Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: burningice   
Дата:   28-11-15 17:49

Автор: Twingo
Дата: 28-11-15 16:28

burningice написа:

> В емага са снимали батерии Sanyo Eneloop,
> но ти продават Panasonic.

[smilie5] Panasonic купиха Eneloop от Sanyo преди време, така че не бързай да обвиняваш магазина.


Хубаво, купили са ги, (работил съм с комплекти и на двете фирми), ама батериите на Sanyo държат почти два пъти повече от тези Panasonic. Цената е същата, батериите по-лоши.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: mmjm   
Дата:   28-11-15 18:01

Какво родно производство, кви пет леа бре? Слепи ли сте не моа рАзбера. В страната с най-евтината работна ръка и земя, в която камък да засадиш пак ще изкараш плодове "отгледаните с любов домати" да са *(5+) спрямо тези от страни с добре платени селскостопански работници и далеч по-бедни почви шъ прощаваш.



Публикацията е редактирана (28-11-15 23:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: terminator   
Дата:   28-11-15 22:02

@pepi34 -> "което мога да си купя, необходимо ми за нормалното човешко съществуване подмених с родно производство - храна, прахове, сапунии, препарати и т.н. Е фотоапарати Български няма, но от тогава до ден днешен цялата техника ми е от БГ."

Ъъъъ, аз ли не съм в час нещо, или ...

Без да се обиждаш, сподели моля със 150-те хиляди потребители тук, кое му е родното българско в храната, сапуните, препаратите? Викаш цялата ти техника е родно българско производство? Нима компютъра от който влизаш във форума тук е "Правец"? Или телевизора който гледаш у вас е "Велико Търново", или пък пералнята ти е "Перла 04" или ... айде да не изброявам всекидневно необходимите уреди, препарати, храни ... колко са български - всеки знае. Ако щеш вярвай, дори цимента ни е вносен, въпреки че си "произвеждаме" такъв ... За фотоапарати и аксесоари за тях изобщо пък да не говорим.


Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: chrisnoch   
Дата:   28-11-15 22:25

"Викаш цялата ти техника е родно българско производство?"

Къде го прочете това, терминаторе???
И защо смяташ, че българската храна не е българска?

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: kiten   
Дата:   28-11-15 22:37

pepi34 да попитам, намери ли се телефончето на жена Ви, дето леко го бе поизпуснала на пампоровската мастерсс сбирка, поради омайване от чистия планински въздух ?

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: metodiev_martin   
Дата:   28-11-15 23:22

Ами не смятам, че е уместно да се злобее, ако телефонът все още не е намерен... Все пак гадна ситуация, от която обаче така и не се разбра каква е била развръзката. Ако някой си го е прибрал в джоба, това ще е върха, при положение че тези устройства се проследяват толкова лесно...

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: Kandela   
Дата:   29-11-15 00:43

Да не е обратното , загубване против проследяване!

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: pepi34   
Дата:   29-11-15 05:06

Не се намери за съжаление телефона, но не това е проблема. Ние последно си тръгнахме от хотела, след нас всичко се почисти, размести и пренареди и телефона го няма :) За проследяването - аз лично звъннах веднага щом изчезна и тел беше изключен.......... (нали е ясно защо :) ) Въпросният тел е с активиран пръстов отпечатък, който и да го е взел (сигурно е че е взет, не загубен) едва ли ще може да го ползва или продаде. Но не е това проблема, ще купим друг. Въпроса е , че там имаше 230 души всеки с техника за...... по добре да не пресмятам. И въпреки, че преглеждаме все още камерите на целия хотел не мога да разбера, кой ще направи такова нещо.Не знам и как ще процедирам от тук нататък, защото ако изчезне нещо на съфорумец на някоя сбирка, едва ли ще го преживея.
По принцип ще вземем мерки вероятно, даже имаме 2-3 заподозрени към момента, но няма все още уличаващи на 100% доказателства. Изчакваме полицията по каналния ред да го открие евентуално след включването му някъде в мрежата. Това извън темата, за любопитните го споделям. Аз лично съм силно разочарован, че такова нещо може да се извърши от фотограф и то комерсиален (такъв дето може би се САМОнарича и професионален :) ). Но явно може :)

Китен - надявам се чистосърдечно да не иронизирате, дано аз нещо се бъркам. Не бих пожелал и на врага си омаян от нещо да си забрави някое и друго обективче или апаратче докато снима. Че няма и опция за проследяване даже :)



Публикацията е редактирана (29-11-15 05:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: pepi34   
Дата:   29-11-15 05:18

За terminator специално. Повярвай ми, има достатъчно български стоки. Особено храната! И понеже преди да стана фотограф бях търговец, и паралелно с това ми се наложи да живея няколко години съвсем сам - ерген, демек разбирай и домакиня най-отговорно мога да ти кажа, че доста от БГ стоките или от произвежданите у нас с някой и друг вносен компонент са много по-качествени от вносните. Ще ти дам бърз пример в праха за пране Савекс на Фикосота струва 2кг - 4-5лв срещу 15лв. за топ марките от западния свят. Като знам какво точно изпращат за източния свят уверявам те, че родното е по-качествено. За техника не съм казал, че купувам родно производство, казах че я купувам от БГ! Но за всичко толерирам (но срещу съответните изисквания!!!) първо родното и после останалото. Даже и за услугите. Например туризма. Страната е рай за почивка.Ходя естествено и в чужбина като имам пари, но не пренебрегвам нито планините ни, нито природата, нито морето. Което е много по-хубаво от доста чужди, нищо че някакви безочливи хора са го насрали яко с бетон :). Това отново в ОФТОПИК. И да подчертая, това е мое мнение, не го натрапвам на никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: kiten   
Дата:   29-11-15 10:17

Да изсъхнат ръчичките на този крадлив "професионал"[smilie23]
Ако се установи кой е, ще имали обществено порицаване, за да се пазят от него клиенти и колеги?

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: GenaDP   
Дата:   29-11-15 11:59

===



Публикацията е редактирана (29-11-15 12:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: pepi34   
Дата:   29-11-15 15:16

Отново не е по темата, но надявам се за последно да се отклонявам :) Никой няма да проклинам с да му изсъхне това или онова. Има си Господ (несависимо от коя религия), убеден съм, че въпросният извършител ще загуби нещо в пъти по-ценно.Аз или съпругата ми (а и цялото семейство) никога не поглеждаме към чужди вещи. Суеверен съм донякъде, виждал съм как жестоко са били наказвани хора (ей така от някаква странна сила), които са ни причинявали страдание. Една вечер преди години намерих един тел на плажа в малко населено място.Беше включен, изчаках да звънне, вдигнах и се разбрахме със собственика как да му го предам.Същата вечер аз загубих нещо ценно и така го намериха и ми го върнаха за броени часове. Случаеност а?

Отговори на това съобщение
 Re: Внимайвайте с "промоционалните" GoPro 4 Black от EMAG
Автор: terminator   
Дата:   01-12-15 23:55

За pepi34 специално. Ок, за техниката не съм дочел че не е българска а купена от Бг - съгласен съм и се извинявам за подигравките с Перла-та и другите уреди.
Обаче категорично не съм съгласен, "че има много българси стоки, Особено храната!" За мен като прост инженер незанимавал се с търговия а и фотограф не станах няма как да ме убедиш, че точно храните са български. Кое му е българското на месото което внасяме откъде ли не, на полските ябълки или френските картофи, на лещата от Египет, на боба от Казахстан и Аржентина, на СМИЛЯНСКИЯТ боб от Китай, солта от Тунис и Израел ... и каквото се сетиш. Това са продукти които ежедневно консумираме и хайде, ще изключим от този дълъг списък сезонните продукти - турски и македонски домати и краставици, гръцко и италианско грозде, ... за цитрусовите продове да не говорим. Е, какво произвеждаме, ама не количества като баба на село, а за промишлено производство става дума, да задоволи нуждите на вътрешния пазар, че и за износ да остане?
Спор няма че страната ни е красива и има(ше) прекрасни условия за туризъм, но ... услугите, отношението, цените ... моите извинения, но точно в тази сфера всичко е тотално сбъркано, опорочено и осрано. Лично мое мнение и не искам да ангажирам никого с него, просто споделям.
Та така, бъди здрав [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »