Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: kalynsky   
Дата:   11-11-15 14:54

Похвално за photoforce. Браво!!!
А относно постояниият хейтър и неосъществен админ на ФОТОФОРУМ Нончо и сие.......всички знаем............. или поне, вече знаем!!!

[smilie24]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:57

Аз вече не знам кое е откровено и кое е заяждане, човек параноик може да стане в този форум.

Но ако това горе не е ирония, няма нужда от хвалба, просто съм предложил някой да пътува с мен, света свърши значи...

И това, че да имаш БМВ значи да си гъзар; или, че задължитено си "джигит" е клише, не разбрахте ли...

Един голф двойка може да струва повече от едно БМВ. От много фактори зависи това... съответно - марката какво изобщо означава, освен удобството, което предлага?

И защо трябва да се бърза? Аз стигам последен обикновено - дори предупреждавам за този факт. За мен тая кола е хоби и удоволствие, не състезателна машина...
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: codcdbp   
Дата:   11-11-15 14:58

Комплекси колега те са в основата на горните простотий.
И те разбирам и подкрепям напълно, като собственик на машина от тази серия.[cool]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: photoforce   
Дата:   11-11-15 14:59

Респект. Който си го има си го уважава и знае, че нито е за гъзария, нито за бързария. Който го няма е негов избор. Лошото е при тея, дето нито имат, нито могат да имат, и се вбесяват и плюят по останалите.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: realnoncho   
Дата:   11-11-15 15:03

Аз съм писал по същество, даже не съм споменавал марки и други щуротии. А хейтъра се вижда като влезе в темата и нищо не каже [smilie25]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: iliyanb   
Дата:   11-11-15 15:33

Много си прав пич. За съжаление форумът се напълни с такъв тип хора и с мечтатели да бъдат модератори. Никой от тях никога нищо на никого няма да предложи, камо ли безплатно. Сбъркана е работата. Пробвай след 2-3 години. Ще се убедиш, че нищо няма да е променено. Ако не беше писал за колата веднага те грабваха, че не си уточнил. Криви ракети има много[smilie18]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: pstoev   
Дата:   11-11-15 16:02

този сайт трябва да прекръсти на:
durvenfilosof.net
[smilie23] [smilie23]
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: kvakioh   
Дата:   11-11-15 16:09

Накрая ще се сгазите в Русето...
Не бива така.
 Re: 3 свободни места към Русе утре/BMW E38
Автор: asahi   
Дата:   11-11-15 17:28

- Искаш ли да те повозя на голяма и мощна машина?
- Да!
- Добре, тъкмо идва автобусът.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена