Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: lamerko   
Дата:   22-12-15 16:35

Самсунг правят страхотни ССД-та, въпреки твърдението, че правят само прахосмукачки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: Тед   
Дата:   22-12-15 16:53

 Актуален тест на Самсунг 850 ЕВО 256 ГБ ССД:

http://s14.postimg.org/95e4vw34x/850_Evo_Test_MAC.jpg



Машина Мак - софтуер Xbench.
 
  На Макбука - същия тест, но на вграденото ССД 256 ГБ е към 130 Мб/с отгоре спрямо Самсунга.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: kiten   
Дата:   25-12-15 11:12

[smilie5]
и къде го закачи тоя самсунг на кой порт за да го тестваш? Другия път тествай от про серията дето имат десет годишна гаранция и тогава ни хващай шарени пилета и коледни пуйки.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: volenE   
Дата:   26-12-15 13:39

mixmike

И аз така си мислех преди. Само ги критикувах снобарите с макове. Докато един ден и аз станах един от тях. Няма друг такъв монитор на лаптоп засега. Монитора е един от най-съществените компоненти при обработка на снимки. Все пак каквото виждаш, това обработваш. Но няма да ви пълня главите с безмислици повече. Така или иначе тона във форума е често пъти под добър понякога.
Весела Коледа и много щастие на всички ви желая!

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: icovalchev   
Дата:   26-12-15 15:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: Jebediah   
Дата:   26-12-15 15:20

@icovalchev хората ползващи Мас го взимат заради MacOS-а, не заради "цветопредаването"...

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: langel   
Дата:   26-12-15 15:46

Що не влезете в няколко чужди професионални форума, както и в епълския, да видите колко макаджии преминават на уин и по какви причини?
[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: Jebediah   
Дата:   26-12-15 15:50

По какви?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за нов компютър за обработка на снимки
Автор: Daniel_P   
Дата:   26-12-15 21:07

Здравейте колеги, Весела Коледаи и весело посрещане на Новата Година!
Доста бях натоварен последните дни и за съжаление по изоставих темата!
Благодаря на включилите се!
Така няколко хора ме по съветваха за ъпдейт който ще подобри нещата, и няколко който отхвърлиха идеята! Не съм сигурен къде е истината и предполагам е посредата :D Но е ясно че ако взема нов комп. Ще е най добре, проблема обаче е че тези 3те който показах горе са между 1500-2000к лева,но някой казаха че пак не са достатачни, та явно ще трябват около 3к но за сега немога да си го позволя! Отделно ще трябва да мина на уин 10 с който вървят новите и да се инстайлва всичко на ново и да се прехвърлят доста неща! Скоро излизам в отпуска и ще се свържа с тоя фен където ми подържа компа пти нужда! Та ще го почистя и мисля да му добавя рам колкото може, и се надявам да не се забавя толкова много, при доста маниполации :))) Та ще гледам да изкарам още година и после ще гледам да взема нещо найстина добро! Относно Мак, не съм хич фен на на ябълката! Не ги отричам и ценя това което предлагат, но предпочитам уин :) [shtrak]



Публикацията е редактирана (26-12-15 21:13)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »