Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: yakumo   
Дата:   24-09-15 21:06

Съжалявам за развитието на случая.
Точно това обаче имах предвид с "тънки"-те цени - при цена на модела в смислени чужбински магазини от ок. 250 лв. и малко повече, и в двата специализирани нашенски магазина по-висока, не те ли усъмни цена с 25-30% по-ниска, дадена от някакъв неизвестен онлайн магазин?
Лошото е, че напоследък все по-често се чува за ментета Lowepro, трябва явно много да се внимава.
Иначе от тази марка съм имал вероятно 15-тина калъфчета, чантички, чанти, раници през годините и винаги съм се учудвал колко издръжливи са на издевателства. Едната я нося вече осма година всеки работен ден и след като я изпера, никой не може да повярва, че е на повече от половин година. [smilie24]



Публикацията е редактирана (24-09-15 21:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: compur   
Дата:   24-09-15 21:37

имам 3 раници на Lowepro - и трите оригинални.

пробвах се да продам едната, понеже не ми трябва, но разбирачите тук набързо ми обясниха, че същата раница била с незнам-си-колко лева по-евтина в някакъв китайски онлайн-магазин и как съм могъл да я предлагам толкова скъпо... далавера някаква съм си правил...

оттеглих обявата си и толкова.

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: Argo   
Дата:   24-09-15 22:05

yakumo
имал съм още една чанта и раница Lowepro, мисля че бих различил ментето..
всички белези на ментето тук липсват, но знае ли човек до къде са стигнали китайците..

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: nsirakov   
Дата:   24-09-15 22:06

моят тамрак имаше 5 години гаранция
на 4тата се разши един шев, от любимият ми магазин в Пловдив ми е замениха за чисто нова...

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: m.djorov   
Дата:   25-09-15 17:37

Какво значи не се знае кой с каква гаранция е. Ако на второ чуване са приели да я вземат при тях и да я дадат за ремонт, а не да искат да я пращаш лично, което си е нарушение на реда за подаване на рекламации, значи вече постъпват коректно. При положение, че за тях отстраняването на дефекта ще струва примерно 10-15лв, е нормално да направят това, а не да дадат 190лв.
Все едно моя приятел, на който новата му кола седи в сервиз за подмяна на горивна система да се ядосва, защо му я ремонтират, а не му дават нова кола и трябва да чака.
Ако отказват поемането на рекламацията и отстраняването и - са некоректни, ако са решили да я вземат и ремонтират, но ти не искаш да чакаш - седмица, две, вече е друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: victory13   
Дата:   25-09-15 17:56

Някой да познава човек, който зашива качествено ципове поради същия проблем?
Моето единствено ЛП е от базара, от преди 7 години някъде, без да имам документи. Не искам да ходя по представителства [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: Argo   
Дата:   25-09-15 18:03

m.djorov ще ти го напиша по-разбираемо:
знам че гаранцията на тази марка се води "доживотна"
в този сайт не пише никъде колко е
видях че е 6 месеца в документите с пратката след като пристигна.

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: compur   
Дата:   25-09-15 18:17

victory пиши на потребител с името sd. може и да ти реши проблемите!

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: asahi   
Дата:   27-09-15 02:32

Фотофилтри.ком:

Георги Пампоров ЕТ
Адрес:
Пощенски код: 4000
Управител: Георги Пампоров
Телефон: 0888767887
e-mail: pamporov@abv.bg
Описание:
Ремонт на промишлена и битова електроника и битови ел. уреди, компютри,монитори и др.

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: icovalchev   
Дата:   27-09-15 02:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Lowepro гаранция?
Автор: asahi   
Дата:   27-09-15 18:58

Че защо да имам? Кое те кара да правиш такова предпложение?
Давам информация за фирмата за да може потребителят да се свърже. На Пампоров поздрави да му пратиш като го познаваш.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »