Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: geokar   
Дата:   29-09-15 23:12

Не съм имал пред вид да обиждам някого персонално, обсъждам явлението. Който се чувства обиден от думите ми - проблемът си е негов. Интересно е също как някои се нахвърлят срещу други с персонални обиди, как правят обобщения за цялото ни общество, за цял един народ, без да си дават сметка, че някой би могъл да се обиди.
 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: тьма   
Дата:   29-09-15 23:19

Знаеш ли,pumabg , точно на такива като теб за повече от десет години в този форум държа търпението да приемам обиди, дебелокожието, което само аз си зная как намирам сили да покажа - но наистина, научих се да не се обиждам от хора, които не уважавам.

Благодаря все пак за включването, не можеш да ме обидиш, не те уважавам.

 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: marinata   
Дата:   29-09-15 23:25

pumabg .. а би могъл да използваш времето си за толкова по-приятни неща [beer]
Нека взема отношение относно коментирането на чужди кадри, като това не е защото критикуваш мой кадър, не го приемам лично ..
Знаеш ли, позволявала съм си да коментирам единствено кадри в жанрове, в които съм се опитвала да снимам, интересувала съм се и прочие.
Надникнах в профила ти .. прекрасно заснемаш животинките човече .. евала за което, предполагам се изисква много чакане, търпение и подготовка. Други жанрове обаче не присъстват в профила ти, и още, за последната година, от гласувани от теб 834 кадъра, едва 2-3 що годе попадат в "улицата". Мисълта ми е, че улицата определено е жанр, който не те вълнува особено, и ако искаш да си обективен в оценките си, би следвало да вземеш под внимание този факт.

Някак предполагам, че няма да поискаш да се вслушаш, а ще измъкнеш най-негативното от контекста и полемиката ще продължи... някои хора просто си падат по нея, търсят си я ..
все пак поздрави и молба да изпуснем парата.. тук мисля всички сме по желание, не по задължение .. в този смисъл би следвало да е много по-лесно да поддържаме една по-приятна атмосфера [smile]



Публикацията е редактирана (29-09-15 23:27)
 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: iliyanb   
Дата:   29-09-15 23:32

Да ви кажа пумата и доста истини каза. Друг е въпросът как и с какъв тон[smilie5] . Не коментирам кадри, а принципната му позиция. Аз почвам да се научавам да консумирам това, което ми е полезно. И от фотографиите и от изказванията на хората. Но да го нападате на база неговото творчество е доста неуместно. А това един да харесва едно, а друг друго, е най-естественото.

Маринче, много хора не гласуват в други жанрове. Това е най-нормалното нещо. Трябва до се приеме.



Публикацията е редактирана (29-09-15 23:35)
 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: pumabg   
Дата:   29-09-15 23:34

Тъма, Аз никога не съм държал да ме уважаваш! Въпреки че през последните 5 години съм пуснал над 400 кадъра тук много от които са били на първа... А какво направи ти за тоя период? Освен да ти знае много устата?
Знаеш ли колко не приспани нощи имам? Знаеш ли колко лишения за да покажа поредната "птичка" на Сержи и Геокар... [smilie5]
Разбира се че не ме уважаваш... За какво? За това че ти казвам нещата в прав текст? Е как да ме уважаваш...
Само не знам на времето защо ми ходеше по гъзъ и ми пишеше, Пумо защо не ме харесваш....? Как трябваше да ти отговоря?
В този ред на мисли, за да приключи сапунката ще те замоля щом толкова съм ти противен да не ми пишеш повече лични съобщения!
Че излиза някак грозно и двойнствено...
 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: pumabg   
Дата:   29-09-15 23:37

iliyanb, аз в тоя живот дипломат нямам намерение да ставам, това е ясно...[smilie5]

 Re: НЕДООЦЕНЕНИ ?
Автор: pumabg   
Дата:   29-09-15 23:42

marinata, а защо трябва да присъстват други жанрове? Това е моят избор, моето влечение... Винаги правя нещата така както ги чувствам и ми харесват...
Нямам нужда да снимам хора.. Отвратен съм, съжалявам...
Нямам нужда да снимам и цици, харесвам но бързо се възбуждам...[smilie5]
Нямам нужда и от улицата... Израснал съм по големите градове на Европа и всичко е някак повтаряемо...
Не гласувам по жанрове а по снимки ! Не знам от къде я извади тая статистика, но щом е така значи не съм видял нещо, което да ми грабне окото... Но това не противоречи на факта, че може и да съм пропуснал...
Така че ти благодаря за вметката и ще гледам да се поправя.. [smilie3]
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.