

PHOTOVIDEO.BIZ RULEZ!!![cool] [smilie18]
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: hrup   
Дата:   21-12-15 12:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: Emoxide   
Дата:   21-12-15 12:04

Пак да се повторя, за да ме разберете правилно:
PHOTOVIDEO.BIZ RULEZ!
 Re: Некоректни колеги - Raffito и motif
Автор: victory13   
Дата:   21-12-15 12:06

Препоръчвам на адаша вече един принт скрийн... за който е обърнал внимание на другия ми английски адаш [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.